Top 10 Bademütze Lustig – Plavecké čepice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARENA

#ad

Arena Unisex Badekappe Print 2

#ad
ARENA #ad - Ideal für Fitnessschwimmer. Langlebiges, weiches und PVC freies Material. Hochwertige, bequeme Badekappe mit auffälligem Design. Optimale passform, der verstärkte Rand verhindert das Verrutschen der Kappe. 100% silikon.
ZnačkaARENA #ad
Výrobcearena #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.15
Šířka2.76
Číslo dílu1E368-258-NS
Modelka1E368-258-NS
Záruka2 year manufacturer

2. Medifier

#ad

Medifier Koupací čepice s květinovým vzorem, retro styl, modrá, pro dámy

#ad
Medifier #ad - Elastický materiál, vhodný pro všechny velikosti. Jednoduše se nasazuje a sundává. Lehké, prodyšné, měkké a pohodlné. Módní, objemný design, nikdy nepřidá příliš mnoho hmotnosti nebo hmotnosti. Ručně vyrobený květinový vzor, klasický a módní. Z nylonu, není vodotěsný, prodyšný, měkký a pohodlný pro hodiny v bazénu.
ZnačkaMedifier #ad
VýrobceMedifier #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluCL-Y011
ModelkaCL-Y011

3. Vanocat

#ad

Spandexová látka, Vanocat 2 kusy dámských pánských plaveckých čepiček Lycra s dlouhou délkou / krátké vlasy, vysoká elasticita, růžová +, pohodlné koupací čepice se špunty do uší a klipsy na nos

#ad
Vanocat #ad - Velká ochrana: koupací čepice chrání nejen vaši hlavu před uv sluncem, aniž by vám stlačili hlavu. Solidní zpracování, pečlivě šité a s dlouhou životností; 3. Má nejen výhody komfortu a prodyšnosti, ale také zohledňuje vlastnosti dobré elasticity a nedeformuje se, čímž se koupací čepice pohodlně a jednoduše oblékne, aniž by se zachytila na vlasy!.

Jedna velikost pro krátké/dlouhé vlasy: s pružnou látkou a univerzální velikostí je koupací čepice dostatečně flexibilní, a je vhodná pro pány, dospělé a děti s krátkými, aby se hodila většině velikostí hlavy, dívky, dámy, chlapce, středními nebo dlouhými vlasy. Při plavání může vaše kadeře zcela zakrýt a bezpečně držet v koupací čepici. Různé barvy a bonusové příslušenství: na výběr jsou různé plné barvy, aby se hodily k vašim plavkám. Kromě toho je samotný materiál dostatečně měkký a lehký, takže ho při plavání nebo hnání v bazénu sotva ucítíte.

Vysoce kvalitní látka: koupací čepice vanocat lycra jsou vyrobeny z kvalitního spandexu. V koupací čepici používáme speciálně rozšířený gumový pásek, aby při plavání zůstal pevně na svém místě a neměl tlak na hlavu, i když se nosí dlouho. Používáme čtyřjehlicové a šestivláknové, spojujeme a upevňujeme. 1. Sada ucpávek do uší a klip na nos jsou součástí dodávky, které si můžete vybrat tak, které mohou maximálně zabránit průniku vody do nosu a zvukovodu, abyste měli příjemný čas plavání.
ZnačkaVanocat #ad
VýrobceHUNAN MYSTYLE SPORT CO.,LTD. #ad
Číslo díluSCAP-LK
ModelkaSCAP-LK
Zárukane

4. SWAUSWAUK

#ad

Koupací čepice pro děti – koupací čepice děti chlapci pro 4-10 let, plavecká čepice děti modrá, koupací čepice děti, žralok

#ad
SWAUSWAUK #ad - Pro 4 – 10 let – koupací čepice je určena pro děti ve věku 4–10 let. Obě koupací čepice jsou pro vás ideální. Je to skvělá plavecká čepice pro výuku plavání. Kreslený vzor – k dispozici je více barev a kreslených vzorů, mořská hvězdice, žraloka, sova atd.

Pěkný dárek pro plovoucí děti – pro děti, které se rádi učí plavat nebo plavat, bude koupací čepice překvapením. Snadno se nasazuje – koupací čepice jsou velmi měkké a pružné. Díky elastickému polyuretanovému materiálu je koupací čepice pružná a nabízí chlapcům dívkám ve věku 4–10 let příjemný komfort při nošení.

Díky měkkému materiálu jsou pohodlnější. Jednoduše se obléká, takže si to děti mohou udělat samy. Pohodlná pu koupací čepice – některé děti nemají rádi pocit těsné silikonové koupací čepičky. Jsou roztomilé a krásné, včetně krokodýla s velkýma očima, děti je budou milovat.
ZnačkaSWAUSWAUK #ad
VýrobceSWAUSWAUK #ad
ZárukaNo Warranty

5. flintronic

#ad

Děti silikonová plavecká čepice zvíře pro chlapce, dívky, vodotěsné koupací čepice pro dlouhé a krátké vlasy, Flintronic Koupací čepice pro děti, teenagery

#ad
flintronic #ad - Vodotěsné těsnění je vyrobeno z dvouvrstvého super měkkého silikonu, který je vodotěsný a odolný proti vytečení. Koupací čepice má dobrou elasticitu a protiskluzový design, který účinně zabraňuje pronikání vody do uší a hlavy. Vysoká kvalita koupací čepice pro děti je vyrobena z ekologického silikonu bez zápachu, 100% netoxické a bez formaldehydu; super měkké silikonové těsnění 5D rámové struktury, dvojité těsnění, vodotěsné a odolné proti vytečení, příjemné na nošení.

Vysoce kvalitní zákaznický servis vždy dodržujeme servisní koncepci "Zákazník první" a obsluhujeme každému zákazníkovi srdcem. Milují děti! vhodné pro většinu dětí ať už má náš malý plovák dlouhé nebo krátké vlasy, chlapec nebo dívka, dokáže účinně zabránit pronikání vody do hlavy a udržet vlasy čisté a svěží.

NiŽdÉ zvÍŘskÉ vzorky naše dětské koupací čepice již nejsou jen nudné barvy, ale přidaly spoustu zábavy a pestrých skupin, jako například: pandy; růžové medvědi; žraloci; delfíni a další prvky. Pokud máte dotazy k našim výrobkům, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Silné ošetření chrání dětské oči před chlórem nebo jinými škodlivými látkami, nečistotami, usazeninami a bakteriemi v bazénu.
Značkaflintronic #ad
Výrobceflintronic®-e #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.03
Šířka0.39
Číslo díluLEU-3114498
Záruka1

6. Sporti

#ad

Sporti Silikon-Badekappe schwarz

#ad
Sporti #ad - Badekappe für damen und herren: sporti silikon-badekappen sind das perfekte Schwimmzubehör für Männer und Frauen. Vielzahl von farben: wählen sie aus einer vielzahl von einfarbigen, punktuellen farben mit unseren badekappen für Frauen zum Schwimmen. Optimale passform und komfort - mit unserer badekappe können sie eine eng anliegende Passform genießen, die das Haar vor Chlor schützt.

Wasserdichte badekappe: halten Sie Ihr Haar trocken und sicher vor rauen Pool-Elementen mit unserer wasserdichten Badekappe. Lebendige badekappen für erwachsene: verwandeln sie ihr schwimmerlebnis mit unserer Vielzahl von soliden, punktfarbenen Badekappen für Erwachsene. Ob es sich um eine haarkappe für Schwimmerkappe handelt, es gibt eine Farbe, die zu jedem Stil passt. Sie sind mit einer stromlinienförmigen Form entworfen, um den Widerstand zu reduzieren und bieten eine gute Passform, die Ihr Haar vor Chlor schützt.

Verschönern Sie mit unserer Badekappe. Leicht und bequem, die konturierte Form unserer Badekappe für Männer und Frauen reduziert den Widerstand für verbesserte Leistung. Die lebendigen farben verleihen Ihrer Schwimmausrüstung ein lustiges Element und machen sie zu einer Must-Have-Badekappe. International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.
ZnačkaSporti #ad
VýrobceSporti #ad
Hmotnost0.08

7. Alepo

#ad

Alepo Extra velká koupací čepice dámská pánská plavecká čepice dlouhé vlasy silikon s ochranou uší, afro web fialová, koupací čepice pro dredy, prodloužení vlasů, unisex koupací čepice pro dospělé

#ad
Alepo #ad - Kromě toho vám dobrý hydrodynamický design také pomáhá plavat rychleji s menším odporem vody, díky čemuž většině lidí těsně přiléhá a dá se snadno oblékat a svlékat, který proti nim teče. Má dostatek místa pro velké hlavy a každý objemný účes: kudrnaté vlasy, prodloužení, copánky, háčkované mambo, afro vlasy. Ochrana pro vaše vlasy a vaše uši: Naše z vody.

Silikonový materiál je kromě toho bez zápachu, ekologického silikonového materiálu, netoxický a šetrný k pokožce, takže naše prémiová koupací čepice se bezpečně používá!. Ochrana pro vaše vlasy a uši: naše dámská koupací čepice vyrobená z vodotěsného silikonového materiálu chrání vaše vlasy před chlórem a bakteriemi v bazénu, které by byly pro vaše krásné vlasy mimořádně škodlivé. Vysoce kvalitní a silnější silikonový materiál: koupací čepice alepo je vyrobena z kvalitního, který má dlouhou životnost, je odolný proti roztržení a stárnutí. Kromě toho mohou koupací čepice alepo s módním, stručným designem a různými barvami splnit potřeby většiny lidí! Vylepšujeme také plaveckou čepici s prodlouženým designem pro zakrytí uší, dodává ochrannou vrstvu pro uši a omezuje tok vody, který vstupuje do uší.

Pohodlná obsluha: koupací čepice alepo je navržena hlavně ve tvaru lidské lebky, snižuje odpor proudění vody, aniž by se zachytila na vlasy. Bezplatné bonusové příslušenství a různé barvy: špunty do uší a klipsy na nos jsou součástí dodávky, které maximálně zabraňují průniku vody do nosu a zvukovodu a chrání uši před infekcí způsobenými bakteriemi a houbami. Extra velká velikost pro objemný účes: silikonová koupací čepice od alepo byla navržena s velkou pružností a extra velkým místem a je unisex pro dámy a pány, extra dlouhé vlasy, dredy, tkaní, dívky a chlapce.
ZnačkaAlepo #ad
VýrobceAlepo #ad
Číslo díluDHKYM
ModelkaDHKYM-002
ZárukaNe

8. ipow

#ad

Muže a dospělé, chlapce, vysoce kvalitní silikonová koupací čepice Swim Caps, dívky, dámy, Ipow Koupací čepice s dlouhými vlasy koupací čepice pro děti

#ad
ipow #ad - Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni nebo máte problém, poptávku po výrobcích, kontaktujte nás kdykoliv. Perfektně sedí: s velkou elasticitou, lze snadno natáhnout a nedeformovat se, pohodlný, s dlouhou životností, nejlépe chrání vaše vlasy před chlorovanou vodou / efektivně udržuje hlavu v teple.

Zašleme vám bezpodmínečně uspokojivou odpověď. Speciálně pro dlouhé vlasy: ergonomický bezešvý tvar, dobře se přizpůsobí hlavě a uším při plavání. Je příjemné na nošení a nespadá snadno; bez nopků, žádné otisky na čele; s extra prostorovým nárazníkem zvětšují plochu týlu, ideální koupací čepice pro dlouhé vlasy než jiné.

Ipow silikonová koupací čepice: nabízí různé barvy a rozmanité kombinace, perfektní koupací čepice pro děti, snadno vybírat, dívky, chlapce, muže, dospělé. Materiál: 100% kvalitní silikon, bez zápachu, netoxický a nealergický extrémně pružný a odolný proti roztržení. Rozsah dodávky: 2 kusy silikonových koupací čepic. Doporučeno pro děti od 8 let, dámy, obvod hlavy návrh na 50-60 cm.
Značkaipow #ad
VýrobceIPOW #ad
Číslo díluI-HFM03FZ2P
Záruka12 měsíců

9. ipow

#ad

Zdravá a teplá koupací čepice nebeská modrá, Ipow Vysoce kvalitní silikonová koupací čepice koupací čepice koupací čepice pro dlouhé vlasy

#ad
ipow #ad - Materiál: 100% kvalitní silikon, bez zápachu, netoxický a nealergický extrémně pružný a odolný proti roztržení. Ipow koupací čepice: nabízí různé barvy a různorodou kombinaci, snadno si vyberete, pro vaši dceru nebo syna.

Speciální design: ergonomický bezešvý tvar, snižuje odpor ve vodě a nabízí rychlou rychlost plavání; design bez výstupků, žádné otisky na čele; zvětšující zadní část hlavy, perfektní pro dlouhé vlasy než jiné koupací čepice. Perfektně sedí: s velkou elasticitou, pohodlný, s dlouhou životností, snadno se natáhne a nepraská, nejlépe chrání vaše vlasy před chlorovanou vodou / efektivně udržuje vaši hlavu v teple. Rozsah dodávky: 1 kus silikonových koupací čepic nebeská modrá, s 6měsíční zárukou, dlouhodobý zákaznický servis.
Značkaipow #ad
VýrobceIPOW #ad
Číslo díluHU-XI-201

10. CybGene

#ad

CybGene Silikonová koupací čepice pro dámy a pány plavecká čepice koupací čepice, vysoce kvalitní měkký silikon unisex vodotěsná protiskluzová šedá

#ad
CybGene #ad - Vodotěsné: díky naší inovativní technologii fungují silikonové plavecké čepice velmi dobře, slunečními paprsky, aby se snížily průnik vody a udržely vlasy suché. Plavací čepici můžete bez problémů sundat, dlouhé, netoxický, že by vám čepice roztrhala.

Perfektní tvar: lehké, 100% silikonové plavecké čepice cybgene nabízejí trvalý výkon a perfektní tvar. Jsou testovány profesionálními plavci a instruktory a jsou vyrobeny z profesionálního materiálu. Plavání si můžete užívat bez obav, že čepice při plavání sklouzne. Po plavání si nemusíte dělat starosti, ekologický a šetrný k pokožce vaše vlasy. Stabilita: plavací čepici lze velmi snadno nasadit a protiskluzová vnitřní podšívka zajišťuje, že při plavání zůstane na svém místě.

Můžete ji silně natáhnout a vždy se vrátí do původního tvaru! příjemný zážitek: netrhá vlasy: na rozdíl od latexu nevytrhne vysoce kvalitní, ať už jsou vaše vlasy krátké, vlnité nebo hladké. Chrání vaše vlasy zejména barvené vlasy před ztrátou tepla, chlórem nebo slanou vodou. Materiál s dlouhou životností: odolné proti roztržení: plavecké krytky cybgene jsou vyrobeny z extra robustního silikonu, který lze natáhnout na více než dvojnásobek své původní velikosti.
ZnačkaCybGene #ad
VýrobceCybGene #ad