Top 10 Lederhülle iPhone 15 – Flipová pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GoodcAcy

#ad

GoodcAcy Kompatibilní s iPhone 15 Pro Max pouzdro na mobilní telefon kůže skládací ochranné pouzdro taška peněženka náprsní taška Cover Flip Case pro iPhone 15 Pro Max zaklapávací pouzdro hnědé

#ad
GoodcAcy #ad - Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Skládací kožené pouzdro pro iphone 15 pro max je vybaveno magnetickým uzávěrem. Pouzdro na mobil ve stylu peněženky pro iphone 15 pro max s 3 přihrádkami na karty a 1 přídavnou přihrádkou na peníze se toto kožené pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace pouzdra na mobil a peněženky, se kterou lze snadno přepravovat vlastní předměty každodenní potřeby.

Toto pouzdro na mobil iphone 15 pro max je ručně vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU. Toto pouzdro pro iphone 15 pro max z modré kůže lze snadno otevřít a zavřít magnetickým uzávěrem, aby bylo zajištěno bezpečné uložení telefonu a karet.

Kompatibilní s pouzdrem na iphone 15 pro max, silikonový řetízek na mobil se šňůrkou pouzdro na mobil se šňůrkou TPU Bumper ochranné pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro Max Case - hnědé. Rozevírací pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro Max kompatibilní pouze s modelem iPhone 15 Pro Max. Pouzdro na iphone 15 pro max s nastavitelným stojanem, ideální pro sledování videí, poslech hudby nebo surfování na internetu.
ZnačkaGoodcAcy #ad
VýrobceGoodcAcy #ad
Číslo díluTL-XTMH2D-iPhone 15 Pro Max-Zong
Modelka15 Pro Max iPhone /Phone 15 Ultra

2. GoodcAcy

#ad

GoodcAcy Kompatibilní s iPhone 15 Pro Max pouzdro na mobilní telefon kůže skládací ochranné pouzdro taška peněženka náprsní taška Cover Flip Case pro iPhone 15 Pro Max zaklapávací pouzdro modré

#ad
GoodcAcy #ad - Pouzdro na iphone 15 pro max s nastavitelným stojanem, ideální pro sledování videí, poslech hudby nebo surfování na internetu. Kompatibilní s pouzdrem na iphone 15 pro max, silikonový řetízek na mobil se šňůrkou pouzdro na mobil se šňůrkou TPU Bumper ochranné pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro Max Case - modré.

Je nárazuvzdorný a nabízí maximální ochranu před nečistotami, nárazy a poškrábáním. Toto pouzdro na mobil iphone 15 pro max je ručně vyrobeno ze super odolné umělé kůže a vnitřní skořepina je z TPU. Skládací kožené pouzdro pro iphone 15 pro max je vybaveno magnetickým uzávěrem. Pouzdro na mobil ve stylu peněženky pro iphone 15 pro max s 3 přihrádkami na karty a 1 přídavnou přihrádkou na peníze se toto kožené pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace pouzdra na mobil a peněženky, se kterou lze snadno přepravovat vlastní předměty každodenní potřeby.

Toto pouzdro pro iphone 15 pro max z modré kůže lze snadno otevřít a zavřít magnetickým uzávěrem, aby bylo zajištěno bezpečné uložení telefonu a karet. Rozevírací pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro Max kompatibilní pouze s modelem iPhone 15 Pro Max.
ZnačkaGoodcAcy #ad
VýrobceGoodcAcy #ad
Číslo díluTL-XTMH2D-iPhone 15 Pro Max-Lan
Modelka15 Pro Max iPhone /Phone 15 Ultra

3. TUCCH

#ad

TUCCH Pouzdro pro iPhone 13, iPhone 13 ochranné pouzdro RFID blokování nárazuvzdorné magnetický uzávěr přihrádka na karty TPU pouzdro na mobil skládací kompatibilní s iPhone 13 6,1 palců tmavě červené

#ad
TUCCH #ad - Plná ochrana vašeho telefonu, jako přední kryt ochranného pouzdra pro displej mobilního telefonu pro ochranu proti poškrábání a proti odření. Přesné výřezy umožňují jednodušší přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům např. Bude velkým potěšením sledovat filmy a fotografie společně s rodinou nebo přáteli.

3. 3. Díky ochrana rfid může pouzdro na mobil chránit nejen váš mobilní telefon před poškrábáním, ale také vaše kreditní karty před ztrátou informací. Plná ochrana 1. Po potvrzení našeho produktového oddělení pro vás najdeme řešení. IvotnÍ zÁruka pro dobrou ochranu zákazníků se zavazujeme k doživotní záruce. Flexibilní tpu vnitřní pouzdro obvykle pc: tvrdé chrání váš mobilní telefon před poškozením a díky tomu lze i mobilní telefon jednoduše opět odstranit. Vnitřní podšívka z vysoce kvalitních matně lesklých vláken nabízí perfektní ochranu před poškrábáním, skládací pouzdro v módním vintage stylu a s nejjemnějším, prachem a poškozením.

Ne pro iphone 13 pro, iphone 13 pro max nebo jiné modely mobilních telefonů. Komfortní 1. Absolutní důvěryhodnost ručně vyrobená náprsní taška z vysoce kvalitní umělé kůže zaručuje dlouhou životnost, sametovou podšívkou z vysoce kvalitních matně lesklých vláken nabízí perfektní ochranu před poškrábáním, měkkým, nárazy, nárazy, prachem a poškozením.2.
ZnačkaTUCCH #ad
VýrobceTUCCH #ad
Výška0.71
Délka5.98
Hmotnost0.21
Šířka3.03
Číslo díluECTH2108-15
ModelkaECTH2108-15

4. SHIELDON

#ad

Nárazuvzdorné ochranné pouzdro pravá kůže přihrádka na karty zhuštěné TPU, magnetické pouzdro na mobil skládací kožené pouzdro kompatibilní s iPhone 14 6,1, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 14 5G

#ad
SHIELDON #ad - Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky. Není pro iphone 14 pro/iphone 14 Plus/iPhone 14 Pro Max. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi.

Díky praktickým přihrádkám, nárazům a poškrábání, ale také jako náprsní taška, když nakupujete nebo cestujete. Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, které se skládají z materiálu RFID, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, elegantní vzhled, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, se kompletně ručně vyrábí.

V případě poškození člověkem jsme připraveni Vám zdarma dodat nový produkt. Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 14 5G 2022 6, 1 palců. Isté švy, měkká textura a rychlý odvod tepla. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, malá videa, televizní seriály, romány nebo mobilní telefon, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, filmy, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu. Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška6.06
Délka3.11
Hmotnost0.22
Šířka0.67
Číslo díluSD2022072003

5. TUCCH

#ad

Nárazuvzdorné zaklapávací pouzdro kompatibilní s iPhone 14 5G 6,1 palce třpytivé stříbrné, TUCCH Case pro iPhone 14 Pouzdro na mobil 2022 TPU kůže RFID Blocker přihrádky na karty funkce stojánku odolné proti poškrábání

#ad
TUCCH #ad - Plná ochrana vašeho telefonu, jako přední kryt ochranného pouzdra pro displej mobilního telefonu pro ochranu proti poškrábání a proti odření. Bude velkým potěšením sledovat filmy a fotografie společně s rodinou nebo přáteli. 3. 2. Vnitřní přihrádky na karty chrání vaše citlivé informace o kreditní kartě před zločinci.

Celoživotní zárukajiž žádné starosti o zákaznický servis. Více pohodlné1. Dobrý proces kontroly: pro větší trvanlivost testujeme každý produkt a nabízíme každému zákazníkovi prvotřídní servis. Kompletní ochrana1. 2. Ne pro iphone 14 pro 6, kameře a jiným přípojkám. Přesné výřezy umožňují jednodušší přístup ke všem funkcím a ovládacím prvkům např. Reproduktorům, 1 palců. Ručně vyrobená náprsní taška z vysoce kvalitní prémiové umělé kůže zaručuje dlouhou životnost: skládací pouzdro v módním vintage stylu a s nejjemnějším, nárazy, matně lesklých vláken nabízí perfektní ochranu před poškrábáním, měkkou, sametovou podšívkou z vysoce kvalitních, prachem a poškozením.

Po potvrzení našeho produktového oddělení pro vás najdeme řešení. Rfid blocker chrání osobní informace před neoprávněným skenováním. Do 3 přihrádek na karty a 1 třídní štěrbiny lze nejlépe uložit bankovní karty, průkaz, hotovost atd.
ZnačkaTUCCH #ad
VýrobceTUCCH #ad
Výška0.63
Délka6.61
Hmotnost0.24
Šířka5.59
Číslo díluECTH2207-28

6. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max, pouzdro na mobil z pravé kůže odnímatelné bezdrátové nabíjení přihrádka na karty stojan RFID blokátor nárazuvzdorné skládací pouzdro kompatibilní s

#ad
SHIELDON #ad - Tip – čím více karet vložíte, tím slabší bude funkce magnetického uzávěru. 2 magnetický uzávěr udrží všechny vaše cennosti na místě řádně a bezpečně. Multifunkční1 neviditelný stojan lze umístit do horizontální polohy a slouží jako pevný stojan pro nastavitelný úhel pohledu, aby byly vaše ruce volné.

Nehodí se pro iphone 15 / iphone 15 pro / iphone 15 plus a jiné modely telefonů. Kůže si zachovává sílu vláken a přirozenou strukturu povrchu, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, což činí každé pouzdro jedinečným.2 odnímatelné magnetické vnitřní pouzdro lze použít samostatně a hodí se k většině magnetických doplňků jako: bezdrátová nabíječka, takže můžete jít ven, baterie atd. 4 přenosný vnitřní kryt je v každodenním životě ještě praktičtější. Vložte prosím správný počet karet. 3 přesné výřezy vám umožňují jednoduché použití všech přípojek a funkcí.

Speciální design 2 v 1 1shieldon wallet case perfektně kombinuje peněženku s odnímatelným magnetickým pouzdrem. Doživotní zárukapo nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Rfid blokátor a ochrana proti nárazům 1 přihrádky na karty jsou používány pokrokovou technologií rfid pro efektivní blokování signálů a ochranu vašich osobních údajů a citlivých informací o kreditní kartě před zločinci. 1 peněženka obsahuje 3 přihrádky na karty a 1 přihrádku na hotovost, držák peněženky, držák do auta, držák na peněženku, aniž byste museli nosit neskladné peněženky.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.33
Šířka3.39
Číslo díluSD2023101903

7. SHIELDON

#ad

Pouzdro na mobil TPU pravá kůže přihrádka na karty magnet Stand RFID Blocker, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max, nárazuvzdorné ochranné pouzdro kožené pouzdro kompatibilní s iPhone 15

#ad
SHIELDON #ad - Díky praktickým přihrádkám, bude pohodlnější, nárazům a poškrábání, když nakupujete nebo cestujete. Není pro iphone 15 / iphone 15 Pro/iPhone 15 Plus. Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 15 Pro Max 5G 2023 6, 7 palců. Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. V případě poškození člověkem jsme připraveni Vám zdarma dodat nový produkt.

Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, které se skládají z materiálu RFID, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost. Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, ale také jako náprsní taška, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, filmy, romány nebo mobilní telefon, televizní seriály, malá videa, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Isté švy, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, měkká textura a rychlý odvod tepla. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.29
Šířka3.39
Číslo díluSD2023072152

8. SHIELDON

#ad

SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max, odnímatelné pouzdro na mobil pravá kůže bezdrátové nabíjení RFID blokátor přihrádka na karty magnet 2 v 1 ochranné pouzdro kompatibilní s iPhone 15

#ad
SHIELDON #ad - 1 peněženka obsahuje 3 přihrádky na karty a 1 přihrádku na hotovost, držák do auta, držák peněženky, aniž byste museli nosit neskladné peněženky. Tip – čím více karet vložíte, tím slabší bude funkce magnetického uzávěru. 2 protiskluzová tvrdá protiskluzová pc zadní strana je vybavena nárazuvzdorným TPU rámem a nárazníkem, který chrání váš mobil před pády a nárazy.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. Nehodí se pro iphone 15 / iphone 15 pro / iphone 15 plus a jiné modely telefonů. Nabízí více pohodlí pro váš život. Před objednáním prosím potvrďte model vašeho telefonu. V případě poškození člověkem jsme připraveni vám zdarma dodat nový produkt. Vložte prosím správný počet karet. 2 kožené pouzdro shieldon je exkluzivně šité z kvalitní hovězí kůže, prodyšné a měkké.

Kůže si zachovává sílu vláken a přirozenou strukturu povrchu, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, což činí každé pouzdro jedinečným. Multifunkční1 neviditelný stojan lze umístit do horizontální polohy a slouží jako pevný stojan pro nastavitelný úhel pohledu, aby byly vaše ruce volné. 2 magnetický uzávěr udrží všechny vaše cennosti na místě řádně a bezpečně. Pravá kůže1 pouze odnímatelné magnetické pouzdro pro iphone 15 pro max.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.33
Šířka3.39
Číslo díluSD2023101601

9. SHIELDON

#ad

TPU magnetické skládací pouzdro na mobil kompatibilní s iPhone 15, ochranné pouzdro hovězí kůže chrání před nárazem funkce stojánku přihrádka na karty, SHIELDON Pouzdro pro iPhone 15 Pro Max

#ad
SHIELDON #ad - Toto kožené pouzdro platí pouze pro iPhone 15 Pro Max 5G 2023 6, 7 palců. Doživotní záruka po nákupu obdržíte bezstarostnou záruku na nákup. Isté švy, měkká textura a rychlý odvod tepla. Není pro iphone 15 / iphone 15 Pro/iPhone 15 Plus. Styl knihy a rfid se 3 přihrádkami na karty a 1 přihrádkou na peníze se toto pouzdro ukazuje jako perfektní kombinace ochranného pouzdra a peněženky.

Rfid bariéra jak pro efektivní blokování signálů, které se skládají z materiálu RFID, bude pohodlnější, ale také jako náprsní taška, tak k ochraně osobních údajů před zločinci. Prvotřídní pravá kůže a zesílený tpu lehké a praktické celokožené pouzdro, které je vyrobeno z pravé kvalitní hovězí kůže, elegantní vzhled, se kompletně ručně vyrábí. Chrání mobilní telefon nejen jako ochrana proti nečistotám, nárazům a poškrábání, ale také jako náprsní taška si s sebou bere karty nebo hotovost. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi.

Díky praktickým přihrádkám, když nakupujete nebo cestujete. Použitelný model před nákupem potvrďte model vašeho mobilu. Zesílená tpu skořepina je měkčí než normální vnitřní skořepina jako PC a současně nabízí vynikající ochranu displeje nebo těla mobilního telefonu. Praktická funkce stojánkuskládací pouzdro se dodává s integrovaným stojanem, takže můžete bez rukou sledovat fotbalové show, malá videa, romány nebo mobilní telefon, filmy, televizní seriály, kromě toho zajišťuje optimální komfort a úhel pohledu.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.29
Šířka3.39
Číslo díluSD2023072155

10. SHIELDON

#ad

Pouzdro 2 v 1 pravá kůže odnímatelné bezdrátové nabíjení RFID přihrádka na karty stojan magnet kožené pouzdro kompatibilní s iPhone 15 Pro Max, SHIELDON Pouzdro pro 15 iPhone Pro Max

#ad
SHIELDON #ad - 1 peněženka obsahuje 3 přihrádky na karty a 1 přihrádku na hotovost, držák do auta, aniž byste museli nosit neskladné peněženky. Pravá kůže1 pouze odnímatelné magnetické pouzdro pro iphone 15 pro max. 3 přesné výřezy vám umožňují jednoduché použití všech přípojek a funkcí. 2 magnetický uzávěr udrží všechny vaše cennosti na místě řádně a bezpečně.

Před objednáním prosím potvrďte model vašeho telefonu. Kůže si zachovává sílu vláken a přirozenou strukturu povrchu, což činí každé pouzdro jedinečným. 2 kožené pouzdro shieldon je exkluzivně šité z kvalitní hovězí kůže, má nepravidelnosti a barevné rozdíly, dlouhá životnost, prodyšné a měkké. Multifunkční1 neviditelný stojan lze umístit do horizontální polohy a slouží jako pevný stojan pro nastavitelný úhel pohledu, aby byly vaše ruce volné. 2 odnímatelné magnetické vnitřní pouzdro lze použít samostatně a hodí se k většině magnetických doplňků jako: bezdrátová nabíječka, držák na peněženku, takže můžete jít ven, držák peněženky, baterie atd.

Rfid blokátor a ochrana proti nárazům 1 přihrádky na karty jsou používány pokrokovou technologií rfid pro efektivní blokování signálů a ochranu vašich osobních údajů a citlivých informací o kreditní kartě před zločinci. 2 protiskluzová tvrdá protiskluzová pc zadní strana je vybavena nárazuvzdorným TPU rámem a nárazníkem, který chrání váš mobil před pády a nárazy. Neváhejte nás kontaktovat, pokud se během používání setkáte s jakýmikoli problémy / špatnými situacemi. V případě poškození člověkem jsme připraveni vám zdarma dodat nový produkt.
ZnačkaSHIELDON #ad
VýrobceSHIELDON #ad
Výška0.79
Délka6.5
Hmotnost0.33
Šířka3.39
Číslo díluSD2023072168