Top 10 Electric Air Pump – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIMBONNI

#ad

Pneumatika s hliníkovým tělem, také jako kapesní svítilna,, kompresor, Elektrická vzduchová pumpa, kompresor, akumulátorová vzduchová pumpa 150 psi, digitální obrazovka, pumpička na jízdní kolo

#ad
KIMBONNI #ad - Můžete jej používat s důvěrou. Vyhněte se skrytému nebezpečí příliš vysokého nebo nízkého tlaku pneumatik, poskytněte bezpečnostní záruku na Vaši cestu. Velký digitální displej a funkce osvětleníosvětlený digitální displej vzduchového čerpadla nabízí zařízení uživatelskou přívětivost a vizuální plnost.

Jednoduše připojte vzduchovou trysku pro automatické zaznamenávání tlaku pneumatik. Lze jej nosit autem a bez problémů zastrčit do kufru nebo batohu. Profesionální, bezpečný & vysoce kvalitní servisfivangin se snaží nabídnout profesionální vzduchové pumpě vynikající výkon. Může zobrazovat 360 stupňů bez mrtvého úhlu, bar, kpa, zřetelně zobrazuje 4 různé jednotky Psi, kg/cm² a jedním tlačítkem lze přepínat 5 druhů inflačních režimů.6000mah baterie a kompletní nafukovací příslušenstvítato bezdrátová vzduchová pumpa má zabudovanou baterii 6000 mah a k nafouknutí nevyžaduje externí napájení.

Kompaktní módní design, díky kterému lze rychle nafouknout pneumatiky. Součástí dodávky je bezpečnostní kladivo, které je vhodné pro nouzové případy venku. Baterie se rychle a pohodlně nabije přes konektor typu C. K dispozici je ochrana proti přepětí baterie, ochrana proti zkratu, ochrana proti přepětí, ochrana proti podpětí a funkce monitorování teploty.
ZnačkaKIMBONNI #ad
VýrobceKIMBONNI #ad
Číslo dílu774049282016

2. Grapsa

#ad

Adaptér ventilu Presta pouze úložná, Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel, Objemový adaptér, plesová jehla

#ad
Grapsa #ad - Kompresorový box je malý a kompaktní, snadno se vloží do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Pouze krabička. Taška na kolo s pumpičkou je malá a kompaktní, 5 * 4, 75 palců. Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou.

Můžete snadno přenášet pumpičku na jízdní kolo a kdykoliv nafouknout pneumatiky auta, míče a malé vodní hračky. Externí velikost: 11, motocykly, se silným ručním lankem. Taška na vzduchovou pumpičku: elektrická pumpa je vhodná pro pumpičku bosch na jízdní kolo, jako je usb kabel, ventilátor presta atd. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost.

Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Snadná přeprava: kompresorová vzduchová pumpa box je kompaktní a lehký, jízdní kola, dá se snadno vkládat do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Pevný a hladký zip usnadňuje vyjmutí mini kompresoru a navíc poskytuje těsnou ochranu pro váš akumulátorový kompresor. Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, jehla na míč, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, objemový adaptér, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

3. PartyWoo

#ad

Dvojitá tryska, na balónkovou girlandu, PartyWoo Balonové čerpadlo, přenosná, elektrická pumpa, 220 – 240 V; 600 W

#ad
PartyWoo #ad - 000 pa napájení: 600 W. Tato elektrická pumpička je malá a přenosná. 18dílná kompletní sada balónků girlandy pro girlandu s balónkem příp. Oblasti použití: elektrické čerpadlo na balonky lze použít 120 000krát a životnost elektrických pumpiček je delší než běžné čerpadlo.

Jeden balonek 30, 5 cm lze nafouknout během 1–2 sekund, s rychlým, aby se zabránilo prasknutí. Vezměte prosím na vědomí, že tyto elektrické balónové balónky naplněné pouze vzduchem, nepoužívejte elektrickou pumpu po dlouhou dobu. Ne v německém jazyce; 3 x háčky na stěny; 2 x lepicí páska na balónek celkem 10 m, 1 x šňůra 30 m celkem; 1 x kovová páska celkem 200 bodů; 2 x lepicí páska na balónek celkem 10 m, 1 x šňůra 30 m celkem; 1 x kovový pásek 10 x m celkem. Pokud automatický režim příliš rychle nafoukne, ale konzistentním nafukovacím lisem, automatické a manuální, aby se zabránilo prasknutí balónků.

Balónek prosím nenaplňte. Vezměte prosím na vědomí, že během používání se mohou objevit zvuky. Tato elektrická pumpička se často používá na party balonové oblouky, jako dekorace na slavnosti, girlandy na balónky při aktivitách, večírky, oslavy. Hlučnost: < 95 dB. Upozornění: tato elektrická pumpička je vhodná pouze pro běžné latexové balónky a fóliový balonek, ne s heliem nebo vodíkem.
ZnačkaPartyWoo #ad
VýrobcePartyWoo #ad
Výška6.1
Délka8.27
Hmotnost2.4
Šířka6.1
Číslo dílu01
Modelka73005

4. Motorenbau

#ad

Svatby růžovo-červená, Motorenbau Elektrické pumpičky na balónky, elektrická pumpička na balonky se dvěma tryskami a dvěma provozními režimy, pumpička 110 V 600 W, na večírky

#ad
Motorenbau #ad - Praktické a časově úsporné: pumpička motorenbau nafoukne balónky během sekundy a zabraňuje tak pohodlně prasknutí balónků. Hlučnost:
ZnačkaMotorenbau #ad
VýrobceMotorenbau #ad
Výška6.3
Délka8.2
Hmotnost1.2
Šířka5.6
Číslo díluP300
ModelkaP308
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. K-MART

#ad

Gebläsepumpe für Party, Hochzeit, tragbar, Geburtstag, Doppeldüse, Aktivitäten und Festival-Dekoration violette Pumpe, Robuste elektrische Ballonpumpe, Luftgebläse, Ballon-Inflator

#ad
K-MART #ad - Einfach zu bedienen und 100% sicher es könnte wirklich nicht einfacher sein, um alles ordentlich und ordentlich zu halten, ihre luftpumpe zu verwenden. Dual mode: unsere ballonmaschine bietet sowohl manuelle als auch automatische Pumpmodi, schaltet sie sich ein und stoppt, um den manuellen Modus zu starten, wenn Sie die Düse drücken, und passt auch auf Latexballons und dekorative Luftballons.

Ihre elektrische ballonpumpe wird mit 4 düsen, was Sie brauchen, um viele Ballons in Sekunden aufzublasen und gleichzeitig eine lustige und interessante Vielfalt unter Ihren Festival-Party-Dekorationen zu bewahren. Diese elektrische luftpumpe bietet Ihnen alles, dass Partydekorationen in allen Formen und Größen erhältlich sind. Ihre elektrische luftpumpe verfügt über eine kabelaufbewahrung, sowie 2 einfach zu bedienende Düsen, so dass Sie 2 Ballons gleichzeitig füllen können, eine kontinuierliche Düse und einen Druck zum Aktivieren. Extr-lange mehrere dÜsen: wir wissen, 2 normaler größe und 2 extra kleinen für kontrolliertes aufblasen und Ballons geliefert.

Wenn der automatische modus zu schnell aufgeblasen wird, ob Sie manuell aufblasen möchten, dass Ihre Ballons platzen. Leichte pumpe: wo auch immer ihre feiern sind, auffällige Ballonbögen und Partydekorationen zu schaffen, sie überall hin mitzunehmen, wir haben Ihre elektrische Ballonpumpe in einem leichten Rahmen entwickelt, wo Sie sie brauchen. Unser erstklassiges Design ermöglicht problemloses Aufstellen und Weitergehen. Sparen sie zeit und arbeiten sie großartig: diese elektrische ballonpumpe bietet 2 modi von automatisch und manuell mit einer schnellen, aber konsistenten Aufblasrate, um zu verhindern, um zu verhindern, elektrischer Ballonfüller spart Zeit und Energie.
ZnačkaK-MART #ad
VýrobceK-MART #ad
Výška5.7
Délka7.76
Hmotnost2.87
Šířka5.13

6. LEXIN

#ad

Skútr, LEXIN P5 elektrická vzduchová pumpa, přenosná hustilka na jízdní kolo, invalidní vozík, motocykl, 10,3 bar, auto, akumulátorový kompresor 5000 mAh, míče

#ad
LEXIN #ad - Akumulátorové kompresory lexin jsou praktické i pro uživatele invalidních vozíků, kteří si sedí, 3 bar / 150 psi. Velmi praktický a vhodný na cesty. Bezplatná výměnná služba je nabízena v záruční době, pokud je problém s kvalitou výrobku. Chytrý kompresor s funkcí automatického zastavení: kompresor lexin p5 má 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu.

Lexin nabízí 7*24hodinovou německou zákaznickou službu a jednoroční záruku. 4 v 1: lexin p5 lze použít jako dobíjecí elektrickou vzduchovou pumpu, zkoušečku stlačeného vzduchu, kapesní lampu a powerbanku. Režim automobilu, míče a režim přizpůsobení. Led světlo pomáhá při nafouknutí v tmavém prostředí. Na horní straně je k dispozici usb-c port pro nabíjení a USB port pro jiná zařízení např. Různá barevná světla na velkém a dobře čitelném displeji ukazují stav baterie. Velká baterie 5000 mah: při plném nabití může kompresor lexin p5 pro pneumatiky jízdních kol 24krát nafouknout, červená -- mezi 10 % a 25 %, pro pneumatiky automobilů 13krát nebo pro míče 70krát.

Po napojení s naměřeným výrobkem ukáže LEXIN P5 aktuální hodnotu tlaku vzduchu. Akumulátorová vzduchová pumpa: součástí dodávky je hadice s ventilem auta a adaptérem presta a jehla na míč pro nafukování pneumatik jízdních kol, mohou naplnit prázdnou pneumatiku. Díky této funkci se čerpadlo automaticky zastaví, motocyklu, jízdního kola, když je dosaženo přednastaveného tlaku.
ZnačkaLEXIN #ad
VýrobceLEXIN #ad
Výška1.5
Délka6.4
Hmotnost1.1
Šířka2.7
Číslo díluLEXIN-P5
ModelkaLX-P5
ZárukaZáruka 2 roky

7. AMBA

#ad

220V-240V 600W Elektrische Ballonpumpe, Luftpumpe für Ballongirlande, Ballonpumpe Elektrisch, AMBA Ballonpumpe, Tragbarer Ballonfüller, Elektrischer Ballonfüller, Doppeldüse Ballonluftpumpe

#ad
AMBA #ad - Die unterseite der ballonpumpe ist mit Anti-Rutsch-Matten versehen, wenn die elektrische Ballonpumpe nicht verwendet wird. Diese elektrische ballonpumpe bietet 2 modi automatisch und manuell mit einer schnellen, k閺嬫�痭en Sie w閻╃灆len, um zu verhindern, aber konsistenten inflationsrate, es spart Zeit und Energie.

0m insgesamt eingangsspannung: 220V-240V Luftdruck: 13000pa Leistung: 600 W. Diese elektrische Ballonpumpe ist klein und tragbar. International products have separate terms, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, and language of product, labeling or instructions. Wenn der automatische Modus zu schnell aufgeblasen ist, dass Ihre Ballons platzen. 1 x anleitung f閻�濉� ballon-girlande, 2 x klebepunkte, 30 m insgesamt, 10 m insgesamt, 12 x Ballon-Knoten-Bindewerkzeuge, 3 x wandhaken, 1 x angelschnur, 5 x Blumen-Ballon-Clips, 2 x klebepunkte, 1 x elektrische ballon-pumpe, 1 x Metallband.

Ein 12-zoll-ballon kann in 1-2 sekunden aufgeblasen werden, dass Sie manuell aufblasen, um zu verhindern, dass der Ballon bricht. Diese elektrische ballonpumpe besteht aus abs-material, verhindert st閻�濉簔e oder unf閻╃灊le, damit die ballonpumpe nicht leicht herunterf閻╃灊lt. Ger閻╃灝schpegel: < 95 dB. Praktische drahtaufbewahrung h閻╃灊t das kabel ordentlich, das diese elektrische Ballonpumpe sicher und zuverl閻╃灚sig im Gebrauch gew閻╃灆rleistet.
ZnačkaAMBA #ad
VýrobceAMBA #ad
Výška6.1
Délka8.27
Hmotnost2.51
Šířka6.1
Číslo dílu4711100061995
Modelka4711100061995

8. AKSOUL

#ad

5 cm, bazén,, mini čerpadlo: USB dobíjecí bezdrátová, automatické vzduchové čerpadlo, malé elektrické čerpadlo, elektronický kompresor pro nafukovací člun, Elektrická vzduchová pumpa na akumulátor

#ad
AKSOUL #ad - S 5 různými velikostmi trysek se hodí k nafouknutí celé řady nafukovacích výrobků, basketbalů a pneumatik. Upozornění: nelze použít k nafouknutí balónků, ale také odvzdušnit výrobky. Kompaktní & lehká a přenosná: naše pumpa na nafukovací matrace o hmotnosti pouhých 90 g, která je ultralehká a kompaktní, takže se snadno drží a nabízí komfort při použití uvnitř i venku.

Rychlé nafouknutí a úspora práce: toto přenosné zařízení pro nafukování/vyprazdňování je vybaveno malým, ale výkonným motorem s tlakem vzduchu 4 kPa a průtokem vzduchu 200 l/min, který dokáže maximalizovat proud vzduchu pro rychlé a snadné nafouknutí. Iroké použití: univerzální elektrická vzduchová pumpa může nejen nafouknout předměty, jako např. Zabudované světlo na kempování: vzduchová pumpa je vybavena světelným režimem sos a může být dobrým pomocníkem při kempování, noční turistice nebo při pomoci v přírodě. Dobíjecí typ c: zabudovaná do 3600mah dobíjecí lithiové baterie, rychlé plnicí čerpadlo může podporovat dlouhou dobu provozu až 30 min.

Vzhledem k tomu, že je na baterie, nemusíte jej ručně nafukovat. Můžete jej jednoduše uložit do úložné tašky a zavěsit na batoh, aby šetřila místo a přenášela, je přibližně velikost dlaně, nebo se dobře vejde do přepravovaného balíčku a cestovního kufru. Nafukovací podložky na spaní/plavecké kruhy//nafukovací bazény/plováky/hračky/čluny/lehátka/pohovky/míče na jógu a další kompatibilní příslušenství. A světlo s jasem 40 – 400 lm může ušetřit místo při přenášení nepotřebných předmětů.
ZnačkaAKSOUL #ad
VýrobceAKSOUL #ad
Výška1.77
Délka1.97
Hmotnost0.2
Šířka1.77
Číslo díluP01

9. Feolaviy

#ad

Kompresor, akumulátor, 150 PSI, elektrický, čerpadlo, 7500 mAh, Elektrická vzduchová pumpa – akumulátor, přenosný akumulátorový kompresor s digitálním LCD displejem Pressure černý

#ad
Feolaviy #ad - Mobilní energetické čerpadlo: ale to není vše – tuto elektrickou vzduchovou pumpu lze použít také jako mobilní napájení, takže můžete nabíjet na cestách. Na co čekáte? kupte si okamžitě duši na pneumatiky dva v jednom a zažijte komfort nafukování koncového pólu pneumatiky. Tento produkt přidává dodatečné prodloužení nafukovací trubky, a lze jej snadno ovládat.

Díky své kompaktní velikosti 16, 1 x 6, auta, motocykly, 2 vzduchovými tryskami a 1 nafukovací francouzskou tryskou, 5 x 4, 8 cm a přiložené kabelce jej lze snadno přepravovat a vzít s sebou. Přenosný pro venkovní použití: tento mini kompresor je kromě toho vybaven 1 jehlou na míč, což z něj dělá perfektní nástroj pro jízdní kola, míče a plavecké kroužky. 7800 mah akumulátorová vzduchová pumpa s velkou kapacitou baterie: naše elektrická vzduchová pumpa má výkonnou baterii 7800 mah a nemusíte si dělat starosti, což odpovídá hluku, který vzniká stejným typem elektrického vzduchového čerpadla na trhu, že je baterie vybitá, když se pneumatika opět nafoukne.

Dva druhy napájení: elektrické vzduchové pumpy mají dvě metody napájení, díky čemuž je tato elektrická vzduchová pumpa překvapivě multifunkční. 2, dosahuje otáček až 21 000 ot. Min, 5krát rychle nafukovací: náš přenosný vzduchový kompresor, elektrická vzduchová pumpa s výkonným motorem, což může být za pouhé 1 minutu 29–36 psi nebo 0 čerpacích plynů. Rozměr pneumatiky 205/55r16 -36 psi činí méně než 6 minut. Upozornění: hluk generovaný elektrickou vzduchovou pumpou činí asi 85 decibelů, což je normální.
ZnačkaFeolaviy #ad
VýrobceFeolaviy #ad
Výška6.34
Délka2.56
Šířka1.89
Číslo dílu1226-caraotu-A09001

10. Xiaomi

#ad

14,8 Wh akumulátor, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi, digitální displej, 5 režimů, nabíjení přes USB-C, integr. LED osvětlení

#ad
Xiaomi #ad - 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu. Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty. Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců