Top 10 Blu Ray Rohlinge 50gb – BD-R

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Verbatim

#ad

Kompatibilní s Blu Ray přehrávači a hořáky všech výrobců, Datalife Blu Ray disk s 25 GB datovou pamětí, Verbatim BD-R SL Blu Ray polotovary, balení 50 ks vřeteno

#ad
Verbatim #ad - Rychlé nahrávání: díky 6násobné rychlosti dosahují naše blu Ray přenosové rychlosti až 216 MBit/s, což umožňuje rychlé a stabilní záznamy. Rozsah dodávky: balení 50 ks vřetena, bd-r sl blu ray Disc, s kapacitou 25 GB a ochranou proti poškrábání od Verbatim.

Vysoká kapacita paměti: s kapacitou 25 gb se naše bd-r-disky výborně hodí k ukládání filmů a videí v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Dlouhá životnost: naše úložiště dat blu ray odolá výkyvům teploty a vlhkosti vzduchu a jsou odolné proti prachu i vodě – ideální alternativa k pevným diskům a USB flash diskům. Hardcoat scratch guard: pro ochranu před otisky prstů nebo usazeninami prachu a minimalizaci chyb při snímání a reprodukci jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVerbatim #ad
Výška3.74
Délka5.43
Hmotnost1.7
Šířka5.43
Číslo dílu43838
Modelka43838
ZárukaŽádné

2. Verbatim

#ad

Verbatim BD-R SL Datalife 25 GB – Blu-Ray disk – 6násobná rychlost hoření – velký potisk – Hardcoat Scratch Guard – vřeteno – balení 50 ks

#ad
Verbatim #ad - Rychlé záznamy – díky 3krát rychlejší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy. Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručuje prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat.

Tak můžete individuálně upravit celý povrch disku. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazeninami prachu a minimalizaci chyb při snímání a reprodukci jsou polotovary opatřeny hardcoat Scratch Guard. Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 25 gb se naše bd-r sl-blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Individualizovatelné – blu-ray disky od verbatim mají povrch potisknutelný inkoustovou tiskárnou.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška3.54
Délka5.51
Hmotnost1.76
Šířka5.51
Číslo dílu43812
Modelka43812

3. Verbatim

#ad

6x rychlost vypalování, Blu-Ray disk 25 GB, ochrana proti poškrábání, 10 kusů vřetena, Verbatim BD-R SL Datalife

#ad
Verbatim #ad - Nemusíte se tedy obávat ztráty dat. Blu-ray s 25 gb má vysokou kapacitu úložiště, ideální pro ukládání filmů v HD -Kvalita, velké fotografické soubory i hudba. Tištěné a nabízí volitelnou prázdnou individualizaci. Je to optimální řešení pro archivaci, protože disk není odolný pouze vůči prachu a vodě, ale také odolný vůči teplotě a vlhkosti. Díky 6x rychlosti vypalování je rychlost záznamu prázdných míst 216 MBit / sa je tedy nejen velmi rychlá, ale také stabilní a bezpečná.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.44
Šířka3.15
Číslo dílu43804
Modelka43804
Záruka2 roky

4. Verbatim

#ad

Balení 25 vřetena, Blu-ray disk s 6násobnou rychlostí zápisu, Blu-ray disky pro video a audio soubory, velkoplošné potisk, Verbatim BD-R SL Datalife Blu-ray polotovary 25 GB

#ad
Verbatim #ad - Tak můžete individuálně upravit celý povrch disku. Rychlé záznamy – díky 3krát vyšší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy.

Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 25 gb se naše bd-r sl-blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard. Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručují prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat. Individualizovatelné – blu-ray disky od verbatim mají povrch, který lze potisknout inkoustovou tiskárnou.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVerbatim #ad
Výška1.81
Délka5.12
Hmotnost0.94
Šířka5.12
Číslo dílu68222
Modelka43811
ZárukaZáruka 2 roky

5. Verbatim

#ad

Kompatibilní s Blu Ray přehrávači a hořáky všech výrobců, Datalife Blu Ray disk s 25GB datovou pamětí, balení 5 ks, Verbatim BD-R SL Blu Ray polotovary

#ad
Verbatim #ad - Dlouhá životnost: naše datové úložiště blu ray odolá kolísání teploty a vlhkosti vzduchu a jsou odolné proti prachu i vodě – ideální alternativa k pevným diskům a USB flash diskům.

Hardcoat scratch guard: pro ochranu před otisky prstů nebo usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard. Rozsah dodávky: balení 5 ks bd-r sl blu ray disků, s kapacitou 25 GB a ochranou proti poškrábání, v Jewel Cases od Verbatim. Vysoká kapacita paměti: s kapacitou 25 gb se naše bdr disky výborně hodí k ukládání filmů a videí v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Rychlé záznamy: díky 6násobné rychlosti dosahují naše blu Ray přenosové rychlosti až 216 Mbps, což umožňuje rychlé a stabilní záznamy.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška3.94
Délka4.92
Hmotnost0.93
Šířka4.92
Číslo dílu43836
Modelka43836
Záruka2 roky

6. Verbatim

#ad

Verbatim 98912 M-DISC BD-R XL 100GB / 1-4x, 1 disk v klenotu

#ad
Verbatim #ad - 10 let omezená záruka. Vydržel přísné testy amerického ministerstva obrany na trvanlivost. Předpokládaná životnost několik set let na základě testů ISO / IEC 16963. Kapacita paměti 100 gb. Odolný vůči vlivům prostředí, jako je světlo, teplota a vlhkost vzduchu. Uložená data jsou gravírována – ultimativní řešení archivace. Kompatibilní s optickými jednotkami BDXL.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM #ad
Výška4.91
Délka5.6
Hmotnost0.04
Šířka0.41
Číslo dílu98912
Modelka98912
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Verbatim

#ad

5 balení, tisknutelná povrchová ochrana proti poškrábání Plus, Verbatim BD-R Single Layer 6x rychlost vypalování

#ad
Verbatim #ad - Tak můžete individuálně upravit celý povrch disku. Rychlé záznamy – díky 3krát vyšší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy.

Individualizovatelné – blu-ray disky od verbatim mají povrch, který lze potisknout inkoustovou tiskárnou. Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 100 gb se naše bd-r xl-blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard. Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručují prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška4.92
Délka1.97
Hmotnost0.94
Šířka5.51
Číslo dílu43789
Modelka43789
ZárukaŽádné

8. Verbatim

#ad

Blu-ray disky pro video a audio soubory, Blu-ray disk s 6násobnou rychlostí zápisu, s ochranou proti poškrábání, balení 10 ks vřetena, Verbatim BD-R Single Layer Blu-ray polotovary 25 GB

#ad
Verbatim #ad - Dlouhá životnost – optické disky představují optimální řešení archivace. Jsou nejen odolné proti prachu a vodě, ale také odolávají kolísání teploty a vlhkosti.

Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručují prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat. Rychlé záznamy – díky 3krát vyšší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy. Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 25 gb se naše bd-r sl-blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.51
Šířka5.12
Číslo dílu43742
Modelka43742
Záruka2 roky zákonná záruka

9. Verbatim

#ad

S ochranou proti poškrábání, Blu-ray disk s 6násobnou rychlostí psaní, Verbatim BD-R Dual Layer Blu-ray polotovary 50 GB, balení 10 kusů Jewel Case, Blu-ray disky pro video a audio soubory

#ad
Verbatim #ad - Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručují prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard.

Rychlé záznamy – díky 3krát vyšší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy. Dlouhá životnost – optické disky představují optimální řešení archivace. Jsou odolné proti prachu i vodě a odolávají kolísání teploty a vlhkosti. Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 50 gb se naše bd-r dual layer blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, velkých fotografických souborů a hudby.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVerbatim #ad
Výška4.92
Délka3.94
Hmotnost1.08
Šířka5.51
Číslo dílu2992350
Modelka43736
ZárukaŽádné

10. Verbatim

#ad

Balení 10 ks, Blu-ray disk s 6násobnou rychlostí zápisu, velkoplošně tisknutelné, Verbatim BD-R Single Layer Blu-ray polotovary, Blu-ray disky pro video a audio soubory, 25 GB

#ad
Verbatim #ad - Rychlé záznamy – díky 3krát vyšší rychlosti záznamu než u běžných DVD vytvářejí naše inovativní polotovary Blu-ray stabilní a rychlé záznamy. Verbatim - naše síla ve výzkumu a vývoji v kombinaci s náročnou kontrolou kvality zaručují prvotřídní produkty a technologie, kterým můžete důvěřovat.

Vysoká kapacita paměti – s kapacitou 25 gb se naše bd-r-blu-ray disky výborně hodí k ukládání filmů v HD kvalitě, větších fotografických souborů a hudby. Individualizovatelné – blu-ray disky od verbatim mají povrch, který lze potisknout inkoustovou tiskárnou. Tak můžete individuálně upravit celý povrch disku. Hardcoat scratch guard – pro ochranu před otisky prstů a usazením prachu a minimalizaci chyb při snímání a přehrávání jsou polotovary opatřeny Hardcoat Scratch Guard.
ZnačkaVerbatim #ad
VýrobceVERBATIM CORPORATION #ad
Výška4.33
Délka5.91
Hmotnost0.66
Šířka5.12
Číslo dílu0023942437130
Modelka43713
Záruka2 roky