Top 10 Küchenstuhl 2er Set – Jídelní židle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Staboos

#ad

Dřevěná židle do 150 kg – smontovaná – kuchyňská židle polstrovaná – masivní dřevo buk přírodní – černá, sada 2 ks, Staboos CH62 jídelní židle

#ad
Staboos #ad - Díky přídavným výztuhám na dřevěné židli lze jídelní židle zatížit až 150 kg, židle do jídelny se nekývá a je při sezení bez námahy. Polstrování sedadel je potaženo odolnou umělou kůží a je pohodlné i při delším sezení v kuchyni nebo jídelně.

Jídelní stůl a kuchyňské dřevěné židle s polstrováním se dodávají kompletně smontované a jsou ihned připraveny k použití, gastronomické židle. Rychlé a snadné čištění vlhkým hadrem. Ke každé jídelní židli ve venkovském stylu jsou závěsy z teflonu, takže je podlaha chráněna před poškozením a poškrábáním v obývacím pokoji. Kuchyňské židle z přírodního bukového dřeva jsou lakované bezbarvým lakem, jídelní židle jsou hladké a snadno se udržují.
ZnačkaStaboos #ad
VýrobceStaboos #ad
Výška38.19
Délka20.47
Hmotnost15.43
Šířka16.14
Číslo dílu10.12.062-001

2. Ball & Cast

#ad

Ball & Cast Židle Dining Chairs, Dark Grey, 46 cm Seat Height

#ad
Ball & Cast #ad - Overal size 48wx54dx86hcm, skládací velikost 48 Wx14Dx99Hcm. Hmotnost 250 liber. Whether it is at home for dinners, the nice skládací židle lze nosit kdykoliv v jakékoli době. Ergonomický design: středně vysoký cushion back udržuje podporu a vyrovnání zad, vycpané seat be covered by skin friendly fabric, poskytuje pohodlné sezení a dokonale vám vyhovuje.

Spora místa: skládací design jídelních křesel lze snadno zvednout a uložit do rohu, pokud není použit postel nebo auto. Multi pŮsoba: sada 2, or go out for activities or outdoor barbecue, lehký design.

Odolná a pohodlná: moderní skládací židle do kuchyně jsou vyrobeny z kvalitního solidního dřeva, odolného a stabilního; vysoce odolné a poddajné. Rozšířené použití: moderní skládací židle lze použít jako jídelní židli, bistro židli, kancelářské křeslo, konferenční židle, kempinková židle, zahradní židle, skvělá volba pro plánovač večírků pro extra seating.
ZnačkaBall & Cast #ad
VýrobceBall & Cast #ad
Výška34
Délka21.25
Hmotnost23.32
Šířka19
Číslo díluHSA-D4000C
ModelkaHSA-D4000C

3. t m c s

#ad

Robustní konstrukce z bukového dřeva v přírodní barvě lakovaná a sedací plocha ze dřeva, t m c s Tommychairs – sada 2 ks židlí Cuore do kuchyně a jídelny

#ad
t m c s #ad - Nosnost: max. Materiály: robustní a vysoce kvalitní struktura z lakovaného bukového dřeva a sedací plocha ze dřeva. Rozměry: celková výška 88 cm, celková hloubka židle 46 cm, výška sedáku 47 cm.

100% made in italy - prvotřídní materiál a kompletně vyrobená ruční práce v Itálii zaručují cenný výrobek odolný proti opotřebení s dlouhou životností. Idle se dodává kompletně smontovaná. Chcete-li zobrazit celý výběr našich produktů na Amazonu, zadejte prosím do vyhledávací lišty nahoře na stránce slovo "Tommychairs".

Hodí se do barů a restaurací. 120 kg s rovnoměrně rozloženou hmotností na sedadle. Jelikož se jedná o řemeslný výrobek, hloubka sedáku 37 cm, celková šířka židle 43 cm, mohou se rozměry mírně lišit. Idle cuore je perfektní do kuchyně a jídelny, díky svému tradičnímu a elegantnímu designu, který židli propůjčuje jedinečný styl.
Značkat m c s #ad
Výrobcet m c s #ad
Výška22.05
Délka38.58
Hmotnost32.19
Šířka18.5
Číslo dílu251NAT/SET2
Modelka251NAT/SET2

4. t m c s

#ad

Robustní struktura z lakovaného bukového dřeva v barevném odstínu dubového dřeva a sedák ze dřeva, t m c s Tommychairs – 2dílná sada židlí Venice do kuchyně a jídelny

#ad
t m c s #ad - Idle se dodává již kompletně smontovaná. Jelikož se jedná o řemeslný výrobek, hloubka sedáku 37 cm, mohou se rozměry mírně lišit. 100% made in italy – prvotřídní materiál a ruční práce vyrobená v Itálii zaručují cenný výrobek odolný proti opotřebení s dlouhou životností.

120 kg s rovnoměrně rozloženou hmotností na sedadle. Materiály: robustní a kvalitní struktura z lakovaného bukového dřeva a sedací plocha ze dřeva. Idle venice je perfektní do kuchyně a jídelny díky tradičnímu a elegantnímu designu, který židli propůjčuje jedinečný styl.

Rozměry: celková výška 88 cm, celková šířka židle 43 cm, celková hloubka židle 44 cm, výška sedáku 47 cm. Nosnost: max. Hodí se pro bary a restaurace. Chcete-li vidět celý výběr našich produktů na Amazonu, zadejte prosím do vyhledávacího panelu nahoře na stránce slovo "Tommychairs".
Značkat m c s #ad
VýrobceTommychairs #ad
Výška15.75
Délka34.65
Hmotnost7.72
Šířka16.54
Číslo dílu321RO-169
Modelka321RO-169/SET2

5. KEHO

#ad

KEHO Jídelní židle sada 2 ks CH44 – do 150 kg – z masivního bukového dřeva – židle do jídelny – smontované přírodní – hnědá

#ad
KEHO #ad - Naše židle se dokonale přizpůsobí téměř každému prostředí – hodí se také jako kuchyňské židle. Měkké polstrování sedáku umožňuje dlouhý a pohodlný pocit při sezení.

Naše jídelní židle mají odolné chrániče podlahy. Speciální výztuhy mezi nohami židle zajišťují obzvlášť silnou odolnost. Dřevěné židle keho spojují komfort a minimalistickou eleganci. Umístěné na nohách židle poskytuje perfektní ochranu před možným poškozením a poškrábáním. Naše jídelní židle jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva a precizně ručně vyrobené, naše jídelní židle lze zatížit až 150 kg – tyto židle vydrží téměř každé zatížení! Naše jídelní židle se dodávají smontované. Sedací plocha našich židlí do obývacího pokoje je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného potahu z umělé kůže.
ZnačkaKEHO #ad
VýrobceKEHO #ad
Výška39.76
Délka22.05
Hmotnost15.43
Šířka18.5
Číslo dílu10.12.044-102

6. TUKAILAI

#ad

TUKAILAI 2 Stück Esszimmerstühle aus Samt für Freizeit, mit gepolstertem Sitz, Metallbeinen, 2er Set Küchenstuhl Polsterstuhl Wohnzimmerstuhl mit Rückenlehne Schwarz Anthrazi

#ad
TUKAILAI #ad - Sie müssen sich keine Sorgen um Sicherheitsprobleme machen. Langlebige stühle mit gekreuzten metallbeinen -- Der Stuhl mit gekreuzten Metallbeinen ist eine stabile Struktur.

Spezifikation: material: samtstoff und Metallbeine mit Pulverbeschichtung; Maße: 45 x 54 x 87 cm. Ergonomische rückenlehne - dehnen sie die schultern, beruhigt die Beine. Esszimmerstühle aus samt -- die vorteile von samt: fülle und Ebenheit, weiche Haptik und Glanz, gute Wärme, Flexibilität, dicke Textur, verschleißfest und langlebig, nicht leicht zu knittern. Bequemer stuhl mit super dicke schwammfüllung -- Super dicke Schwammfüllung Rückenlehne und Sitz machen es bequemer und Sie können lange darauf sitzen. Verdickter rückprallschwamm mit hoher Dichte, stützen Sie den Rücken und das Gesäß, langes Sitzen ohne Zusammenbruch.
ZnačkaTUKAILAI #ad
VýrobceTUKAILAI #ad
Výška34.25
Délka21.26
Šířka17.72

7. Albatros

#ad

4dílná sada Capo, sametový potah, židle do jídelny nebo, polstrovaná židle testovaná SGS – moderní kuchyňská židle, černá – stylový vintage design, Albatros Židle do jídelny se sametovým potahem

#ad
Albatros #ad - 4 cm silné polstrování – testováno na pohodlí: Židle capo jsou vybaveny extra silným polstrováním 4 cm a ergonomickými opěradly. Certifikovaná kvalita sgs: Židle capo byla testována nezávislou zkušební organizací SGS podle EN12520 Elegantní a nadčasový design: modelová řada capo se svým elegantním a nadčasovým designem postará o atmosféru v jídelně, kuchyni nebo obývacím pokoji! Sametový potah a prošívané opěradlo vytvářejí ušlechtilé akcenty v každém bytovém prostředí.

Rozměry: 84 cm x 53 cm x 44 cm vxŠxh; výška sedáku: 48, 5 cm; hmotnost: 5, 5 kg. Jednoduchá montáž: pomocí přiloženého návodu k montáži lze židle sestavit během několika minut. Je velmi měkká a příjemná a propůjčuje židli spolu se zakřiveným opěradlem ušlechtilý vzhled.

Materiál: kovová konstrukce a sametový potah. To je naše nároky na kvalitu od roku 2004. Ušlechtilý sametový potah: Židle capo je potažena elegantní sametovou látkou. Testováno až 110 kg. Získal certifikát s nejlepšími známkami pro: stabilitu, trvanlivost a bezpečnost. Idle musí být především pohodlná, proto testujeme všechny naše židle na pohodlí při sezení.
ZnačkaAlbatros #ad
VýrobceAlbatros International GmbH #ad
Výška33.07
Délka18.9
Hmotnost12.13
Šířka16.93
Číslo dílu3839
Modelka3839

8. t m c s

#ad

Sedák z leštěného dřeva, neošetřené a 100% přírodní, t m c s Tommychairs – 2dílná sada židlí Cuore do kuchyně a jídelny, robustní konstrukce z leštěného bukového dřeva

#ad
t m c s #ad - Hodí se do barů a restaurací. Chcete-li zobrazit celý výběr našich produktů na Amazonu, zadejte prosím do vyhledávací lišty nahoře na stránce slovo "Tommychairs".

120 kg s rovnoměrně rozloženou hmotností na sedadle. Idle cuore je perfektní do kuchyně a jídelny, díky svému tradičnímu a elegantnímu designu, který židli propůjčuje jedinečný styl. Materiály: robustní a vysoce kvalitní struktura z leštěného bukového dřeva neošetřeného a v přírodním odstínu, NENAKOVANÉ. 100% made in italy - prvotřídní materiál a kompletně vyrobená ruční práce v Itálii zaručují cenný výrobek odolný proti opotřebení s dlouhou životností. Nosnost: max. Idle se dodává kompletně smontovaná. Rovná sedací plocha a opěradlo zad přispívají k vysokému komfortu.
Značkat m c s #ad
Výrobcet m c s #ad
Výška34.65
Délka18.5
Hmotnost264.55
Šířka16.93
Číslo dílu1
ModelkaU251GR/SET2

9. Juskys

#ad

2 židle, sametový potah, kuchyňské židle – písková, nosnost až 110 kg, kuchyň, jídelna, Juskys Sada 2 ks židlí Tarje do jídelny s opěradlem a loketními opěrkami, kovové nohy

#ad
Juskys #ad - Snadná montáž – jídelní židle se dodávají jako stavebnice. Díky práškovému lakování jsou nohy navíc velmi odolné proti poškrábání. Navíc je velmi odolný a snadno se udržuje. Nohy jsou na sedadlo připevněny pomocí 8 šroubů obratem ruky.

Jednoduchý design lze kombinovat s mnoha styly nábytku. Křesla lze jednoduše a rychle sestavit. Stabilní a stabilní – zkřížené a šrouby upevněné kovové nohy zajišťují vysokou stabilitu. Idle lze zatížit až 110 kg. Moderní atmosféra – 2dílná sada jídelních židlí tarje přináší díky svému jednoduchému sametovému povrchu eleganci a pohodlí do jídelny, obývacího pokoje, kuchyně, ložnice nebo kanceláře.

Pohodlná výška sedáku 47 cm umožňuje snadné vstávání. Vysoký komfort sezení – s širokou sedací plochou, vysokým opěradlem, loketními opěrkami a silným polstrováním zaručují 2 kuchyňské židle pohodlné sezení. Ušlechtilý sametový potah – měkký potah z ušlechtilého sametu propůjčuje čalouněným židlím luxusní šarm a umožňuje jim příjemně měkký střih.
ZnačkaJuskys #ad
VýrobceJuskys Gruppe GmbH #ad
Výška31.89
Délka16.93
Hmotnost26.46
Šířka19.29
Číslo dílu513759992
Modelka513759992

10. GrandCA HOME

#ad

GrandCA HOME 4dílná sada severských kuchyňských židlí, polstrované židle do ložnice, mix 3, kuchyně, jídelní židle s nohama z masivního dřeva, obývacího pokoje

#ad
GrandCA HOME #ad - Lze použít jako jídelní židli, kanceláři, lze použít v ložnici, aby splňovala různé potřeby. Plstěné podložky pod každou nohou chrání podlahu před poškrábáním a hlukem. Snadná montáž – sedák je odnímatelný, takže se snadno čistí a udržuje.

Rozměry židle – celková výška: 79 cm; sedací plocha: 44 × 40 cm; výška opěradla: 38 cm. Všestranné styly, kuchyňskou židli, kuchyni, jídelně a dalších místech. Multifunkční židle – tato židle má různé barvy, židli pro volný čas, vhodné pro každý druh dekorovaného prostoru. Instalace je jednoduchá. Opěradlo židle má dutý design, který je prodyšný a pohodlný. Ergonomický design – díky zakřivenému designu zad se židle zcela odlišuje od těla a po dlouhém sezení se neunaví.

Jednoduše správně nainstalujte dřevěné nohy a sedací polštář a utáhněte šrouby pro dokončení instalace. Masivní dřevěná noha – nohy z masivního dřeva mají hladké hrany, nedají se snadno poškrábat, jsou plně barevné, mají dlouhou životnost a stabilitu. Loketní opěrky na obou stranách splňují také vaše požadavky na opěrku rukou.
ZnačkaGrandCA HOME #ad
VýrobceGrandCA HOME #ad
Výška31.1
Délka18.11
Šířka18.5