Top 10 LED Band 5m – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Öuesen

#ad

Samolepicí světelný pásek, COB LED pásek 5 m s časovačem, vodotěsná, IP44, pásek pro kuchyňskou linku, postel, světelná lišta, stmívatelný LED pásek s dálkovým ovládáním, teplá bílá 3000 K, televizi,

#ad
Öuesen #ad - Nepřímé osvětlení teplé bílé vám může pomoci vytvořit požadovanou atmosféru. Samolepicí cob světelný pásek led 3m můžete použít přímo k dekoraci podsvícení ve vašem bytě. Výhody cob led světelného pásku stmívatelnécob led pásek pracuje s dc 24 v, nízké napětí zajišťuje bezpečnost během používání a umožňuje také ovladač pracovat nepřetržitě při nižší teplotě.

Cob led pásek 5 m s rf dálkovým ovládáním a 1 x adaptérem pro místní použití, 1 x ovladač a 2 x spojky. Cob led pásek se scénáři použití na dálkové ovládánívodotěsný ip44 cob led pásek s dálkovým ovládáním je vhodný pro dekoraci interiéru a vytvoření atmosféry, party, koupelnové zrcadlo, kuchyň, pokud potřebujete pomoc, jako je obývací pokoj, ložnice, svatba nebo dárek pro přátele atd. Led světelný pásek má 10 stmívatelných stupňů jasu a 8 blikajících dynamických světelných efektů, design šetrný k očím, měkké světlo, žádné oslnění, paměťových funkcí a časovače. Cob led pásky s vysokým jasem 5 mdejte své fantazii volný průběh s led pásky Öuesen's cob 24 v.

Při srovnání tradičních smd proužků, cob led pásek 1 m/480 led perly, ne jako smd led pásky 1 m/50 led perly, husté LED perly mohou vytvářet nepřetržitý a měkký světelný efekt, pouze sporadické a oslňující světelné skvrny. Kontaktujte nás, strop, jídelna, pozadí TV, šatník, schodiště, uspokojivou odpověď. Bei der verlegen des streifen led, die mit der box kommen wenn "l" oder "u" form bereich zu begnen, cut bei jedem cut podél středové linie měděné části světelné lišty led, aby nedošlo k poškození ostatních částí LED světelného pásku.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Číslo díluCOB6
ModelkaCOB LED streifen

2. Öuesen

#ad

TV kuchyň, DIY, LED samolepicí světelný pásek IP44, světelná lišta se síťovým zdrojem a ovladačem pro spodní konstrukci, COB LED pásky teplé bílé 5 m, obývací pokoj, stmívatelné LED pásky 24 V 3000 K

#ad
Öuesen #ad - Cob led pásky vysoce kvalitní osvětlení ve srovnání s smd led páskem, cob je aktualizovaný led pásek s designem 480 led/m, Öuesen cob led pásky v teplé bílé barvě mají velmi měkké a rovnoměrné osvětlení. Dné tmavé skvrny, samolepicí led pásek byl vyvinut tak, aby splňoval požadavky na rozložení a instalaci profesionálů v oblasti osvětlení.

Obraťte se prosím ihned na zákaznický servis! Cob led pásek 24 v delší a bezpečnější životnost cob led pásky vodotěsné s vodotěsnou funkcí ip44, cob led pásek 5m je vyroben ze silikonového materiálu, díky hladkému povrchu je riziko zranění pro děti a domácí zvířata nižší. Pokud máte problémy s používáním COB pásků. Led pásky mají delší životnost a vysoce kvalitní vzhled. Led světelný pásek má paměťovou funkci, která zachovává světelný efekt posledního výpadku proudu.

Led pásek teplá bílá 5 m flexibilní diy osvětlenísamolepicí led světelná lišta se vyznačuje silnějším lepidlem a flexibilním designem 3m. Přidána funkce časovače 1h-8h a funkce časovače a funkce přerušení časovače. Cob led pásek stmívatelný jas a aktualizované rf dálkové ovládání cob led pásek 24 v je spojen s rf dálkovým ovládáním s 16 tlačítky, které umožňuje velmi jednoduché ovládání. Na výběr je kromě toho 8 dynamických režimů. Led světelná lišta led.
ZnačkaÖuesen #ad
VýrobceÖuesen #ad
Hmotnost0.75

3. SEBSON

#ad

LED lišta 12 W 1000 lm 4000 K světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V IP20 24 x 13 x 800 mm, SEBSON LED svítidlo pod linku neutrální bílé 80 cm

#ad
SEBSON #ad - Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo. Rozsah dodávky: 1 x sebson led podhledové světlo; 2 x šrouby. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.53
Délka31.5
Hmotnost0.33
Šířka0.94
Číslo díluUNDER_LED_80
ModelkaUNDER_LED_80

4. LICHT DISCOUNT

#ad

Nástěnná světla, S47 LED světelná lišta

#ad
LICHT DISCOUNT #ad - Barva světla: teplá bílá 3000 k / světelný výkon: cca 900 lumenů. Délka: cca 90 cm / šířka: cca 4, 9 cm / výška: cca 1, 3 cm. Základní cena: 44, 43 eur / bm. Tato led světelná lišta přesvědčí ušlechtilým designem a širokým úhlem vyzařování 120°! Led světelná lišta v hliníkovém pouzdře, plochá konstrukce – včetně vypínače a síťové zástrčky. Led spodní lišta vhodná pro kuchyňské skříňky nebo osvětlení pracoviště.
ZnačkaLICHT DISCOUNT #ad
VýrobceC-Light GmbH #ad
Výška0.51
Délka35.43
Hmotnost1.74
Šířka1.93
Záruka2 roky.

5. Govee

#ad

Neonový světelný pásek pro, DIY tvarování, synchronizace hudby, Govee Neonový LED pásek 3 m, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací

#ad
Govee #ad - Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty.

Trávíte s nimi fantastický čas. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí led pásku, které reagují v reálném čase.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

6. ROUKLE

#ad

ROUKLE 8 mm COB LED pásky 2700 K – 5 m stmívatelná 24 V super jasná pásková světla CRI90+ s RF dálkovým ovládáním a síťovým zdrojem UKCA | 2400 LED | teplá bílá 2700 K | jednoduchá domácí dekorace

#ad
ROUKLE #ad - Navíc teplota barvy cct 2700 k nabízí teplé a útulné světelné prostředí, že LED pásky COB jsou vhodné pouze pro vnitřní použití. Led pásky cob využívají 24 v dc, také pro děti a domácí zvířata. Spora energie a nízká spotřeba: cob led pásky jsou energeticky úsporné a šetří energii.

Navíc odstraňuje problémy s tmavými místy a efekty bodových zdrojů běžných LED pásků. Ve srovnání s smd svítidly snižuje technologie cob spotřebu energie, vytvářejí málo tepla a jsou bezpečné, snižuje náklady na energii a minimalizuje dopady na životní prostředí. Dlouhá životnost a stmívatelnost: cob led pásky se vyznačují dlouhou životností, takže můžete ovládat jas. Zadní strana 3m lepicí plocha umožňuje snadné upevnění na čisté povrchy. Světlo lze ohnout do jakéhokoliv tvaru a zkrátit na jakoukoliv délku. Ultra tenký design a flexibilní montáž: cob led pásky se hodí pro úzké prostory nebo zakřivené instalace a nabízí větší flexibilitu a kreativitu.

Vysoký index reprodukce barev cri: cob led pásky mají cri přes 90, které vytváří útulnou atmosféru. S 2400 led na 5 m a 3840 led na 10 m zaručuje brilantní, rovnoměrné osvětlení. Se 4 režimy, což snižuje častou výměnu a údržbu, šetří náklady. Vysoký jas a rovnoměrné rozložení světla: 8 mm široké cob led pásky využívá cob technologii pro vynikající světelné efekty díky vysoké hustotě led.
ZnačkaROUKLE #ad
VýrobceROUKLE #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluDD-5M

7. BTF-LIGHTING

#ad

BTF-LIGHTING FCOB SPI COB RGB flexibilní LED pásky WS2811 IC WS2811 IC LED pásek 5 m 720 LEDS/M 21W/M DC24V IP30 není vodotěsný Chasing Barva DIY dekorace není součástí ovladače a síťový zdroj

#ad
BTF-LIGHTING #ad - Vyšší světelná účinnost, jako je duha atd. Ws2811 rgb, ra>90 a žádné tmavé skvrny, dokáže zobrazit tisíce dynamických barevných efektů, s kompatibilním ovladačem, ws2811 ic může ovládat až 36 žárovek. A lze jej použít také s arduino, sp105eb06xxcc17y, sp611eb09gvk267l, K-1000C a dalšími programovacími ovladači.

Ezné proužky, aniž by došlo k poškození pásku. Diy proužky pro pohlcující DIY zážitek. Ve srovnání s proužky s led čipy jako 5050smd používají fcob proužky fcob jako světelný zdroj a jsou potaženy lepidlem pro dosažení rovnoměrnějšího a konzistentnějšího světla, zatímco LED pásky FCOB RGB WS2811 nevykazují tmavé skvrny, což zajišťuje rovnoměrnější a jasnější lineární osvětlení. Velmi rozšířené pro celou řadu míst.

Rozsah dodávky: 1x 5m fcob ws2811 grbic led pásek tento produkt neobsahuje ovladač a žádné napájení. Vysoce kvalitní světelné perly. Toto led svítidlo musí fungovat s ovladači spi-rgb. 5m 720 leds/m 21w/m ws2811 cob led světelný pásek, 180° úhel vyzařování. Díky vysoce kvalitnímu pásku svítí každé led světlo rovnoměrně a má životnost více než 25 000 hodin, šatnách, na party, což vám pomůže ušetřit peníze a čas na opravy. Fcob+ws2811 ic světelný pásek.
ZnačkaBTF-LIGHTING #ad
Výrobce‎BTF-LIGHTING Technology Co., Limited #ad
Hmotnost0.4

8. SOTECH

#ad

3 kusy SO-TECH® LED Profil-11 bílý montážní profil 2000 x 14 x 7 mm s opálovým krytem

#ad
SOTECH #ad - Materiál: hliník / barva: bílá. Délka: vždy 2 m / výška: 7 mm / šířka: 14 mm pro LED pásky do šířky 10 mm. 3 x sotech led konstrukce – profil-11 bílá s opálovým krytem. Vhodné koncovky najdete na Amazonu s ASIN: B0127CHP4M. Přídržné svorky najdete na amazonu s ASIN: B00EU7LP1W.
ZnačkaSOTECH #ad
VýrobceSOTECH #ad
Číslo díluSO60738-II

9. PAUTIX

#ad

Projekt osvětlení DIY síťový zdroj není součástí dodávky, LED pásek CRI93+ pro ložnice, kuchyně, 4800 LED DC24 V, PAUTIX COB LED pásek teplá bílá 2700 K, 10 m

#ad
PAUTIX #ad - Nízká výhřevnost je bezpečná. Flexibilní osvětlení diy : jednoduše nalepte flexibilní led pásku na čistý, suchý a hladký povrch, štíhlé a tenké proužky jsou flexibilní a lze ji použít v rozích. Nezahrnuje led napájení a ovladače. Led pásky cob mají lepší chladič než normální led pásky, je bezpečné pro děti a domácí zvířata. Cob led pásky vyzařují rovnoměrné světlo od začátku do konce.

Dné světlo dark area rope light: 4800 led čipů na těchto 10 m cob 2700 k led páskových světelných páskech 480 led/m, COB LED pásky vytvářejí super rovnoměrný světelný výkon, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko sebe, lineární a bez skvrn. Design vyzařovacího úhlu 180 stupňů pro o 50 % širší osvětlení, vyšší světelná účinnost, několik čipů na palubě pro rovnoměrné osvětlení, žádné starosti s tmavými skvrnami! V porovnání se SMD 2835 a 5050 mohou COB LED pásky nabídnout lepší světelné efekty. Hlavní vlastnosti cob nižší výkon, vyšší index reprodukce barev 93 +. Kromě toho nabízí super jasné světlo pro vaše zrcadlo v šatně/značce - stůl / regál na víno / skříňku / knihovnu / podsvícení televizoru.

Bezpečné pro každodenní použití: provozní napětí cob led pásků činí 24 v a napětí zajišťuje bezpečnost. Lze snadno řezat každých 50 mm a spojit jiné světelné pásky pro vytvoření požadované délky DIY. Velmi rozšířené a s dlouhou životností tato led světelná lišta v teplé bílé barvě používají skutečně dvouvrstvé desky plošných spojů, sytými barvami a výraznou redukcí pro špičkové obchodní kluby, díky čemuž má tato COB LED světelná lišta dlouhou životnost s vysokým indexem podání barev 90+, šperky a osvětlení skříně.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.42
Záruka5 let.

10. ORIA

#ad

Světelný pásek s dálkovým ovládáním, RGB LED pásky, vodotěsnost IP65, 1 m, USB předpětí, PC, 20 barev, 19 režimů, ORIA LED světelné pásky, sada osvětlení pro TV, nastavitelný jas, party

#ad
ORIA #ad - Silikonový materiál, hladká textura, velká tuhost, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru. Efektivní dosah příjmu je 8 m. Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, aby váš displej vypadal jasněji.

Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, vynikající propustnost světla, který je extrémně odolný proti teplu. Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch. A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, vše, rychlost a stupeň jasu, 19 režimů osvětlení, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání. Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, stolní počítač nebo notebook.

Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže. 20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky. Jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40