Top 10 Cordless Vacuum Cleaner Dyson – Elektrické smetáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VAKYOU

#ad

30 kPa, tyčový vysavač s automatickou detekcí prachu, VAKYOU Akumulátorový vysavač 350 W, velký až 15–30 minut, 3 v 1 H 300 W

#ad
VAKYOU #ad - A čisticí seffizienz deutlich verbesserwerden. Flexibilní motorový led podlahový kartáč po stranách otočný o 180° a otočný o 90° nahoru a dolů, abyste mohli svůj domov uklízet všemi směry. Po vyčištění umístěte vysavač do nástěnné polohy. Nádobu na prach vyprázdněte pouhým stisknutím tlačítka. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametový válečkový design, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, což usnadňuje posunutí dopředu.

55vrstvý filtrační systém účinnosti plně uzavřený hepa filtrační systém zachycuje všechny jemné částice, včetně 99 % všech prachových částic, pylu a alergenů od velikosti 0, 3 μm, aby bylo vaše bydlení čistější a bezpečnější.

Vysavač micol komplexně bojuje s částicemi ve vzduchu a je proto ideální pro rodiny s alergiemi alergií na prach. Nízká údržba větší nádoba na prach znamená, že můžete čistit déle s menším počtem přerušení. Kdykoli chcete, můžete začít. Hepa lze prát a znovu použít. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 350 w nabízí akumulátorový vysavač vakyou vc002 silný sací výkon 30 KPa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, drobky, prach, zvířecí chlupy a jiné nečistoty.3 led světla pomáhají bezdrátovému vysavači osvětlit každou tmavou oblast a sledovat prach a nečistoty.
ZnačkaVAKYOU #ad
VýrobceVAKYOU #ad
Výška17.32
Délka12.99
Hmotnost6.17
Šířka8
Číslo dílu001VC
Modelka300W

2. BuTure

#ad

Na tvrdé, s automatickým režimem, tichý bezkabelový vysavač s válečkem proti angle, 38 kPa, BuTure Akumulátorový vysavač 450 W, nástěnná nabíjecí stanice, dotyková obrazovka, doba provozu až 55 minut

#ad
BuTure #ad - Hloubkové čištění všech podlah tvrdé podlahy/koberce. Výkonný a s dlouhou životností – bezdrátový vysavač buture vc50 je vybaven sacím výkonem až 38000 pa, zvířecí chlupy, takže můžete snadno odstranit prach, nečistoty a další. Díky 7 × 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě.

Nástěnná nabíjecí stanice – na rozdíl od běžného nástěnného držáku je bezdrátový vysavač vc50 vybaven nabíjecí stanicí namontovanou na stěně, pomocí které můžete svůj akumulátorový vysavač přímo nabít během jeho skladování. Perfektní akumulátorový vysavač pro zvířecí chlupy – ideální pro alergiky a majitele domácích zvířat! velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zakomponované částečky nečistot a zvířecí chlupy z koberců nebo tvrdých podlah. Akumulátor je kromě toho vyjímatelný, aby vyhovoval vašim různým požadavkům na nabíjení.

Vybaven automatickým režimem, díky senzorům přizpůsobuje akumulátorový vysavač automaticky sací výkon a optimalizuje provozní dobu v závislosti na podlaze tvrdé podlahy/koberec. Pokud je válečkový kartáč/hostitel zablokován, vydá dotykový displej červený alarm pro připomenutí. Inteligentní dotykový displej – dotykový led displej vám umožňuje přepínat mezi automatickým a manuálním režimem během vysávání a poskytuje vám přehled o všem v reálném čase, od výdrže baterie vysavače až po údržbu. Chytrý akumulátorový vysavač – přeruší tuhý a neflexibilní režim čištění.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceS16 #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost3.97
Šířka1
Číslo díluVC50
ModelkaVC50

3. Buture Pro

#ad

Buture Pro Akumulátorový vysavač, akumulátorový, barevná dotyková obrazovka, bezdrátový vysavač s inteligentním automatickým režimem, bezdrátový vysavač Anti-Tangle na doma, 38000 PA/450 W, až 55 min

#ad
Buture Pro #ad - 3 roky záruka buture pro nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 – těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu. A tak zajišťuje důkladné čištění vašeho domova. A kartáč 2 v 1. Univerzální příslušenství bezdrátový vysavač bp10 vybaven led světly pro osvětlení tmavých míst, teleskopickou trubkou s nastavitelnou délkou 42 ~ 64 cm, podlahovým kartáčem rotujícím o 180° horizontálně/90° vertikálně a kartáčem na spáry.

Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Výkonný sací výkon 450 w/38 kpa akumulátorový vysavač buture pro bp10 má vylepšený, výkonný 450w motor, stelivo pro kočky, zbytky papíru, obilí, který zajišťuje delší životnost a nižší hlučnost akumulátorového vysavače. Náhradní baterie se prodává v Buture Pro-Store. Barevný dotykový displej a automatický režimnechcete rychlost manuálně nastavovat? Žádný problém, jednoduše přepněte dotykem barevného displeje do automatického režimu a bezdrátový vysavač automaticky přizpůsobí sací výkon různým čisticím povrchům. Displej akumulátorového vysavače kromě toho zobrazuje zbývající výkon baterie a varuje vás, pokud je vysavač bezdrátově ucpaný, takže všechny vaše rodiny mají chytřejší zážitek z čištění.

Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače bp10 bezdrátově přidáváme hepa filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače. 55 minut provozu a odnímatelná baterie bezdrátový vysavač buture pro bp10 je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 ㎡ s maximální dobou čištění 55 minut 15 minut při vysokém výkonu, 55 minut při nízkém výkonu na tvrdé podlaze.
ZnačkaButure Pro #ad
VýrobceButure Pro #ad
Výška17
Délka10
Hmotnost5.7
Šířka7
Číslo díluBP10
ModelkaBP10

4. HOMPANY

#ad

Až 55 minut, koberec, 5 otvorů s vysokou účinností, HOMPANY Akumulátorový vysavač 500 W/40 000 Pa, vzpřímený, zvířecí, vysavač s rukojetí pro tvrdé podlahy, bezdrátový vysavač s dotykovým displejem

#ad
HOMPANY #ad - 3 režimy vysávání splňují požadavky na čištění podlah z tvrdého dřeva, zvířecích chlupů, dlaždic, koberců s krátkým vlasem, schodišť atd. Nabíjení trvá 4 hodiny a může běžet autonomně od 20 minut maximální sací výkon až 55 minut minimální sací výkon. Spora času + úspora práce v porovnání s běžnými akumulátorovými vysavači má rotující kartáč tento akumulátorový vysavač plně sametovou konstrukci válečku, čímž se snižuje zatížení svalů o 16 %, který výrazně zvětšuje kontaktní plochu mezi podlahovým kartáčem a podlahou; vestavěný motor podlahového kartáče 5C má vyšší rychlost a je vybaven "trakcí", posunutí dopředu.

Inteligentní chybová hlášení vám mohou pomoci intuitivněji porozumět problémům s akumulátorovými chlupy a usnadnit pravidelné čištění a údržbu. Zákaznický servis 7 x 24 h zákazníci hompany mají 2 roky zákaznického servisu + 1 rok vrácení a výměny. Věřte prosím hompany – firmě, u které je zákazník na prvním místě! Ještě jednou děkujeme! Zobrazení zbývajícího výkonu v reálném čase vám může pomoci lépe zachytit rytmus čištění a smysluplně rozdělit zbývající výkon.

Tyčový vysavač používá 5 děr separační a 5vrstvý filtrační systém, 98 % prachu a bakterií pod 0, čímž se snižuje ucpání filtru a prodlužuje životnost motoru vysavače. Silná sací síla + dlouhá výdrž baterie vysavač smartvac 12 používá extrémně tichý motor 500 w, který může poskytnout silný sací výkon až 40 000 pa. Není nutné instalovat nástěnný držák, čímž se účinně zabrání poškození stěny a uživatelé nájemních domů jsou velmi uživatelsky příjemní.
ZnačkaHOMPANY #ad
VýrobceHOMPANY #ad
Výška44.09
Délka9.83
Hmotnost6.39
Šířka8.46
Číslo díluAC-BILL-16
ModelkaSmartvac 12

5. BuTure

#ad

BuTure Bezdrátový akumulátorový vysavač VC60, karta s vůní pro tvrdé podlahy/koberce/zvířecí, 38000 Pa, 1,5l tyčový vysavač s LED displejem, výdrž až 55 minut, kartáč proti angle, 450 W

#ad
BuTure #ad - Jemné štětiny zajišťují, ideální pro majitele domácích zvířat a alergiky. To dokáže odstranit nejen 99, 5litrová nádoba na prach s velkým objemem pro úklid celého domu, že by se čištění přerušilo. Inteligentní displej – bezdrátový vysavač je vybaven inteligentním displejem, stav vysavače lze zobrazit v reálném čase, dostanete na inteligentní displej intuitivní návod, takže přesně víte, jak vysavač funguje.

S naší dodávanou voňavou kartou se pachy nejen překrývají, proto jsou vhodné i pro prostory, ale také odbourávajíNaše vonné karty jsou bez alkoholu a přísad, zvýšíte vaši pohodu. Snadno absorbuje prach, který s až 180 000 otáčkami za minutu dosahuje nebývalého cyklónového sacího výkonu 38000 Pa, drobky, které poskytují vynikající čisticí výkon až 55 minut, čímž se efektivně vyřeší problém nedostatečné výdrže baterie. Perfektní stabilní vysavač pro zvířecí chlupy – efektivní čištění zvířecích chlupů, aniž by zanechaly škrábance nebo stopy opotřebení, že i citlivé tvrdé podlahy a koberce budou důkladně vyčištěny, které efektivně redukují zamotání.

Vysajte ihned vysavačem vc60 od buture a rozšiřte ovocnou vůni ve svém domě, zvířecích chlupů nebo zbytků potravin vede k nepříjemným pachům ve vysavači. 1, ale také účinně zabraňuje vniknutí prachu zpět do vzduchu v místnosti, 5l nádoba na prach – akumulátorový vysavač má filtrační systém s více kužely a cyklónové oddělení je efektivnější. Velký kartáč na podlahu s válečkem proti angle odstraňuje všechny zarostlé zvířecí chlupy a nečistoty z koberců nebo tvrdých podlah, což je obzvláště důležité pro dlouhodobou péči o podlahy. Výkonný sací výkon a dlouhá doba provozu – vysavač vc60 má vylepšený motor o výkonu 450 w, zvířecí chlupy a nečistoty z vašich podlah a koberců.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1
Šířka1
Číslo díluVC60
ModelkaVC60

6. Laresar

#ad

38 kpa/55 min/450 W, kartáč proti angle, bezdrátový vysavač s vonnou kartou, vysavač na tvrdé podlahy/koberce/zvířecí chlupy/auto/dům, animovaný barevný displej, Laresar Akumulátorový vysavač

#ad
Laresar #ad - Vůně k naplnění. Můžete si užívat online zákaznickou podporu 24 h × 7. Laresar nabízí svým zákazníkům 1 rok vrácení zdarma a 2 roky záruky. K tomu patří: tři režimy sání, alarm při poruše nabíjení, alarm při nízkém stavu baterie, indikace nabíjení, alarm při ucpání podlahových kartáčů a alarm při ucpání vzduchových kanálů.

Otočené štětiny ve tvaru písmene v mohou dobře sbírat vdechované chloupky a nečistoty a redukovat zamotání. A lze ji zakoupit samostatně u Amazonu. Výdrž baterie je až 55 minut. Zobrazuje osm stavů vysavače v reálném čase v animovaném formátu. Karta s vůní neobsahuje alkohol ani přísady a hodí se proto pro použití v místnostech, prachu, zvířecích chlupů nebo zbytků jídla vede k nepříjemným zápachům, osoby citlivé na zápach a domácí zvířata.

Je vhodný pro čištění všech druhů tvrdých podlah, koberců a mramorových podlah. Doba provozu vysavače se mění při použití různých režimů sání. Vysavač elite s6 má sací výkon až 38 000 pa. Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi vám pomůžeme. Režim eco 55 minut, střední režim 30 minut, vysokorychlostní režim 20 minut.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška46.46
Délka10.24
Hmotnost5.29
Šířka9.84
Číslo díluELITES6
ModelkaELITES6

7. JONR

#ad

JONR Vysavač na mokré a suché vysávání ED12, samočištění, kartáč na čištění hran, 30 min doba provozu na tvrdé podlahy,, 850 ml nádržka na vodu, vysavač a mop 4 v 1, bezkabelový mokrý a suchý vysavač

#ad
JONR #ad - Ištění od hrany k hraně s vylepšeným čisticím kartáčem od hrany k hraně se mop JONR ED12 specializuje na těžko přístupné oblasti – čistí v blízkosti podlahových lišt a hluboko v rozích. Nádrže s velkým objemem 850 ml nádržka na čerstvou vodu a 450 ml nádrže na starou vodu umožňují delší čištění bez vyprázdnění nebo doplňování.

Nečistoty, nečistoty, vlasy, rozlité tekutiny a nečistoty se silným drhnutím a robustním sacím výkonem. Vodní nádrže s vysokou kapacitou samostatné nádrže na čistou a spotřebovanou vodu zajišťují, že budete vždy čistit čistým kartáčem. Samočistícíkartáč čistěte automaticky stisknutím tlačítka, aby bylo vše organizované, aby vaše ruce zůstaly bez nečistot.

Rychlý vysavač a stěrač vysávání 4 v 1, mytí, prach, stírání a sušení podlah v jednom pracovním kroku vám pomůže zametat a drhnout podlahy. Dlouhá doba provozu mokrý a suchý vysavač ed12 prodlužuje dobu provozu až na 30 minut s inteligentně optimalizovaným sacím a akumulátorovým výkonem. Díly lze rozložit a čistit samostatně, čisté a bez zápachu.
ZnačkaJONR #ad
VýrobceJONR #ad
Výška44.09
Délka11.1
Hmotnost3.5
Šířka10.24
ModelkaED12

8. BuTure

#ad

BuTure Akumulátorový vysavač JR700, 38000 PA/450 W, barevná dotyková obrazovka, koberce, tvrdá podlaha, akumulátorový vysavač, odnímatelná baterie, bezdrátový vysavač výdrž až 55 min, zvířecí chlupy

#ad
BuTure #ad - Nádoba na prach o objemu 1, což usnadňuje čištění. Při čištění podlahy/koberce není nutné měnit hlavici kartáčku. Délku teleskopické trubky lze změnit ze 42 cm na 65 cm. Těrbinová hubice a kulatý kartáč pro různě úzké prostory. Bezstarostný servisbuture nabízí registrovaným zákazníkům bezplatnou 3letou záruku a zákaznický servis 7 × 24 a těší se tak vysoce kvalitnímu nákupu.

Univerzální elektrický kartáč ani-tangle akumulátorový vysavač buture jr700 je vybaven nejmodernějším elektrickým kartáčem Anti-Tangle. Elektrický kartáč rotující o 180° horizontálně/90° vertikálně je flexibilní pro čištění rohu. Doba provozu 55 minut bezdrátový vysavač je vybaven 7článkovou baterií 2200 mah, která zajišťuje důkladné čištění celého domu 200 m² s maximální dobou čištění 55 minut. Měkké/tvrdé štětiny jsou zabudovány. 15 min při vysokém sacím výkonu, 55 min při nízkém sacím výkonu. Multifiltrační systém a 1, 5 l může současně pojmout odpadky a zvířecí chlupy, 5l nádoba na prach na výstup vzduchu vysavače jr700 bezdrátově přidáváme hepa filtr pro maximalizaci izolace prachových částic, ochranu motoru a prodloužení životnosti vysavače.

Mnohostranné příslušenství led světla vysavače jr700 mohou osvětlit tmavé prostory. Můžete včas zjistit stav baterie, zamotaného kartáčového válce a zablokovaného přívodu vzduchu. Perfektní pro všechny druhy čištění! vylepšená barevná dotyková obrazovka – inteligentní čištěnív porovnání s běžnými vysavači je vysavač buture jr700 bezdrátově vybaven barevným dotykovým displejem, sací sílu, se kterým lze sací výkon jednoduše nastavit o 3 dotykem obrazovky.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška17
Délka10.62
Hmotnost5.73
Šířka7.48
Číslo díluJR700
ModelkaJR700

9. Roanow

#ad

450 W/38000 Pa, s LED displejem, lehký vysavač proti angle, zvířecí chlupy, koberec, bezdrátový vysavač až 55 minut, 1,5 l, Roanow Akumulátorový vysavač MarsVac S1, tyčový vysavač na tvrdé podlahy

#ad
Roanow #ad - 99, 5 litru pro úklid celého domu, 5l nádoba na prach bezdrátový vysavač má 7stupňovou cyklonovou ochrannou strukturu proti prachu, je bezpečný a přátelský pro rodiny s miminky, 99 % jemného prachu, staršími lidmi a osoby vyžadujícími péči. Silný sací výkon 450 w/38 kp bezdrátový vysavač marsvac s1 může v maximálním režimu dosáhnout výkonného sacího výkonu 450 w/35 kpa, zvířecí chlupy a skvrny, snadno se čistí tvrdé podlahy, dlaždice, který může okamžitě vysávat nečistoty, nečistoty, koberce a podlahy z tvrdého dřeva.

Istěte tiše a s menším rušením pro rodinu a domácí zvířata. Ultra lehký a anti-tangle kartáč hlavní těleso bezdrátového vysavače je s hmotností pouhých 1, 2 kg super lehké a perfektně se hodí pro čištění jednou rukou, kombinuje rotující kartáč s měkkými a tvrdými štětinami a motorizovaný kartáč s hřebenovými zuby, který zajišťuje lepší přístup k větracím kanálům pro vlasy a zvířecí chlupy a účinně snižuje rozcuchání.

Velký objem nádoby na prach o objemu 1, která zachycuje 99, 99% filtrační systém a 1, takže si nemusíte dělat starosti, že by se čištění přerušilo. Zobrazuje v reálném čase sací režim, zbývající stav baterie a vzpomínku na ucpaný podlahový kartáč. 55 minut dlouhá doba provozu tento tyčový vysavač má baterii 2200 mah, poskytuje až 20 maximální režim – 55 minut režim ECO nepřerušovanou dobu provozu v závislosti na režimu, 4H rychlé nabíjení, ideální pro velké úkoly a úklid celého domu. Led displej vše v jednom roanow cordless vakuum má velký inteligentní led displej, můžete snadno zjistit aktuální stav vašeho vysavače.
ZnačkaRoanow #ad
VýrobceRoanow #ad
Výška11.4
Délka7.48
Hmotnost2.7
Šířka16.9
ModelkaMarVac S1

10. HONITURE

#ad

Výdrž až 55 minut, akumulátorový vysavač, HONITURE Akumulátorový vysavač 450 W/38000 Pa, lehký vysavač Anti-Tangle pro tvrdé podlahy, koberec, bezdrátový vysavač s dotykovou obrazovkou, zvířecí chlupy

#ad
HONITURE #ad - Dlouhá doba provozu až 55 minut díky 7 x 2500 mah bateriím s velkou kapacitou nabízí bezdrátový tyčový vysavač vynikající čisticí výkon až 55 minut, což zajišťuje důkladné čištění v celém domě. Okraj podlahového kartáče se bez problémů začlení do stěny, takže prach může být efektivně zachycen od hran a rohů stěny.

7vrstvý filtrs plně uzavřeným 7vrstvým filtračním systémem může tento akumulátorový vysavač bezdrátově filtrovat mikroskopické prachové částice pouze 0, 3 mikronu s rychlostí filtrace až 99, 98 %. Hloubkové čištění a nezamotávání vylepšená kombinace velkého kartáče na podlahy a kartáčových válečků ve tvaru v umožňuje hloubkové čištění vlasů a částeček na podlahách nebo kobercích. Silný sací výkon s bezkartáčovým motorem 450 w nabízí akumulátorový vysavač honiture s13 silný sací výkon 38 000 Pa v režimu MAX, takže snadno zachytí nečistoty, prach, drobky, zvířecí chlupy a jiné nečistoty.

Dotyková obrazovka přes velký ovládací panel s dotykovým displejem lze snadno nastavit sací výkon a odečíst stav vašeho vysavače. Když je přístroj zapnutý, vyzařuje vaši oblíbenou vůni a nabízí vám skutečně romantický zážitek z čištění. Ovládací panel zobrazuje stav baterie, sací výkon a varování při zaseknutí kartáče nebo ucpání sání. Slot pro vonné tabletyakumulátorový vysavač honiture s13 má slot pro vonné tablety, do kterých můžete vložit své oblíbené vonné tablety.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.48
Délka19.29
Hmotnost7.94
Šířka11.42
Číslo díluLIFX24S13
ModelkaLIFX24S13