Top 10 Kludi Küchenarmatur – Umyvadlové baterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grohe

#ad

GROHE Eurosmart umyvadlová baterie

#ad
Grohe #ad - Hinweis: zur verwendung mit durchlauferhitzern geschlossene Warmwasserbereiter, Thermen, Speichern; Nicht zur Verwendung mit offenen Warmwasserbereitern sog.

Die garantiebedingungen finden Sie unter Weitere technische Informationen. Eine badezimmerarmatur mit diesem Auslauf eignet sich gut auch zum Befüllen hoher Gefäße. Lieferumfang: waschtischarmatur, Ablaufstopfen, Zugstange, Befestigungsmaterial, Bedienungsanleitung. Herstellergarantie: 5 jahre. Perfekter bedienkomfort: ein mittelhoher auslauf ist bequem zu bedienen – auch für Kinder. Leichtgängige bedienung der armatur: Nur Grohe Armaturen bieten das einzigartige Grohe SilkMove Erlebnis mit einer dauerhaften, samtweichen Bedienung. Ihre gesetzlichen Gewährleistungsrechte bleiben unberührt. Niederdruckgeräte.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška2.76
Délka15.16
Hmotnost2.2
Šířka6.3
Číslo dílu23322001
Modelka23322001
Záruka2 year manufacturer.

2. Grohe

#ad

Jednoruční umyvadlová baterie L-Size, montáž s jedním otvorem, s keramickou kartuší, 23763000, chrom, GROHE BauLoop

#ad
Grohe #ad - Rozsah otáčení 360° pro maximální flexibilitu. Podrobné záruční podmínky naleznete v části "Další technické informace" na tomto.

Rozsah dodávky: dřezová armatura, návod k údržbě. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem. Grohe ecojoy – šetrné k životnímu prostředí, úsporné. Pro otevření odtokové soupravy jednoduše vytáhněte tyč opět nahoru. Elegantní a snadná obsluha: zavřete odtokovou soupravu tažných tyčí tak, že tyč na zadní straně baterie zatlačíte dolů. Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška2.95
Délka16.93
Hmotnost1.95
Šířka7.09
Číslo dílu23763000
Modelka23763000
ZárukaZáruka výrobce: 5 let při prodeji a odeslání přes Amazon. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje příslušného prodejce.

3. GRIFEMA

#ad

Silber Exklusiv bei Amazon, Messing, Waschbecken, Mischbatterie Einfache Montage,für Badezimmer, GRIFEMA G1002,Wasserhahn Bad/Küche -Waschtischarmatur 360° Drehbar

#ad
GRIFEMA #ad - 30% wasser sparenneoperl aerator verwendet leise und drosselnde technologie, mischt Wasser mit luft, für einen weichen und spritzwasserfreien Wasserstrahl.

Allgemeine grÖßestandard 3/8 " anschluss, 2 kalt/warmwasser Schläuche50cm mit den DVGW Zertifizierung. Installation einfachsind alle nötige montagemateriale mitgeliefert. 360 °drehungeinfach zu bedienendes, benutzerfreundliches Design, badarmatur um den unterschiedlichen Reinigungsanforderungen gerecht zu werden. Einhandmischer waschbecken ist robust und langlebig, lange Lebensdauer. Rostfrei und explosionsgeschützt. Reduzieren Sie den Wasserverbrauch. Badinstallationen auch eine deutsche Anleitung ist dabei. Material messinghahnkörper + Edelstahlarmaturen.
ZnačkaGRIFEMA #ad
VýrobceIbergrif Griferias S.L #ad
Výška3.35
Délka10.08
Hmotnost2.65
Šířka6.57
Číslo díluG1002
ModelkaG1002
Záruka5 year manufacturer.

4. Miuzychael

#ad

Náhradní díly pro vodovodní kohoutek, sprcha, vana, Kartuše na vodovodní kohoutek, 35 mm keramická kartuše kartuše směšovací baterie náhradní kartuše pro jednoruční armatury umyvadlo

#ad
Miuzychael #ad - Výběr cívky: před nákupem prosím změřte vnější průměr keramické cívky pro váš vodovodní kohoutek, pákový směšovač, abyste zajistili, že kupujete kompatibilní cívku.

Materiál: keramika. Má dobré těsnicí vlastnosti a netěsní. Použití: keramická kartuše pro všechny vodovodní kohoutky Ø 35 mm, páková baterie do kuchyně, koupelny, sprchy a vany. Trojitý filtr: trojitý filtr efektivně filtruje nečistoty z vody z vodovodu a snižuje hluk průtoku vody. Vyměnitelná kartuše: nízká keramika se 2 nožkami, bez přepínače, pro armatury s nízkým uzávěrem Ø 35 mm. Objímka patrony je vyrobena z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vysokým teplotám a stárnutí.
ZnačkaMiuzychael #ad
VýrobceXDQI #ad
Číslo díluPGJ-DME5-382

5. EXECART

#ad

Umyvadlová baterie s vysokou, koupelna umyvadlo a kuchyně, směšovací baterie do umyvadla, Execart vodovodní kohoutek do koupelny se sprchou

#ad
EXECART #ad - Pičková kvalita použití studených a horkých hadic s certifikací DE. Snadné použitíarmatura umyvadla s vysokým úhlem 48°, je vhodná pro mytí rukou koupelna nebo na zeleninu, s vysokým výtokem zvládne vaši baterii Eecart i ty nejnáročnější výzvy v kuchyni a ve stylu směšovací baterie.

Jednopáková směšovací baterie, snadná regulace teploty vody a průtoku. Následujte jednoduše návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Včetně1 * baterie pro umyvadlo/2 * hadice 60 cm / 1 * mosazná matice / 1 * kuličková hmotnost / 1 * gumová podložka / 1 * O-kroužek / 1 * návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Snadná montáž standardní 3/8 palcová přípojka, není zapotřebí žádné lepidlo. Snadné používání výsuvná koupelnová baterie s 150cm hadicí, vyčistěte umyvadlo nebo pohodlně své vlasy. Vodovodní kohoutek s vysokým úhlem 48°, abyste si s tímto vodním kohoutkem mohli umývat vlasy. 15 minut.
ZnačkaEXECART #ad
VýrobceEXECART #ad
Hmotnost4.41

6. Trading Monkeys

#ad

Jednopáková směšovací baterie, kuchyňská baterie, přípojka do myčky na nádobí, Dřezová baterie s připojením na přístroj, vodovodní kohoutek, přípojka na stroj, dřezová baterie

#ad
Trading Monkeys #ad - Snadná instalace díky snadno srozumitelnému, podrobnému návodu k montáži ve více jazycích. Rukojeť je z kovu, je robustní a snadno se s ním manipuluje. Naše dřezová armatura s přípojkou na stroji je vyrobena z robustní mosazi a povrch je lesklý pochromovaný.

Směšovací tryska je testována na hluk lga a zajišťuje tichý provoz baterie. Velkorysý výtok je otočný o 150°. Ktw / w270 dvgw certifikované 3/8" kovové připojovací hadice, jsou součástí dodávky, podle aktuální normy, 2 x 35 cm dlouhé. Upevňovací materiál: závitová tyč s ¾" strojní přípojkou, pojistné a těsnicí kroužky. Zabudovaná 40mm kartuše s dlouhou životností je tichá, vyměnitelná a vybavena keramickými těsnícími kotouči. Rozměry v mm: výška: cca 220, šířka: 260, výška výtoku: cca 195, viz také obrázky produktu.
ZnačkaTrading Monkeys #ad
VýrobceTrading Monkeys #ad
Výška8.66
Délka10.24
Šířka2.03
Číslo dílu4313042442841

7. Kludi

#ad

Průtok: 6 l/min při 3 bar, uzavřená páka, chrom, keramická kartuše s omezením horké vody, Kludi 410230575 směšovací baterie / umyvadlový stůl – jednoruční Ameo XL DN 15

#ad
Kludi #ad - Přesné tvary a zaoblené linie působí měkce a puristicky zároveň a nabízejí atraktivní vzhled. Keramická kartuše nabízí díky omezování teplé vody nejvyšší bezpečnost. Provzdušňovač vzduchu snižuje spotřebu vody a spotřebu energie. Průtok vzduchu je 6 litrů za minutu 3 barů.
ZnačkaKludi #ad
VýrobceKludi #ad
Výška1.89
Délka6.26
Hmotnost4.2
Šířka6.1
Číslo dílu410230575
Modelka410230575
ZárukaKeine herstellergarantie.

8. ARCORA

#ad

35 mm kartuše vodovodní kohoutek vhodná pro kuchyňskou baterii a umyvadlovou baterii, ARCORA Keramická kartuše

#ad
ARCORA #ad - Průměr kohoutku kartuše je 35 mm. Tato kartuše vodovodní baterie je vhodná pro vodovodní kohoutek do kuchyně a umyvadlové baterie.

Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás, odpovíme do 24 hodin. Nabízíme vám 3 roky záruku. Třívrstvý filtr dokáže efektivně filtrovat nečistoty ve vodě z vodovodu a snížit hluk proudění vody. Precizní filtr – existují třívrstvé filtry. Keramická kartuše používá kvalitní materiály, které jsou odolné vůči vysokým teplotám a proti stárnutí. Arcora keramická kartuše 35 mm je vyrobena z kvalitního materiálu. Má dobrý těsnicí výkon a netěsní vodu. Současně může šetřit vodní zdroje.
ZnačkaARCORA #ad
VýrobceARCORA #ad
Výška2.17
Délka2.76
Šířka2.36
Číslo díluK1011-EU-B
ModelkaK1011-EU-B

9. Bächlein

#ad

Jednopáková baterie s keramickou kartuší s dlouhou životností a montážní sadou, koupelna vodovodní kohoutek chrom, Bächlein Koupelnová baterie Tamina v designu vodopádu

#ad
Bächlein #ad - Přesný montážní rozměr – díky normalizovanému g 3/8" připojovacímu rozměru ohebných hadic je možné přímo uvést umyvadlovou baterii do provozu. Testovaná kompletní sada – jednoruční směšovací baterie je dodávána s veškerým příslušenstvím, které přicházejí do styku s vodou, návodem k montáži a montážní sadou.

Iroký proud vody zajišťuje při mytí rukou příjemně měkký pocit na pokožce. Moderní design – koupelnová baterie se vyznačuje svým výjimečným designem, který připomíná vodopád. Spolehlivá funkce – zabudovaná keramická kartuše zajišťuje hedvábně měkké otevírání a zavírání koupelnové baterie a zajišťuje maximální životnost baterie umyvadla i při velmi vápenaté vodě.

Připojovací hadice a všechny díly armatur, jsou testovány na DVGW! Vyberte si mezi klasickým chromem a moderní černou. BÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete se svým nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! .
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad
Hmotnost3.17

10. CREA

#ad

Směšovací baterie do kuchyně nebo koupelny, armatura kuchyně s vysokým výtokem, CREA Vodovodní kohoutek do kuchyně, 360° otočná kuchyňská armatura pro malou kuchyň, ušlechtilá ocel

#ad
CREA #ad - Zabraňuje také korozi a usnadňuje čištění. Na tuto umyvadlovou armaturu/dřezovou baterii nabízíme záruku 5 let. Jednoduché ovládání: vodovodní kohoutek lze jednoduše otáčet o 360°. Perfektní pro dva dřezy.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vaší vodovodní baterie do koupelny/kuchyně, neváhejte nás kontaktovat e-mailem přes Amazon. ZÁruka vÝrobce: zaslání přes amazon. Spora vody: díky švýcarskému provzdušňovači neoperl může vodovodní kohoutek do koupelny ušetřit více než 30 % vody. Vysoká kvalita: malý kuchyňský kohoutek je vyroben z ušlechtilé oceli 304. Abs provzdušňovač je odnímatelný a lze jej vyměnit.

Problém vyřešíme do 24 hodin. Zajišťují bezpečnou pitnou vodu. Připojovací hadice jsou již namontovány na kuchyňské armatuře z ušlechtilé oceli. Snadná instalace: flexibilní standardní 3/8" připojovací hadice jsou certifikovány DVGW. Díky kartáčovanému povrchu žádné skvrny od vody a otisky prstů. Tato směšovací baterie je vhodná jak do malé kuchyně, tak i do koupelny.
ZnačkaCREA #ad
VýrobceKaiPingShi KeRui WeiYu YouXian GongSi #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost2.54
Šířka7.87
Číslo díluGB18145-2014
ModelkaOthers