Top 10 EMS trainingsgerät – Elektrické stimulátory pro fitness

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YOUKK

#ad

EMS Bauchmuskeltrainer, Bauchmuskeltrainer,USB Wiederaufladbar Bauchmuskeln Stimulationsgerät 8 Modi & 19 Intensitäten für Bauch, EMS trainingsgerät bauchmuskeltrainer

#ad
YOUKK #ad - Aufladen und led-anzeigeder elektrostimulationsgürtel verfügt über ein lcd-display, das den modus und die Intensität deutlich anzeigt. Wenn es keinen hautkontakt gibt, schaltet es sich automatisch in 30 Sekunden ab. Dieses gerät liefert ergebnisse in kürzerer zeit als herkömmliche Fitnessstudio-Workouts. Eine 20-minütige trainingseinheit mit dem ems-gerät entspricht einem 2000-Meter-Lauf, Fitness und Formen: Die Muskel-Fitness-Stimulatoren bieten 8 Modi und 19 Intensitätsstufen.

Durch die konsequente nutzung des Muskelstimulators für etwa 2 Monate kann eine bessere Figur erzielt werden. Wählen sie den gewünschten modus und die intensitätsstufe, 60 Minuten Sit-ups, 60 Minuten Schwimmen oder einer 2-wöchigen Diät. Ergonomisches design: die innovative 8-elektroden-form des muskelstimulators bietet eine ergonomische und äußerst komfortable Haftung an den Muskeln des Bauchgurts. Für ihre gesundheit schaltet sich unser Muskelstimulator automatisch nach 15 Minuten ab, je nach den Bedürfnissen Ihres Körpers. Dieses gerät ist für die meisten körperteile geeignet, Schultern, Rücken, einschließlich Bauch, Taille, Waden und Gesäß.

Professioneller ems-muskelstimulator: die neueste version des ems-muskeltrainers sendet mikrostromsignale an den körper, oberschenkel, Arme, stimuliert Muskelkontraktionen und ermöglicht somit das Verbrennen von Fett und die Formung des Körpers. Die hochwertigen, atmungsaktiven und weichen Pads haften besser an den Körperlinien und sind klein, dünn und bequem mit energiesparenden Eigenschaften. Erreichen sie ihren traumkörper: suchen sie nach einer natürlichen und mühelosen lösung, wie sie möchten? Der Abs-Stimulator ist eine erstklassige Wahl, um diese paar zusätzlichen Pfunde und hartnäckigen Zentimeter um Ihren Bauch loszuwerden? Hemmt Sie Ihr voller Terminkalender daran, so oft ins Fitnessstudio zu gehen, um Ihren Traumkörper zu erreichen!.
ZnačkaYOUKK #ad
VýrobceAdventure space #ad

2. Queath

#ad

USB nabíjecí stimulátor svalů, LCD obrazovka, tréninkový přístroj, posilovač břicha s 8 režimy a 18 intenzitami, Queath Břišní trenažér, stimulátor svalů EMS

#ad
Queath #ad - Tak získáte lepší tvar po cca 2 měsíce. Můžete zcela jednoduše zvolit režim a intenzitu tím, že jednoduše stisknete tlačítka na hlavním přístroji. Už žádné suché baterie. Vynikající servis queath vždy poté, co svým zákazníkům nabízel vysoce kvalitní produkty a služby.

Tento stimulátor svalů může pomoci zahřát a posílit vaše svaly. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. 2–4 krát denně, 20 minut pokaždé. Režim a intenzita se zobrazí na led obrazovce, takže použití je jednoduché. Led displej a usb nabíjení vylepšený nový přístroj ems má přes led obrazovku. Stojí za zmínku, že nabízíme 24hodinový servis a záruku na výrobek v délce 12 měsíců. Lithium-iontová baterie zabudovaná do tréninkového přístroje EMS zajišťuje bezpečné a rychlejší nabíjení.

Zesílený břišní trenažér8 režimů nabízí různé pulzní frekvence a pulzní režimy pro různé části těla. Dáme vám uspokojivou odpověď a uspokojivé řešení. Vypracování krásné postavy elektrický stimulátor je perfektním doplňkem pro fitness trénink a redukci hmotnosti, ideální pro budování svalů břicha, paží, nohou a zadku a bi- a tricepsu. Jako 60 minut sedu, půl hodiny plavání a dva týdny stravy. Pomůže vám posílit tělesné svalstvo a vycvičit postavu snů.
ZnačkaQueath #ad
VýrobceZIBO #ad
Záruka1 rok záruka výrobce

3. HONGXIAN

#ad

Stimulátor svalů USB, LCD displej, 8 režimů a 19 intenzit, EMS elektrická stimulace svalů, HONGXIAN EMS přístroj na posilování břišních svalů

#ad
HONGXIAN #ad - Jedná se o zdravou technologii fitness přístroje, sportovní fanoušky, budování svalů a tvarování vaší postavy velmi rychlým a jednoduchým způsobem. 6–8 týdnů po sobě jdoucího používání tohoto produktu dosáhnete pevnějších, musíte pásek používat pouze 20 minut denně, silnějších svalů a dokonalé postavy.

Vhodné pro většinu menshenů, jako jsou osoby náchylné k tuku, která stimuluje pohyb svalů. Každý program má 9 stupňů intenzity, aby vyhovoval každé potřebě při budování svalové hmoty. Ems přístroj na posilování břišních svalů a svalů paží – ems je zkratka pro stimulaci svalů. Lithium-iontová baterie zabudovaná do tréninkového přístroje EMS zajišťuje bezpečné a rychlejší nabíjení. Pohodlnější obsluha. Vysoká účinnost a jednoduchá obsluha – náš abs pásek byl vyvinut pro břišní svaly a pomáhá vám napnout a tvarovat vaše tělo.

Led displej a usb nabíjení – vylepšený nový ems přístroj na posilování břišních svalů má led displej. Už žádné suché baterie. Příslib spokojenosti – pokud máte dotazy, pokud se vám to nebude líbit, pokud tento fitness trenažér není pro vás vhodný, nabízíme vám 60denní záruku, odpovíme Vám do 24 hodin. Zesílený přístroj na posilování břicha – 8 režimů nabízí různé pulzní frekvence a pulzní režimy pro různé části těla.
ZnačkaHONGXIAN #ad
VýrobceHarryPotter World #ad

4. SEVEKO

#ad

Efektivní, rychlý posilovač břišních svalů, přístroj na posilování břišních svalů, 6 režimů a 15 intenzit, EMS tréninkový přístroj, bezpečný, EMS, elektrický, 10 kusů náhradních polštářků

#ad
SEVEKO #ad - Individuální trénink náš tréninkový přístroj abs má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých představ. Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv. Bezstarostný tréninkový balíček obsahuje 1 abs trenažér břišních svalů, 2 stimulátory paží, 3 řídicí jednotky, 10 náhradních polštářků, nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Fitness na cesty náš posilovač břišních svalů ems se bez problémů vejde do vaší kabelky a je tak všestranným fitness společníkem, kteří chtějí zůstat fit, což z něj dělá perfektní řešení pro ty, na cestách nebo při domácích pracích. Multifunkční tréninkový přístroj ems tento přístroj na posilování břicha používá technologii ems, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, která vysílá elektrické impulzy ke stimulaci hlubokých svalů a zajišťuje tak bezpečný, rychlý a efektivní výsledek.

Ať už chcete posílit svaly, tento přístroj na posilování břišních svalů může splnit vaše potřeby. Jednoduché fitness ems přístroj na posilování břicha nabízí uživatelsky přívětivé a udržitelné fitness řešení, které lze snadno integrovat do vaší každodenní rutiny. Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup. Pokud na stupních 1 – 5 nic necítíte, žádné starosti; je koncipován pro osoby s nižší výdrží. Umožňuje vám efektivně dosáhnout vašich fitness cílů, ať už jste v práci, aniž by museli obětovat svůj čas nebo energii.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluAS-09
ModelkaAS-09

5. LOFFU

#ad

Fitness chůze, nohy, 6 režimů, paže, elektrický přístroj pro břicho, LOFFU EMS přístroj na posilování břišních svalů, EMS tréninkový přístroj, posilovač břicha, USB dobíjecí přenosný stimulátor svalů

#ad
LOFFU #ad - To může pomoci tvarovat, 1–2krát denně, paží a nohou, abyste měli toto léto perfektní tělo. Lepší účinek pouze 20 minut denně, napnout a posilovat svaly břicha, po dobu delší než 6 týdnů. Ems elektrická stimulace svalů využívá elektrickou stimulaci k přenosu elektrických signálů přímo do svalů, takže svaly jsou uvedeny do trénovaného stavu.

Inteligentní mikroelektronika EMS technologie. 6 režimů a 9 intenzit tento přístroj na posilování břicha nabízí 6 režimů a 9 stupňů intenzity. Velmi vhodné pro paže, nohy, záda, horní a spodní břicho, lýtka a pas. Elektrický stimulátor svalů používá se pro cvičení břišních svalů. Ce, fcc, rohs, bezpečnostní a ekologická certifikace.1

100% záruka vrácení peněz doufáme, že budete se svými zkušenostmi s výrobkem spokojeni; pokud tento produkt není pro vás vhodný, nabízíme 24hodinový servis a 12měsíční záruku na výrobek. Bezpečnost importovaný antialergický gel bez zápachu, neškodný pro lidské tělo, žádný zvláštní zápach. Upravte intenzitu podle potřeb svého těla, hýždě, stehna, hrudník, aby vaše svaly mohly trénovat.
ZnačkaLOFFU #ad
VýrobceLOFFU #ad
Záruka1

6. SEVEKO

#ad

10, EMS tréninkový přístroj, bezpečný, celotělový EMS posilovač břišních svalů, elektrický přístroj na posilování břišních svalů, 6 režimů a 15 intenzit, rychlý posilovač břišních svalů, efektivní

#ad
SEVEKO #ad - Užijte si 1letou záruku a 100% uspokojivý zákaznický servis pro bezrizikový nákup. Pokud na stupních 1 – 5 nic necítíte, žádné starosti; je koncipován pro osoby s nižší výdrží. Není potřeba objemných přístrojů nebo drahých fitness studií, dosáhnete snadno působivých výsledků.

Své svaly můžete tvarovat a posilovat podle svých preferencí. Multifunkční tréninkový přístroj ems náš přístroj na posilování břišních svalů využívá pokrokovou technologii ems, aby splnil vaše potřeby v oblasti fitness a hubnutí. Individuální trénink náš abs přístroj na posilování břicha má 6 režimů a 15 stupňů intenzity, které jsou přizpůsobeny lidem s různou výdrží. Bezstarostný tréninkový balíček obsahuje 1 abs trenažér břišních svalů, 2 stimulátory paží, 10 náhradních polštářků, 3 řídicí jednotky, nabíjecí kabel a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Ať už chcete posílit své svaly, zlepšit tvar těla nebo zmírnit bolesti svalů, tento tréninkový přístroj EMS může splnit vaše požadavky. S jediným produktem můžete absolvovat trénink celého těla. Jednoduše odstraňte obal a naneste produkt na kůži. Tíhlý design vám umožní trénovat kdekoli a kdykoli. Není třeba komplexní přístroje; trénujte kdykoli a kdekoliv.
ZnačkaSEVEKO #ad
VýrobceSEVEKO #ad
Číslo díluKA-62
ModelkaKA-62
Záruka1 rok

7. TESMED

#ad

115 Programme, TESMED Max 830: Wiederaufladbarer Professioneller Muskel-Elektrostimulator, 4 Kanäle, 99 Intensitäten, Kontrakturen, mit 20 Elektroden, TENS-Massagen, Verstärkung

#ad
TESMED #ad - Ausgestattet mit einem hintergrundbeleuchteten LCD-Display und einem Gürtelclip für eine bequeme Anwendung, Impulsbreite, wobei aus 20 verschiedenen Programmtypen gewählt werden kann. Keine gele oder Cremes mit den Elektroden verwenden. Personalisierung und benutzerfreundlichkeit: mit 8 elektroden auf 4 unabhängigen kanälen nutzbar, ermöglicht es das Erstellen des gewünschten Programms durch genaue Einstellung der Frequenz, dauer und Intensität, ermöglicht Max 830 die gleichzeitige Stimulation verschiedener Muskelbereiche.

Design und zubehÖr von hÖchster qualitÄt: begleitet von einer farbigen anleitung mit über 220 Behandlungen und 113 Fotos für die korrekte Platzierung der Elektroden. Wiederaufladbar mit einem speziellen kabel und ausgestattet mit 20 selbstklebenden Elektroden, bietet es eine reiche Ausstattung und hochwertige Materialien, die kein Gel benötigen, die Langlebigkeit und Effizienz über die Zeit garantieren. Innovative technologie "waims system": tesmed max 830 bietet das exklusive Tesmed-System sequentieller Impulse von unten nach oben, hervorragend für die Mikrozirkulation und zur Hilfe bei der Minderung und Vorbeugung von Cellulite-Unregelmäßigkeiten.

Professioneller elektrostimulator mit speziell entwickelten programmen für optimale ergebnisse: Bauchmuskeln, Erholung, Gesäßmuskeln, Rückenmassagen, Nackenbereich, Training, Tonisierung, Muskelverstärkung, Schultern usw. Die 99 intensitätsstufen sind äußerst leistungsstark und ermöglichen Ihnen die Kalibrierung Ihres Toleranzniveaus. Ems- und wohlfÜhlprogramme: bietet spezifische behandlungen für das training in verschiedenen Sportdisziplinen, Schultern, zur Steigerung des Tonus aller Muskelgruppen sowie eine breite Palette an regenerierenden und entspannenden Massagen für Rücken, Nackenbereich usw.
ZnačkaTESMED #ad
VýrobceTESMED #ad
Výška0.79
Délka1.97
Hmotnost0.24
Šířka4.72
Číslo díluFLD799439636194
ModelkaTESMED MAX 830

8. TESMED

#ad

4 kanály, Elektrický Stimu Lations přístroj Tesmed Max 7.8 Digital Tens/EMS elektrické Nervy A svalů stimulaci, 99 různé programy, masáž

#ad
TESMED #ad - Ems funkce: uvolnění a trénink svalů. S wiederaufladbarem baterie a 12 Auswaschbaren s dlouhou životností samolepicí elektrody, které nepotřebují gel. 20 personalizovaný programy s volitelným, intenzitu a frekvence. Tens funkce: masážní Tens. 4 kanály, 99 různé programy, 99-stupně časovač, intenzitu nastavitelná.
ZnačkaTESMED #ad
VýrobceTESMED #ad
Číslo díluFLD0705632055670
ModelkaFLD0705632055670

9. LEMENG

#ad

Snadné, EMS elektrická stimulace svalů, USB nabíjecí stimulátor svalů břišní trenažér s 8 režimy a 19 intenzitami, LCD displej stimulátor svalů, LEMENG EMS přístroj na posilování břišních svalů

#ad
LEMENG #ad - Kvalitní servislemeng se vždy snaží svým zákazníkům nabízet vysoce kvalitní produkty a služby. Už žádné suché baterie. Lithium-iontová baterie zabudovaná do tréninkového přístroje EMS zajišťuje bezpečné a rychlé nabíjení. Tento stimulátor svalů může pomoci zahřát a posilovat svaly.

Každý program má 19 stupňů intenzity, aby splnil celou řadu potřeb budování svalů. Vytvarujte krásné těloelektrický stimulátor je perfektním doplňkem pro fitness trénink a hubnutí, ideální pro trénink svalů břišních svalů, nohou a hýždí, paží, jakož i bicepsů a tricepsů. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Například 60 minut sedu, půl hodiny plavání a dva týdny půstu. Jednoduše připojte datový kabel Android a nabijte jej kdykoliv. Režim a intenzitu můžete zcela jednoduše zvolit tak, že jednoduše stisknete tlačítko na hlavním přístroji.

Režim a intenzita se pro snadné použití zobrazí na LED obrazovce. Posilující posilující břišní trenažér 8 režimů nabízí různé tepové frekvence a vzorce tepu pro různé části těla. Pomůže vám budovat tělesné svaly a trénovat svůj vysněný charakter. Tak můžete po cca 2 měsíce. Led displej a usb nabíjení aktualizovaný přístroj na posilování břicha ems disponuje led obrazovkou.
ZnačkaLEMENG #ad
VýrobceBiwaya St #ad
Číslo díluJD-001
ModelkaJD-001
Záruka1

10. Belifu

#ad

LED zobrazovací obrazovka pro růst svalů a, fitness pás, stimulátor svalů, USB dobíjecí elektrostimulace, Oacvien EMS, elektrický, tréninkový přístroj EMS přístroj na posilování břišních svalů

#ad
Belifu #ad - Prachotěsná úložná taška se stahovací šňůrkou, opakovaně použitelné vázací pásky a 10 kusů samolepicích, vodivých opakovaně použitelných polštářků. Rychlé a jednoduché řešení pro desáté vedení. Tens stimulátor svalů je výkonná zbraň v boji proti chronickým bolestem.

Multifunkční tens masážní přístroj s 24 předprogramovanými masážními režimy pro úlevu od bolesti a uvolnění svalů. Již žádný změť kabelů po použití s kabelovými pásky. Vestavěný výkonný dobíjecí lithiový akumulátor – až 20 hodin nepřetržitého provozu. Jednotka tens pomáhá snižovat bolesti a svalové křeče, bolesti šíje, které jsou způsobeny řadou potíží, zad, včetně: artritidy, bolestí pravidel, bolesti kolen, sportovních zranění.

International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, and language of product, labeling or instructions. S ukazatelem stavu baterie vám připomene, že se včas nabíjíte. Už si nemusíte dělat starosti s přerušením léčby prázdných baterií AA. Používá se také jako metoda pro zmírnění bolesti během práce. Lze jej připojit k nástěnné nabíječce, powerbance nebo notebooku USB přípojce.
ZnačkaBelifu #ad
VýrobceOacvien #ad
Hmotnost0.82
Číslo díluSM9126
ModelkaSM9126