Top 10 Grohe Duscharmaturen Gold – Vanové a sprchové systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. QREZAA

#ad

Wandmontage, Duschsystem Unterputz Gebürstetes Gold Duschset Dual Funktionen Duscharmatur Set Mit Regendusche, Messingkörper, 25X25cm Runder Regenduschkopf, Handbrause

#ad
QREZAA #ad - Und sie können ganz einfach heißes und kaltes Wasser einstellen und die Temperatur an Ihre Bedürfnisse anpassen. Sorgt außerdem für einen klassischen Look ohne Anlaufen. Pflegeleicht: der duschkopf ist aus silikon zum einfachen Entfernen von Ablagerungen.

Dual-funktions-duschsystem: zwei strahlarten stehen zur verfügung. Einfach zu installieren: dieses duschset erfordert keine besonderen Installationskenntnisse und ist mit jeder Art von Installation kompatibel. Das design des sicheren druckausgleichsventils schützt Sie vor Verbrühungen durch plötzliche Änderungen des Heiß- oder Kaltwasserdrucks. Beim duschen kann der 25 cm lange Duschkopf den ganzen Körper bedecken und sorgt so für eine angenehme Duschatmosphäre. Hohe qualität: alle teile dieses duschsystems sind aus hochwertigem Metall gefertigt.

Regendusche: die obere dusche verwendet eine innovative jet-technologie, wodurch natürliches Regenwasser simuliert wird, um wasser und Luft zu mischen, sodass Sie in natürlichen Kontakt mit Wasser kommen können. Die kombination aus gebürstetem Gold und Messing widersteht Kratzern und Korrosion. Das verdeckte Installationsdesign hält Ihr Badezimmer aufgeräumt. Brause und handbrause, einfach umschaltbar über die Brausetaste am Ventil.
ZnačkaQREZAA #ad
VýrobceQREZAA #ad
Výška3.15
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo dílu01
Modelka01

2. hansgrohe

#ad

Polished Gold Optic, hansgrohe Sprchová tyč Unica' S Puro 0,90 m se sprchovou hadicí 1,60 m

#ad
hansgrohe #ad - Speciální upevnění zabraňuje nepříjemnému kroucení. Ideální pro modernizaci: sprchovou hadici lze jednoduše našroubovat na stávající přípojku. Okouzlující luxus: ušlechtilý povrch se zlatým vzhledem je výrazný a má obzvlášť dlouhou životnost.

Nadčasově elegantní: zmenšený design s kulatou sprchovou tyčí, sprchovou hadicí a kulatým sprchovým šoupátkem se hodí do každého prostředí koupelny. Stabilní sprchová tyč z mosazi s délkou 0, 90 m pro flexibilní nastavení výšky v širokém rozsahu. Kvalita v každém detailu: sprchová tyč z mosazi, sprchová hadice z kvalitního plastu, šoupátko ze stabilního kovu. Mnoho pohodlí: s kvalitní sprchovou hadicí z plastu 1, 60 m pro velkou volnost pohybu. Velikost připojení: DN 15. 5 let dobrovolné záruky na výrobek, který byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška39.68
Délka2.64
Hmotnost2.27
Šířka3.98
Číslo dílu28631990
Modelka28631990
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

3. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Sprchová baterie Talis E sprchový mixér na omítku pro 1 funkci leštěný zlatý vzhled

#ad
hansgrohe #ad - Zvláště bezpečné: omezení teploty nastavitelný při montáži chrání před příliš horkou vodou. Armatura na omítku pro sprchu s připojením pro 1 sprchovou hlavici. Snadná instalace: hodí se na stávající standardní konektory S velikost G ½. Snadná obsluha: díky elegantní rukojeti jednopákové směšovače se teplota a množství vody nastavuje snadno. Skvělý požitek z vody: průtok sprchy při 3 bar: 17 l/min. Okouzlující luxus: ušlechtilý povrch ve zlatém vzhledu vytváří lesk a má obzvlášť dlouhou životnost. Dn15.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška6.61
Délka5.28
Hmotnost3.48
Šířka8.7
Číslo dílu71760990
Modelka71760990
Záruka5letá záruka výrobce.

4. Schwänlein

#ad

SCHWÄNLEIN Sprchový systém proti vodnímu kameni s termostatem, sprchový sloupek mosazné zlato, sprchová armatura, sprchová sada, dešťová sprcha

#ad
Schwänlein #ad - Nadhlavová sprcha velká: otočná o 200 mm a ± 15°. Sprchová souprava z nerezové oceli vybavena 2 funkcemi: klasická sprcha nad hlavou pro příjemnou masáž pokožky hlavy; ruční sprcha s hadicí z ušlechtilé oceli pro individuální oblasti.

Teplota je nastavitelná mezi 20 ~ 60 stupni Celsia, doporučená teplota při použití je 38 stupňů Celsia. Velmi praktická a jednoduchá montáž. Trysky proti vodnímu kameni jsou vybaveny silikonovými nopky, které usnadňují čištění a zajišťují dlouhou životnost. Veškeré příslušenství obsahuje, din 1/2 standardní připojení, snadná instalace. Samostatné a individuální nastavení pomocí regulátoru funkcí.

Hlavní část sprchového systému je vybavena odolnou ušlechtilou ocelí a jako odborný prodejce sprchových systémů nabízíme kromě vysokých standardů kvality rozšířenou záruku 2 roky. Termostart zajišťuje konstantní a přesnou regulaci teploty. Plně chromovaný design nabízí elegantní a luxusní vzhled. Délka sprchové tyče je nastavitelná od 83 cm – 119 cm.
ZnačkaSchwänlein #ad
VýrobceSchwänlein #ad

5. hansgrohe

#ad

Leštěný zlatý vzhled, 3 druhy proudu, hansgrohe Sprchová hlavice Raindance Select S 120 dešťová sprcha

#ad
hansgrohe #ad - 5letá dobrovolná záruka výrobce na produkt, který byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality. Etří peníze, šetří životní prostředí: tato sprchová hlavice využívá až o 40 % méně vody než standardní verze EcoSmart.

Plnější a měkčí kapky, které méně stříká: tato sprchová hlavice obohacuje vodu vzduchem AirPower. Komfortní přepínání: stisknutím tlačítka rychle a jednoduše vyberte požadovaný druh paprsku Select. Změna třemi druhy paprsků: relaxační dešťová sprcha RainAir, silný déšť sprchy Rain a oživující vířivý paprsek. Snadné čištění: vodní kámen lze jednoduše setřít ze silikonových trysek na sprchové hlavici QuickClean. Okouzlující luxus: ušlechtilý povrch se zlatým vzhledem je výrazný a má obzvlášť dlouhou životnost.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška7.64
Délka6.02
Hmotnost0.66
Šířka5.04
Číslo dílu26531990
Modelka26531990
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

6. QREZAA

#ad

Nástěnná sprcha, 3 druhy trysek, sada, sprchová armatura, nastavitelná výška, ruční sprcha, sada s 23 cm hlavovou sprchou, kartáčované zlato, dešťová sprcha, Sprchový systém s baterií, sprchová sada, dešťová sprcha

#ad
QREZAA #ad - Nastavitelný kulový kloub z mosazi, abyste našli nejpohodlnější úhel. Hodí se pro většinu koupelnových dekorací. Nastavte sprchovou tyč volně na výšku, splnila potřeby sprchy různých členů rodiny a aby byla sprcha pohodlnější. Dělá kapky vody lehké a plné a snižuje hluk.

Tři funkce rozdělovače vody, ruční a vana. Odpovíme vám do 24 hodin. Vyrobeno z kvalitního ABS, sprchovou hlavici můžete nastavit tak, nerezové. Ruční sprcha se 3 nastaveními: přepínání mezi nastavením paprsku je neuvěřitelně jednoduché, můžete přepínat mezi 3 režimy, dešťovou sprchou a masáží. Skrytá hubice na vytékání vody s odnímatelným blatníkovým briketovým brusičem abs, dešťová sprchová hlavice, zůstává po dlouhém používání světlé a svěží. 100% podpora spokojenosti: bezplatná záruka na všechny problémy s kvalitou výrobku.

Flexibilní a neohýbá se, masáží, dešťovou sprchou, čímž se odstraní mrtvé úhly. Vícevrstvý kartáčovaný zlatý povrch, jedinečný univerzální otočný kloub nedělá hadici otočením. Extra dlouhá 59palcová hadice může dosáhnout rohů koupelny, trvanlivost a ochrana proti korozi. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit. Příslib kvality: směšovací ventil z masivní mosazi s nerezovými, aby se přizpůsobila na správné místo, trvanlivými vlastnostmi.
ZnačkaQREZAA #ad
VýrobceQREZAA #ad
Výška6.69
Délka27.76
Hmotnost4.92
Šířka16.93
Číslo díluQREZAA221027
ModelkaQREZAA221027

7. AIMOYO

#ad

Ruční sprcha hlava –, dešťová sprcha, AIMOYO Sprchový systém Antická mosaz Sprchová armatura Sada Retro Zlatá sprcha s dešťovou sprchou, sprchový systém s 8" dešťovou sprchou, retro sprchová sada

#ad
AIMOYO #ad - Klasický retro styl v kombinaci s moderní sprchovou soupravou pro dodání vaší koupelně jedinečný šarm. Vysoká teplotní odolnost, ochrana proti erozi, odolnost proti oděru a vysoká pevnost. Pokud výška nestačí, potřebujete prodlužovací trubku, kontaktujte nás.

Kvalitní keramické kartuše pro zabránění odkapávání. Výšku sprchové tyče lze nastavit od 70 cm do 120 cm, délku tyče můžete přizpůsobit své výšce těla. Speciální provedení —— vintage nostalgie se vzhledem antické mosazi. Vysoce kvalitní materiál — sprchový systém ze starožitné mosazi. Snadná instalace —— standardní připojení g1/2". Kompletní sprchový systém —— sprchová baterie + 8" dešťová sprcha + ruční sprcha + sprchová tyč + hadice 1, 5 m + montážní příslušenství + návod český jazyk nelze zaručit.

Pro nejlepší výkon této sprchy doporučujeme tlak vody 1, 0 bar. Je krásný a perfektně se hodí pro moderní uspořádání koupelny. Pokud máte nějaký problém, pošlete nám prosím e-mail a my se pokusíme udělat maximum, abychom vám pomohli jej vyřešit. Důvěryhodný partner —— 5 let záruka + 30denní právo na vrácení. Můžeme vám zdarma zaslat 30 cm dlouhou prodlužovací trubku.
ZnačkaAIMOYO #ad
VýrobceAIMOYO #ad
Výška3.54
Délka26.77
Šířka5.91
ModelkaAM-SK03

8. QREZAA

#ad

Vanová armatura s ruční sprchou, vanová baterie s ukazatelem teploty, mosazná směšovací baterie vodovodní baterie do vany, 150 cm PVC sprchová hadice, kartáčované zlato, 3 funkce ruční sprcha, vodopád

#ad
QREZAA #ad - S několika galvanizačními procesy, má dlouhou životnost, rovnoměrným leštěním, světlejším a nerezovým povrchem pro každodenní použití a nízkými náklady na údržbu. Vodopádová vanová armatura s tímto nástěnným držákem pro vanové armatury můžete rychle naplnit vanu, abyste ušetřili drahocenný čas a vytvořili krásný zvuk vodopádu a krásný tvar vodopádu, který dodá vaší koupelně živost.

3 funkční sprchy: srážky, tryskání, žen, hustou a jemnou vodu, dětí a domácích zvířat, díky níž se vaše tělo bude cítit uvolněně. Skrytý výtok rychle naplní vanu a zlepšuje nejen design, šetří vodu a bez starostí. Odolný materiál: těleso vodovodního kohoutku je vyrobeno z kvalitní mosazi, je pevné, odolné vůči vysokým teplotám a korozi. Světelný ukazatel se při různých teplotách vody liší, což je intuitivní a uklidňující.

Ukazatel teploty vody v reálném časepři sprchování se zobrazuje teplota vody a doba používání. Upozornění: přívodní trubka vody musí být instalována na levou stranu za tepla a chladu. Rukojeť má zabudované jádro ventilu z keramiky, šetrné k životnímu prostředí a bezpečné použití. Princip vodní energie nevyžaduje proud ani baterie. Servírování: qrezaa – každý důvod vás činí nespokojenými s touto vanou, podle toho, plná náhrada nebo bezplatná náhrada, dejte nám vědět a my to uděláme správně, co preferujete.
ZnačkaQREZAA #ad
VýrobceQREZAA #ad
Výška9.57
Délka12.99
Hmotnost6.61
Šířka1.69
Modelka123

9. ESOP

#ad

Sprchová sada s 22 cm * 22 cm sprchová hlavice, nástěnný držák, vanová armatura, ESOP Sprchový systém zlatý dešťová sprcha, ruční sprcha, bidet ruční sprcha

#ad
ESOP #ad - Proto nabízíme 100% záruku vrácení peněz. To je obzvláště užitečné pro oblasti s tvrdou vodou 2. Ideální sprcha probouzí vaše smysly a učiní vás osvěženou a připravenou na nadcházející den. Silikonové trysky: sady sprchových baterií kompletně vybavené měkkými gumovými tryskami, snižuje hluk, šetří vodu, účinně filtruje nečistoty ve vodě, měkká voda, pomocí kterých můžete snadno odstranit usazeniny vodního kamene a vodního kamene stisknutím prstu.

Stisknutím tlačítka lze ruční sprchu kdykoli nastavit na vhodnou výšku, aby vyhovovala různým nárokům na výšku. Přístroj na vodní bubliny: nová vodní bublina, kontroluje stříkající vodu. Obdržíte nový produkt zdarma nebo peníze zpět tím, chápeme nejistotu, že si náš produkt zamilujete, že se jednoduše obrátíte na tým zákaznických služeb s obrázkem a popisem problému. Multifunkční sprchový systém zlatý: výstup vody se 4 funkcemi: dešťová sprcha, bidetová sprcha.

Nastavitelný držák sprchové hlavice lze otočit dolů a nastavit. Dešťová sprchová hlavice: 22 cm × 22 cm velká dešťová sprchová hlavice rozprostře pokrývá celé vaše tělo, vytváří příjemný pocit na vašem karosérii. 100% spokojené řešení: nákup neviděného produktu může být stresující! i když jsme přesvědčeni, která přichází s online nakupováním. Rozhodněte se proto bezpodmínečně pro sprchový systém, vanová armatura, ruční sprcha, který splňuje všechny vaše specifické preference a požadavky. Jedinečná konfigurace sprchového systému: 1.
ZnačkaESOP #ad
VýrobceESOP #ad
Výška5.51
Délka31.1
Šířka15.35
Číslo díluSYSGBF
ModelkaSYSGBF

10. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Sprchová baterie Talis E, jednopáková vanová směšovací vanová baterie pod omítku, leštěný zlatý vzhled

#ad
hansgrohe #ad - Okouzlující luxus: ušlechtilý povrch se zlatým vzhledem je výrazný a má obzvlášť dlouhou životnost. Obzvlášť bezpečné: omezení teploty nastavitelné při montáži chrání před příliš horkou vodou.

Základní těleso je potřeba samostatně #01800180 Rozsah dodávky: páková sprchová směšovací baterie, funkční blok, upevňovací materiál, montážní návod. Snadná obsluha: díky elegantní rukojeti pákové baterie se snadno nastavuje teplota a množství vody. Podomítková baterie pro sprchu pro ovládání jedné funkce. Výhoda pod omítku: technologie vytváří místo pro design, praktické funkce a více prostoru ve sprše.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška6.14
Délka2.32
Hmotnost2.8
Šířka6.1
Číslo dílu71765990
Modelka71765990
ZárukaZáruka výrobce 5 let.