Top 10 Elektronisches Notizbuch mit Stift – Kroužkové bloky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rocketbook

#ad

Opakovaně použitelný kroužkový poznámkový blok od Rocketbook

#ad
Rocketbook #ad - Wir unterstützen google Docs, Dropbox, iCloud, Evernote, Email und mehr. Unschlagbare app unsere revolutionäre ai Technologie erlaubt ihnen nach handgeschriebenen Notizen zu suchen und automatisch Titel zu erstellen.

Digitale notizen laden sie ihre notizen auf die cloud hoch. Notizen nehmen, sofort abspeichern, mit anderen teilen und dann abwischen und wiederverwenden! In amerika hergestellt. Nie wieder ein notizbuch kaufen das weltweit erste wiederverwendbare Notizbuch - 36 Seiten mit Pilot Frixion Stiften benutzen und mit einem feuchten Tuch sauber machen. Notizbuch das ihnen passt executive a5 notizbuch Größe mit karierten/punktierten Seiten. Umweltfreundlicher begleiter rocketbook ist ihr umweltfreundlicher Begleiter.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations, Inc. #ad
Výška0.5
Délka8.8
Hmotnost0.33
Šířka6
Číslo díluEVR-E-R
ModelkaEVR-E-K-A

2. Rocketbook

#ad

Rocketbook Core znovupoužitelný digitální poznámkový blok – Letter A4 Deep Space Grey – elektronický poznámkový blok s mřížkou na body – přepisovatelný včetně pera Pilot Frixion a hadříku z mikrovlákna

#ad
Rocketbook #ad - Ekologické poznámky – spirálový blok je udržitelnou alternativou k běžným vysokoškolským blokům, protože ušetříte spoustu papíru. Rocketbook a4 linkovaný – náš opakovaně použitelný vysokoškolský blok obsahuje 32 stran s linkami, pro řádné poznámky.

Pro každý vkus ten správný design. Po uložení poznámek je můžete jednoduše otřít dodaným hadříkem. Ekologický poznámkový blok lze libovolně často používat a perfektně se hodí pro seznamy úkolů. Náš produkt je vyroben z trvale udržitelných materiálů s dlouhou životností. Pro práci, studenty, učitele nebo do práce. Digitální poznámky vždy po ruce – ukládejte své ručně psané poznámky do cloudu. Náš poznámkový blok je k dostání v různých velikostech a barvách.

Opakovaně použitelný poznámkový blok je ideální pro žáky, proto je obzvlášť vhodný na cesty. Různé velikosti a designy – rocketbook core se skládá z linkovaných bílých listů. Verze executive je cca a5, verze písmen A4 a Mini je přibližně A6. Poznámky můžete jednoduše načíst pomocí smartphonu, tabletu nebo notebooku. Použitelné s google drive, box, Evernote, Slack, OneNote, Dropbox, iCloud.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations, Inc. #ad
Výška0.5
Délka11
Hmotnost0.33
Šířka8.5
Číslo díluEVR2-L-K-CIG
ModelkaEVR2-L-K-CIG

3. Lamy

#ad

LAMY Safari NCode malý elektronický digitální poznámkový blok A5 sada – tečkovaný – opakovaně použitelný – s perem – černý – s paměťovým a USB kabelem

#ad
Lamy #ad - Aplikace neo studio doplňuje poznámky o fantastické možnosti: multifunkční aplikace je k dispozici ke stažení zdarma z Google Play nebo v App Store. Rozsah dodávky: 1x lamy safari all black ncode smart pen vč.

Záznam a zápis: psací nástroj je okamžitě připraven k použití, jakmile se dotknete povrchu papíru. Mine m 21 v černé barvě a poznámkového bloku LAMY digitálního papíru ve velikosti A5 s 192 stranami. Ovladače papíru, 1x usb kabel a 1x příručka český jazyk nelze zaručit. Každodenní průvodce: 8 vyndavatelných stran, 2 textilní pásky jako záložka, 1 skládací kapsa, 1 elastický gumový pásek a poutko na přidržovací pouzdro pro pero nabízejí veškeré pohodlí zápisníku.

Pero navíc ukládá všechny ručně psané poznámky také do vlastní paměti. Tato sada se skládá z lamy safari all black ncode en vč. Lamy m 21 černé, 1x lamy digitální poznámkový blok A5 vč.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka8.23
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu1236416
Modelka1236416
Zárukažádné

4. Cyrank

#ad

Digitales Skizzenpad, BüroRot, tragbares LCD-Schreibtablett, Schule, Cyrank Elektronisches 9-Zoll-Notizbuch mit Stift, Doodle-Board für Kinder und Erwachsene zu Hause, dünnes

#ad
Cyrank #ad - Das lcd-schreibtablett eignet sich für Arbeit und Studium, tägliche Notizen und Arbeitsnotizen. Elektronisches notizblock-schreibtablett: Flexible LCD-Folie verwendet High-Tech-Laminierungstechnologie, Drucksensor reproduziert perfekt das traditionelle Papierschreibgefühl.

Digitale notiz blöcke vermeiden die Verschwendung von Papier und Bleistiften, reduzieren die Kosten und keine Unordnung mehr zu Hause. Umwelt-und augen freundlich: befreien sie sich von der traditionellen Schrift auf Papier. Geringer stromverbrauch: hilft, geschäftstreffen, mehr als 100000 mal auf dem Zeichenblock zu schreiben.

Schreiben und löschen: flexibler und heller elektronischer Notizblock hält keinen Staub und keine Tinte, Graffiti, Notieren, Schreiben, ein besserer Helfer zum Zeichnen, Memo, Entwurf usw. Schlank und dünn: dieses grafiktablett ist leicht und einfach zu transportieren, Restaurants und unterwegs. Passt problemlos in eine Aktentasche, Flugzeuge, ideal für Autos, Schultasche oder einen Rucksack.
ZnačkaCyrank #ad
Výrobcecyrank #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.75
Šířka0
Číslo dílucyrankeum29gfn4t-12

5. Rocketbook

#ad

Wiederbeschreibbar mit inkl. Pilot Frixion Stift und Mikrofasertuch, Rocketbook Core Wiederverwendbares Digitales Notizbuch, Elektronischer Notizblock mit Punktraster, Executive A6 Schwarz

#ad
Rocketbook #ad - Unschlagbare app unsere revolutionäre ai Technologie erlaubt ihnen nach handgeschriebenen Notizen zu suchen und automatisch Titel zu erstellen. Nie wieder Papier verschwenden mit einem elektronischen Notizbuch.

Das richtige notizbuch fÜr sie „executive“ a5 notizbuch Größe. Nie wieder manuell Fotos hochladen. Voreingestellte cloud adresse markieren sie eins der 7 symbole am unteren Rand jeder Seite um automatisch zu bestimmen wo Ihre Notizen landen. Digitalisiere deine notizen laden sie ihre notizen auf die cloud hoch. Wir unterstützen google Docs, iCloud, Dropbox, Evernote, Email und mehr. In amerika hergestellt. Kariertes/Quadratisches Notizbuch. Nie wieder ein notizbuch kaufen das weltweit erste wiederverwendbare Notizbuch - 36 Seiten mit Pilot Frixion Stiften benutzen und mit einem feuchten Tuch sauber machen.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations, Inc. #ad
Výška0.5
Délka5.5
Hmotnost0.09
Šířka3.5
Číslo díluEVR-M-K
ModelkaEVR-M-K-A

6. Bisofice

#ad

Bisofice Digitální poznámkový blok s perem, opakovaně použitelný tablet na psaní, digitální poznámkový blok A5 obsahuje poznámkový blok A5 Smart kožený zápisník, BT bezdrátové spojení, kompatibilní s

#ad
Bisofice #ad - K dispozici jsou 4 barvy psaní na výměnu; k dispozici pro offline psaní. Podpořte záznam zvuku klepnutím na tlačítko záznamu na notebooku. Aplikace je schopna obnovit psací dráhu a zobrazit detaily. Po napsání se můžete připojit k BT a přenést do aplikace.

Kromě toho obsahuje balíček 2 plastové náplně, nabíjecí kabel USB a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Aplikace: lze stáhnout z Google Play nebo v App Store. Použitelný software pero na notebook, obraťte se prosím na zákaznický servis, ophaya. Zachyťte své myšlenky a nápady, můžete je přeměnit na digitální, sdílené soubory. En-psací sada: tato inteligentní digitální sada tužek obsahuje vše, co potřebujete pro digitální psaní – inteligentní pero, 4 tekuté náplně do kuličkového pera, 10palcový psací blok, poznámkový blok A5 a 20 listů papíru B5.

Lze jej stáhnout na google play nebo v app store. Digitální poznámkový blok s perem: kreslete a zaznamenávejte důležité informace kdykoli a kdekoliv. Pro tento produkt je nutné zakoupit vhodný papír a náhradní díly. Nejlepší dárek pro studenty, designéry, administrativní pracovníky, umělce atd. Pokud software nemůžete stáhnout, BoardPen ne, abyste obdrželi instalační balíček softwaru.
ZnačkaBisofice #ad
VýrobceBisofice #ad
Číslo díluSKX1833416766053WB
ModelkaSP01
Záruka0

7. Rocketbook

#ad

Rocketbook Flipový oboustranný digitální zápisník – Letter A4 černý – elektronický poznámkový blok kroužkový blok s liniemi a mřížkou – vč. pera Pilot Frixion a hadříku z mikrovlákna

#ad
Rocketbook #ad - Už nikdy nekupovat knihu skicáků nebo bloku z papíru první na světě nekonečně znovu použitelný, nahoře vázaný poznámkový blok zahrnuje 32 stran. ZnaČenÍ poŽadnÉ sluŽby vyberte si jeden ze 7 symbolů dole na každé stránce, abyste své zápisníky nebo skicák odeslali automaticky na místo podle vašeho výběru.

Neztrácejte na poznámkách žádný kroužkový pořadač A4 papír. Psací blok s neporazitelnou aplikací díky pokročilé technologii ai můžete prohledávat ručně psané poznámky, přenášet texty do e-mailů a vytvářet chytré skladby pro vyhledávání ve vašem cloudu. Digitalizujte notice z vaŠeho rÁnek a4 nahrajte své poznámky do google docs, dropbox, icloud, evernote a dalších cloudových služeb nebo je pošlete e-mailem.

Poznámkový blok a4 vyrobený v americe lze popsat tužkami Pilot FriXion a otřít vlhkým hadříkem. Od nynějška už nikdy nebudete muset pořizovat fotografie svých poznámek a ručně je nahrávat. Poznámkový sešit velikosti, které se vám hodí poznámkový a skicák a4 "letter": Na jedné straně s bodovou mřížkou a na druhé straně s liniemi – jednoduše otočte, abyste si vybrali oblíbený styl.
ZnačkaRocketbook #ad
VýrobceRocket Innovations Inc #ad
Výška0.5
Délka8.5
Hmotnost0.62
Šířka11
Číslo díluFLP-L-K-A
ModelkaFLP-L-K-A

8. General Office

#ad

Opakovaně použitelný poznámkový blok, DIN A5 elektronický poznámkový blok, znovu zapisovatelný, General Office Digitální poznámkový blok: znovu použitelný poznámkový blok s černým perem a aplikací

#ad
General Office #ad - Poznámkový blok včetně tužky, chytrý, psací potřeby, elektronický, poznámkový sešit, tužky, e-paper, škola, papír, kniha, tabule, plachta, znovu použitelný, digitální, psací stůl, cloud, retro, kreslení, mobilní telefon pro seniory, elektronický, digitální, hadříku z mikrovlákna a německého návodu český jazyk nelze opakovaně použitelný poznámkový blok – kromě toho relevantní nebo vhodný pro: přepisovatelný, e-kniha, dětský motocykl, sešívačka, psací blok, skener, knihy, poznámka, sešit.

Kroužkový blok din a5 s 50 potaženými stranami: 25 linkovaných, 25 tečkovaných poutko na pero: neztratí se automatické vylepšení fotografovaných textových stránek: pro nejlepší čitelnost a ostrost textů Rozměry poznámkového bloku: 148 x 215 x 12 mm, tužka Ø x d: 11 x 148 mm, celková hmotnost: 200 0 g. Opakovaně použitelné díky vymazatelnému speciálnímu inkoustu Bezplatná aplikace pro digitalizaci stránek poznámkového bloku praktický formát, ideální pro aktovku.

Neomezeně znovu použitelný: inkoust lze smazat vlhkým hadříkem, pro ukládání, správu, fénem nebo mazací gumou bezplatná aplikace pro iOS a Android, k dostání v app store a google play: skenuje stránky poznámkového bloku přes kameru, další úpravy a sdílení přes internet rozpoznávání textu OCR převádí ručně psaný text na upravitelný text. Pero s integrovanou gumou, magická, šedá, zesvětlení, barva písma černá 6 efektů filtru: automatická optimalizace obrazu, černá/bílá, černá/bílá 2 převod digitalizovaných poznámek na soubory txtt, PDF nebo JPEG a dále je upravujte na počítači.
ZnačkaGeneral Office #ad
VýrobceGeneral Office #ad
Hmotnost0.49
Číslo díluNC7486-944

9. LEICKE

#ad

Chytrý notebook s 16GB USB, opakovaně použitelný kožený poznámkový blok, elektronický multifunkční plánovač termínů, LEICKE Digitální QI zápisník A5 s bezdrátovou nabíječkou, inteligentní powerbanka

#ad
LEICKE #ad - Poznámkový blok: vysoce kvalitní pu kůže zabraňuje poškrábání, deformacím a je voděodolný. Integrovaná powerbanka se 3 kabelovými přípojkami: přes usb, usb-c, Lightning můžete nabíjet 2 zařízení paralelně – nezmeškáte žádný konektor.

Funkce bezdrátového nabíjení: automatická identifikace modelů mobilních telefonů podporujících Qi – jednoduše položit a nabíjet. Papír je ve formátu A5. Přesný usb flash disk 16 gb: pro vaše digitální poznámky. Kuličkové pero s dotykovým perem: pro vaše analogové poznámky do práce, jako deník a pro vaše kreativní myšlenky.
ZnačkaLEICKE #ad
VýrobceLEICKE #ad
Výška1.57
Délka9.45
Hmotnost1.58
Šířka6.69
Číslo díluAK69221
ModelkaAK69221

10. HUION

#ad

Kompatibilní s Android/iOS/Windows/MacOS/Linux, notebook pro poznámky a náčrtky, HUION Notepad A5 Smart digitální poznámkový blok X10, Bluetooth 5.0 poznámkový blok s 8192 stupni tlaku, psací tužka

#ad
HUION #ad - Inteligentní a jemný poznámkový blok a5 – huion note je skvělá kombinace poznámkového bloku a elektronické čtečky. Digitalizujte svou inspiraci – v aplikaci huion note máte přístup k nástrojům pro úpravy, nástroje lasso pro zpracování poznámek.

Kromě toho je pero vybaveno plastovými pružinami a standardními náplněmi do kuličkového pera pro různé požadavky na psaní. Vyměňte vnitřní strany panelem v boxu a připojte jej k počítači s předinstalovaným ovladačem Huion. Generace – technologie pentech 3. 0 propůjčuje tužce huion scribo 2. Magnetické pouzdro na tužky, a odpojí spojení, které lze připevnit na kryt, když otevřete notebook a aplikaci, takže můžete pracovat celý den. Huion note má výdrž baterie 18 hodin, chrání před ztrátou.

Očekávejte notebook all-in-one ve formátu a5 se synchronizací zápisu, offline pamětí, správou dokumentů a sdílením PDF jedním kliknutím. A rukopis lze jako e-dokument synchronizovat s vaším telefonem. Kromě toho má displej, když se notebook zavře. Dlouhotrvající a stabilní přenos – huion note se automaticky spojí s vaším zařízením, který zobrazuje aktuální stav baterie. Huion note má robustní ochranné pouzdro z kůže Spunlace a 50 stran vyměnitelného papíru.
ZnačkaHUION #ad
VýrobceHUION #ad
Výška0.51
Délka9.49
Šířka7.01
Záruka2 roky