Top 10 Camping Kühlschrank Kompressor – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PLUG IN FESTIVALS

#ad

Elektrický chladicí box – kompresor mrazicí box – chladicí box do auta – kempinková chladnička – nabíjecí stanice pro chlazení – 12 V 230 V – 50 litrů, PLUG IN FESTIVALS

#ad
PLUG IN FESTIVALS #ad - Tak zůstane obsah čerstvý. Usb port umožňuje nabíjení dalších zařízení během procesu chlazení. Ultra tichý: díky systému qair je chladicí box s kompresorem extra tichý.

Mobilní chladicí truhla navíc přesvědčí ušlechtilým kovovým krytem a izolací bez fluoridu. S naším 50l chladicím boxem získáte mobilní chladicí a mrazicí box s enormním chladicím výkonem. Kempinková chladnička má vynikající chladicí výkon, i při extrémních teplotách okolí chladí od +10 do -20 °C. Díky aplikaci, lcd displeji a led lampě máte optimální výhled i ve tmě. Díky režimu max je dosaženo nejlepších výsledků chlazení v nejkratším čase. Ideální pro kempování, výlety lodí nebo na festivaly. Elektrický chladicí box lze nastavit ve dvou různých režimech maX a ekologický režim.
ZnačkaPLUG IN FESTIVALS #ad
VýrobcePlug-In Festivals GmbH #ad
Výška40
Délka25.91
Hmotnost0.04
Šířka19.57
Číslo díluPIF-IC40

2. AstroAI

#ad

AstroAI elektrický chladicí box/mrazicí box, 12/24 V a 230 V pro auto, čluny, nákladní automobily, cestovní automobil a zásuvky 22 l

#ad
AstroAI #ad - Funkční design: led zobrazovací tabule pomáhá kontrolovat a nastavit teplotu v tmavých oblastech. Velká kapacita: 22 l velký objem s miskou na ledové kostky. Etří čas při příštím nově nastavování pomocí funkce paměti. Rychlé chlazení: s výkonným kompresorem může mraznička v prázdném stavu během 15 minut vychladnout z 25 °c na maximálně 0 °c a dosáhnout nejnižších – 20 °C asi 45 minut.

Provozní teplota nesmí překročit 55 °C. Může to být lednice nebo mraznička, péče o pleť a mléko, mořské plody, grilování, aby věci zůstaly chladné při různých teplotách, maso, kempování, domácí party, ovoce, 4 cm Š x 25, cestování. Kromě toho je k dispozici režim Max a režim Eco pro rychlé chlazení a úsporu energie. Prodlužovací kabel zapalovače cigaret s integrovanou keramickou pojistkou nabízí ochranu před přetížením a zkratem.

Nabíjecí přípojka usb nabije váš telefon v případě potřeby. Multifunkční: s adaptérem 12/24 v dc a 240 v ac můžete chladit touto chladničkou doma nebo ve vašem autě. Ochrana baterie: s třístupňovým ochranným mechanismem baterie – nízká, střední a vysoká – může chladnička do auta chránit baterii vašeho vozidla před vytečením. Vnitřní rozměr 32, jako jsou nápoje, nejlepší pro piknik, zelenina, zmrzlina, 5 cm d x 24, 4 cm v.
ZnačkaAstroAI #ad
Výška10
Délka9.61
Hmotnost24
Šířka12.8
Číslo díluPF22IB
ModelkaG22

3. Engel

#ad

Engel SAWMR040F-G3 chladicí box MR040 12/24 / 230V

#ad
Engel #ad - Obsah: 40 litrů. Napětí: 12/24/230 voltů. Materiál: plastové pouzdro / šedá s červenou. Hmotnost: 22 kg. Rozsah teplot: + 5 ° c až -18 ° C, plynule nastavitelný.
ZnačkaEngel #ad
VýrobceEngel #ad
Výška18.5
Délka25
Hmotnost48
Šířka15.5
Číslo díluMR040F-U1
ModelkaMR040F-U1
Záruka3 jahre.

4. RGBer

#ad

Kempinková chladnička, kompresor, kompresorový chladicí box, 12 V, 230 V, s proudovou přípojkou. střední, Chladicí box do auta Rgber s kompresorem

#ad
RGBer #ad - Bezpečnost: bezpečnost testovaná gs číslo certifikátu: S50533660 s 3stupňovou ochranou autobaterie. Energeticky úsporné: na výběr je 2 pracovní režimy.

Náš chladicí box nabízí dostatek objemu cca 30 l pro 4 – 6 osob kempování. Duální použití: připojení pro auto 12/24 v a připojení pro domácnost 100-240 V AC umožňuje duální použití kempování i doma. Hluk: max. Spolehlivost: vysoce účinný a energeticky úsporný kompresor nabízí rychlost chlazení až -20 °c. Náš chladicí box do auta nabízí režim Eco pro úsporu energie a režim MAX pro rychlé ochlazení. Náš chladicí box do auta lze použít na chlazení a chlazení, uchovávání potravin a nápojů. 45 dB.
ZnačkaRGBer #ad
VýrobceMoreich GmbH #ad
Výška16.14
Délka14.17
Hmotnost31.92
Šířka24.8
Číslo díluKLTG-431-381
ModelkaAXR

5. tillvex

#ad

Nákladní automobily, elektrický, cestovní vůz,, 41 litrů | elektrický mrazicí box s ovládáním přes aplikaci USB 12/24 V 230 V | chladnička do -20 °C pro auto, čluny, tillvex® Kompresorový chladicí box

#ad
tillvex #ad - Vaše potraviny můžete kdykoli uchovávat čerstvé bez předmrazení. Díky kombinaci funkce studené/mrazicí a teplé teploty -20 °C až 20 °C jsou velmi praktické. Mnohostranné možnosti připojení: náš chladicí box nabízí různé přípojky, včetně mobilního telefonu, ryby, powerbanky, duální ac/dc konektoru, usb připojení a síťové přípojky.

Náš chladicí box funguje při stoupání až 30°. Chytrý design, všestranné funkce: víko našeho chladicího boxu má 2 držáky nápojů a integrované pravítko pro praktické použití, jako je měření velikosti ryb nebo stavebních materiálů. Přesná kontrola teploty: pomocí ovládání pomocí aplikace můžete pohodlně nastavit teplotu svého mrazicího boxu. Všestranné chlazení: díky integrovanému chladicímu systému kompresoru nabízí náš chladicí box oproti běžným chladicím akumulátorům jasnou výhodu.

Maximální komfort chlazení: vychutnejte si své nápoje a pokrmy v našem elektrickém chladicím boxu tillvex na každém outdoorovém dobrodružství, obytném autě, člunu, ve vašem autě, kempování nebo doma. Uvnitř víka se nachází krájecí deska pro rychlou přípravu různých pokrmů na cestách. Profitujte z ergonomických detailů, jako je výškově nastavitelná rukojeť 40 cm, přídavná rukojeť a velká, stabilní kolečka pro snadné manévrování. Díky povrchu odolnému proti poškrábání a hlasitosti pouze 45 dB nabízí mimořádně tichý provoz.
Značkatillvex #ad
VýrobceDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Výška17.72
Délka17.72
Šířka27.17

6. AAOBOSI

#ad

Nákladní vůz, 12/24 V a 100–240 V chladicí box, člun, chladicí box do auta s ovládáním WiFi APP, AAOBOSI Kompresor chladicí box 50 l, do -20 °C pro auto, kempování, elektrický, cestovní vůz

#ad
AAOBOSI #ad - Tento chladicí box s kompresorem pojme 57 plechovek coly, 5 l, 31 lahví vody nebo 18 lahví červeného vína. ZÁruka Životnost 5 let na kompresor a 1 rok záruka na všechny ostatní díly. Připojení přes wifi aplikacichladicí box elektricky podporuje wifi připojení, spojení s aplikací pro android a ios.

Vezměte prosím na vědomí: pro první použití je nutné připojení WiFi. Pokud máte problémy, kontaktujte nás prosím přes amazon. Max & eco režimkompresor chladicího boxu je k dostání v provozních režimech max rychlé chlazení a eCO úspora energie. Pokud výstupní napětí nestačí, 12v chladicí box se automaticky uzavře, aby bylo zajištěno, že auto běží jako první. V režimu eco je proces chlazení energeticky účinnější.

Chladicí box aobosi je vybaven adaptérem 100 – 240 v ac a 12/24 V DC, který lze použít doma nebo v autě. Pokud chcete více místa, můžete koše a příčky z obou stran sejmout. Systém může odpovídat různému startovacímu a vypínání napětí. Existují celkem dvě zóny a teplota v každé zóně se reguluje nezávisle. Dvojitá zóna levá zóna má objem 28, pravá zóna 21, 5 l a celková kapacita chladničky činí 50 l. Odpovíme vám do 24 hodin.
ZnačkaAAOBOSI #ad
VýrobceAAOBOSI #ad
Výška17.91
Délka28.46
Hmotnost39.9
Šířka14.17
Číslo díluT50
ModelkaT50
Záruka1.

7. Fullwatt

#ad

Auto, nákladní vůz, člun, chlazení do -20 °C, ochrana proti otřesům, elektrická lednice 12 V, 24 V, Fullwatt Kompresor chladicí box 35 l s kolečky, 220 V-240 V, karavan,, mrazicí box pro kempování

#ad
Fullwatt #ad - Nejlépe se hodí na piknik, grilování, kempování, zelenina, zmrzlina v mrazicí komoře, jako jsou mořské plody, nápoje, pro splnění vašich různých potřeb. Má rychlý chladicí režim a úsporný režim. Ideální dárek pro ženy a muže. Duální ukazatel teplotyabs materiál, nárazuvzdorný a tichý, dětská pojistka pro ochranu před zneužitím, vyjímatelná přihrádka pro oddělené skladování v mrazáku nebo pro použití při jedné teplotě po vyjmutí, užívejte si života.

Lcd obrazovka a funkce digitálního nastavení teploty naše chladnička do auta využívá technologii chlazení kompresoru a zamrzne v rozmezí 30 na -20 stupňů Celsia. Ochrana baterie autochladnička je vybavena 3stupňovým monitorovačem baterie, který může chránit vaši autobaterii. Použití s běžnými domácími zásuvkami 100 V až 240 V nebo 12/24 V zdroji proudu jako autobaterie. Velká kapacita tato 35litrová chladnička může ukládat předměty v komoře s dvojitou teplotou, cestování, maso, ovoce, koláče a péče o pleť v chladicí komoře.

Přenosná rukojeť a kolečka oboustranná rukojeť, zvedání a tahání, skládací rukojeť na jedné straně a kolečka na druhé pro snadnou mobilitu vhodné také pro dívky. Zobrazovací pole může kontrolovat teplotu a přepínat mezi Fahrenheita a Celsia; po restartu je nastavená teplota stejná jako před startem. Má nárazuvzdorný design a lze jej naklonit o 30°, aby správně fungoval a zabránilo se nárazům na kryt. Zabudované led světlo pro větší komfort při špatných světelných podmínkách nebo v noci.
ZnačkaFullwatt #ad
Výška14.57
Délka24.8
Hmotnost29.76
Šířka13.78

8. RGBer

#ad

Dvojitá zóna, 2 v 1, RGBer® Chladicí box do auta, 12/24 V 230 V chlazení do -20 °C pro auto, chladicí box, kempování, nákladní automobily, kompresor, chladicí a mrazicí přihrádka

#ad
RGBer #ad - Náš chladicí box nabízí dostatečný objem 50 l pro 4 – 8 osob kempování. Spolehlivost: vysoce účinný a energeticky úsporný kompresor nabízí rychlost chlazení až -20 °c. Náš chladicí box do auta lze použít pro hluboké zmrazení a udržování potravin a nápojů v chladu.

Bezpečnost: gs testovaná bezpečnost číslo certifikátu: S50533660 s 3stupňovou ochranou autobaterie. Duální použití: přípojka pro auto 12/24 v a přípojka pro domácnost 100-240 v ac střídač 230 V na 12 V vč. Dvojitá zóna: díky chlazení dual zone můžete chladit nebo zmrazit různé druhy potravin odděleně od sebe. Umožňují duální použití při kempování i doma.

Náš chladicí box do auta lze použít pro hluboké zmrazení a udržování potravin a nápojů v chladu. Mraznička nabízí působivý výkon s teplotou až -20 °c, zatímco chladicí přihrádka může dosáhnout teploty od 17 °C do 0 °C. Výkon: vysoce účinný a energeticky úsporný kompresor našeho chladicího boxu do auta nabízí rychlost chlazení až -20 °C. Náš chladicí box nabízí dostatečný objem 30 l pro rodinné kempování.
ZnačkaRGBer #ad
VýrobceMoreich GmbH #ad
Výška16.93
Délka14.17
Hmotnost33.07
Šířka25.59
Modelka30 l
Záruka1 rok záruky před výrobcem.

9. AAOBOSI

#ad

12/24 V a 100-240 V chladicí box do -20 °C pro auto, chladicí box do auta s WiFi APP, USB přípojkou, AAOBOSI Chladicí box s kompresorem 37l, karavany, čluny, kempování, nákladní automobily

#ad
AAOBOSI #ad - Pokud výstupní napětí nestačí, 12v chladicí box se automaticky uzavře, aby bylo zajištěno, že auto běží jako první. Dvojitá zónakompresor chladicího boxu má dvě zóny, 27 litrů vlevo a 10 litrů na pravé straně, celkem tedy 37 litrů. Několik způsobů napájení kompresorový chladicí box je vybaven napájecím kabelem dc 12 v/24 v, offroad a tak dále.

Teplotní rozsah 12 v chladicího boxu je od -20 °c do 20 °C, což může snadno splnit vaše různé požadavky na zmrazení. Jakmile je wifi připojení úspěšně navázáno, můžete navázat bezdrátové spojení přímo z vašeho telefonu bez WiFi. H/m/l třístupňová ochranachladicí box aaobosi do auta má ochranný systém pro různé úrovně v/m/l. Systém může odpovídat různému startovacímu a vypínání napětí.

Ovládání přes wifi + aplikacichladicí box aaobosi podporuje wifi připojení, spojení s aplikací pro android a ios. V režimu max trvá jen 15 minut, než prázdný chladicí box vychladne z 25 °C na 0 °C okolní teplota činí 25 °C. Přenosné napájení, který je vhodný pro kempování, velmi praktický na cesty. Rychlé chlazeníkompresor chladicí box má dva režimy, režim max rychlé chlazení a režim eco úspora energie. Existují celkem dvě zóny a teplota v každé zóně se reguluje nezávisle.
ZnačkaAAOBOSI #ad
VýrobceAAOBOSI #ad
Výška17.36
Délka15.75
Hmotnost34.17
Šířka25.47
Číslo díluTW35
ModelkaTW35
Záruka1.

10. WANNYTON

#ad

Přenosná, 12/24/100-240 V, auto chladnička 58 litrů, čluny, s AC/DC kabelem, mini chladnička pro auto, s kolečky a rukojetí, nákladní automobily, WANNYTON Elektrický kompresor chladicí box, obytný vůz

#ad
WANNYTON #ad - Velká kapacita: elektrický chladicí box od wannyton měří 70, 3 x 47, aby do boxu seděly i 1, 4 cm vysoký, 5 x 45, 6 cm a má objem 58 l pro nejrůznější potraviny a nápoje. Navíc se díky paměťové funkci vrátí původní nastavení, pokud je přístroj po vypnutí nebo odpojení proudu opět zapnutý.

Ochrana baterie: 3stupňový hlídač baterie účinně chrání vaši autobaterii před hlubokým vybitím. Během 30 min. Vnitřní osvětlení je výhodné pro použití ve tmě. Uživatelsky přívětivý: pomocí dotykového ovládacího panelu s displejem můžete snadno ovládat teplotu chlazení. Vnitřní prostor je 38, 5litrové láhve. Výkonný a energeticky úsporný: teplotní rozsah: -20 až +20 °c.

Tažná tyč a kola usnadňují přepravu ve velké míře. Kromě toho režim eco zajišťuje nižší spotřebu energie a nižší emise hluku. Může chladicí box ochladit až na 0 °C. Pro domácnost a auta: autochladnička je dodávána s 3, tak v osobních automobilech, takže ji můžete používat jak doma, nákladních automobilech, SUV, obytných automobilech, 5 m dlouhým DC kabelem 12/24 V a 2 m dlouhým AC kabelem 100–240 V, člunech atd.
ZnačkaWANNYTON #ad
Výška18.7
Délka17.95
Hmotnost33.07
Šířka27.68