Top 10 Bayern München – Chlebníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München svačinové prkénko kulaté

#ad
FC Bayern München #ad - Mistr záznamu: vyražené logo. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Mia san mia: fc bayern münchen svačinové prkénko kulaté. Materiál: dřevo. Hvězda jihu: barva: hnědá; průměr: 21 cm.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost0.4
Číslo dílu24786
Modelka24786

2. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Šálek Stripes

#ad
FC Bayern München #ad - Recordmeister: potištěné logo; objem: 0, 3 litru. Materiál: keramika. Hvězda jižní: barva: červená/bílá; doporučujeme ruční mytí. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Mia san mia: fc bayern München šálek Stripes.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost0.68
Číslo dílu28456
Modelka28456

3. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Sklenice na bílé pivo 2dílná sada úspěchů

#ad
FC Bayern München #ad - Materiál: sklo. Hvězda jižního světa: Barva: Bezbarvá. Mistr záznamu: tištěné logo. Mia san mia: fc bayern münchen sklenice na bílé pivo 2dílná sada úspěchů. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Hmotnost2.47
Číslo dílu33211
Modelka33211

4. schilderkreis24

#ad

Schilderkreis24 – Plechová cedule Veselá rčení Dekorace Zboží Sport Klub Nápad na dárek Muži Klub Fotbalový fanoušek 18 x 12 cm

#ad
schilderkreis24 #ad - Všechny výrobky jsou zasílány NOVÉ a v originálním balení. Jako dekorace do pultu, kuchyně, obývací pokoj, WC pro hosty, baru, sklípku na party, klubu, obývací pokoj & ložnice. Zejména všichni fotbaloví nadšenci a fanoušci budou mít radost z tohoto zboží! :D. Dekorativní bytové doplňky naše dekorativní tabulky se hodí pro zkrášlení vašich dveří/domovních dveří nebo stěn ve vašem domě – pro vykouzlení úsměvu na tváři vašich kolegů v práci, sklep, hobby místnost, domovní vchod, hospody, dílnu, jídelnu, irskou hospodu, garáž, toaletu, WC, zahradní bránu, hotelu, koupelnu, kavárny, zahradní domek, v podniku nebo v kanceláři.

:. Originální plechová cedule z kruhu štítků24naše vysoce kvalitní cedule ve vintage / retro stylu ručí za kvalitu, dlouhou životnost a jsou vyráběny ve 4barevném sítotisku. Nápad na dárek hammer pro každou příležitost vánoce, jako zvláštní překvapení nebo suvenýr, svátek, suvenýr na grilovací oslavu, jako rozlučka se svobodou, jako svatební dárek, pro sběratele, do bytu, svátek, rozlučka se svobodou JGA, jako pozvánka na party nebo oslavu, pro sběratele k nastěhování/kolaudaci do nového domova, den matek, narozeniny, k nastěhování/kolaudaci do nového domova, jako svatební dárek, do bytu, jako rozlučka se svobodou JGA, dívčí večer, den otců, jako Děkuji vám nebo jednoduše pro malou radost sami sobě.

Nerušte sny o bavorsku krásný nápis a motiv fotbalového míče činí z této tabulky absolutní pozornost a zkrášlí váš klubový domek, klub nebo fotbalový klub. Super praktický plechový závěsný štítek v oblíbeném formátu 18 x 12 cm s předvrtanými otvory šňůrkou a přísavkou – lze ji snadno umístit kamkoli.
Značkaschilderkreis24 #ad
Výrobceschilderkreis24 #ad
Výška0.2
Délka4.72
Hmotnost0.15
Šířka7.09
Číslo dílu1
Modelka1

5. FC Bayern München

#ad

úspěchy, FC Bayern München Kačenka do vany

#ad
FC Bayern München #ad - Mistrovská: kačenka do koupele s pohárem DFB a mistrskou miskou. Velikost: cca 9 x 10 x 11 cm. Klasické: Červená/bílá šála má malé logo FC Bayern Mnichov. Materiál: z voděodolného PVC. Mia san mia: podpora rekordního mistra při každé příležitosti.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern #ad
Číslo dílu21849

6. helges-shop

#ad

Kovová cedule se šňůrkou a přísavkou, závěsný štít domovní dveře vchod garáž, pro fanoušky Ultras přívěsek, dekorační štítek zboží příslušenství, Plechová cedule zde bydlí jeden fanoušek Bavorska

#ad
helges-shop #ad - Dlouhá životnost než plakát nebo obrázky. Pro koho? milujete bavorsko, ale můžete být v herních dnech trochu napjatí radostí a nadšením. Formát: 18 x 12 cm. Vstup ve dnech hry na vlastní nebezpečí! skvělá kovová cedule v červeno-bílé se dvěma míčky na nohy zaručeně upoutá pozornost.

Závěsný štít je ze stabilního ocelového plechu, má zaoblené rohy a obklopené hrany. Výrazné barvy díky 4barevnému sítotisku. Pro kde? závěsná cedule se cítí dobře v každém bytě fanouška bavorska. Stylově sedí na vstupní a domovní dveře. Dekorativní štítek má dva předvrtané otvory a dodává se s barevně sladěnou šňůrkou a přísavkou. Pak byste měli pomocí tohoto štítku varovat lidi kolem sebe.

Nástěnné štítky zprostředkovávají vintage retro šarm a nostalgii. Proč? plechové cedule jsou prostě skvělou dekorací. Kromě toho jsou kovové cedule skvělým dárkem nebo suvenýry. Jedná se o dekorativní nástěnnou dekoraci do kuchyně, dílny, garáže, hospody a mnoha dalších míst a míst. Design: cool nápis: zde bydlí fanoušek bavorska. Navíc obdržíte náhradní šňůru a přísavku.
Značkahelges-shop #ad
Výrobcehelges-shop #ad
Výška0.2
Délka7.09
Šířka4.72
Číslo díluC0027

7. amscan

#ad

Amscan 20 ubrousků * FC Bayern MÜNCHEN * k fotbalovému večírku a narozeninám | Fan FCB fotbal dětské narozeniny Napkins papírové ubrousky

#ad
amscan #ad - 20 ubrousků * fc bayern mnichov * k fotbalovému večírku a narozeninám. Materiál: barevně potištěný papír. Istě zabaleno v balení po 20 kusech. Velikost: 33 x 33 cm rozložená. Perfektní jako party dekorace pro zamilované fanoušky FCB.
Značkaamscan #ad
VýrobceAmscan #ad
Výška6.57
Délka0.67
Šířka6.57

8. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Fotbalový budík

#ad
FC Bayern München #ad - Materiál: umělá hmota. Recordmeister: potištěné logo; průměr: 90 mm. Oficiální: originální zboží pro fanoušky FC Bayern München. Mia san mia: fc bayern München budík fotbal. Hvězda jižní: barva: červená/bílá; baterie: 2 x aa; rozměry: 9, 00 x 6, 00 x 9, 40 cm; průměr: 90 mm.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Výška3.54
Délka2.36
Hmotnost0.35
Šířka0.01
Číslo dílu19019
Modelka19019

9. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Nálepka sada 2 ks, Sticker 31919

#ad
FC Bayern München #ad - Značka: fc bayern München. Fc bayern münchen nálepka sada 2 ks nálepek 31919. Fc bayern münchen nálepka sada 2 ks nálepek 31919".
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC BAYERN MÜNCHEN #ad
Výška0.2
Délka9.57
Hmotnost0.06
Šířka5.91
Číslo dílu31919
Modelka31919

10. FC Bayern München

#ad

FC Bayern München Ručník | Ručníky pro hosty | 2dílná sada | červeno-bílá

#ad
FC Bayern München #ad - Materiál: 100% bavlněné froté. Oficiální fanouškovský produkt: ručník od FC Bayern – sada 2 ks v červeno-bílém designu. Vlajky: klubové logo a nápis FC Bayern München na obou koncích. Mia san mia: podpořte rekordního mistra při každé příležitosti. Rozměry: velikost ručníku: cca 100 x 50 cm.
ZnačkaFC Bayern München #ad
VýrobceFC Bayern München #ad
Výška0.01
Délka39.37
Hmotnost1.12
Šířka19.69
Číslo dílu24124