Top 10 Roborock S8 Pro Ultra Staubbeutel – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CHIKIXSON

#ad

Sáček na prach náhradní sada 3 kusy, Opakovaně použitelné sáčky do vysavače pro Roborock S8+/ S8 Pro Ultra S7 MaxV Ultra S7 Pro Ultra Q7+ Q7 Max Plus Q5+ Clean Base Vysavač Sáček

#ad
CHIKIXSON #ad - Jednoduše otevřete zip, vyprázdněte sáček a už máte nový sáček. Spora peněz a pomocník pro úsporu místa – kupujete pravidelně náhradní sáčky – 8, 4vrstvé netkané a tavně foukané látky, s velkou kapacitou pro 30 nádob, 10 nebo 12 balení? Vyzkoušejte tyto opakovaně použitelné sáčky do vysavače Roborock, samozavíracím těsnicím límcem.

Znovu použitelné náhradní sáčky – když je sáček plný, nemusíte ho vyhazovat. Zajistěte, aby byl sáček plně zajištěn ve vaší nabíjecí stanici. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. 3 balení zcela stačí! Snadná obsluha – vložte do základní stanice robotický sáček a zasuňte plastovou kartu do vodicích kolejnic.

Sáčky do vysavače roborock jsou dostatečně robustní, aby je bylo možné opakovaně používat. Perfektní tvar – kompatibilní s roborock s8+/ s8 pro ultra s7 maxv ultra S7 Pro Ultra Q7+ Q7 Max Plus Q5+. Znovu jej použijte na nabíjecí stanici Roborock. Záruka – každá chyba nebo nesprávná úprava bude vrácena v plné výši. Odpovíme vám co nejdříve. Balení obsahuje 3 opakovaně použitelné vakuové pytle.
ZnačkaCHIKIXSON #ad
VýrobceCHIKIXSON #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.31
Šířka5.51
Číslo dílu1
Modelka1
ZárukaČ.

2. DOBIGER

#ad

Velká kapacita náhradní sáčky do vysavače náhradní, DOBIGER 10 kusů sáčků do vysavače kompatibilní s Roborock S8+/ S8 Pro Ultra/ S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra/ Q7+/ Q7 Max+/ Q5+ vysavač odsávací stanice

#ad
DOBIGER #ad - Jedná se o oem výrobek a hodí se jako cenově výhodná náhrada originálního výrobce. Perfektní kompatibilita kompatibilní se sáčky do vysavače roborock s7 jsou k dostání pouze pro vysavače Roborock Q7 MAX Plus/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra.

Efektivní čištění kompatibilní se sáčkem na prach roborock se skládá z předem oddělené a vysrážené akumulační vrstvy, mikronové filtrační vrstvy a antibakteriální a protiplísňové vrstvy, která zajišťuje efektivní filtraci více než 99 % jemných prachových částic. Pokud s nimi budete mít nějaké problémy, kontaktujte nás. Díky vylepšené technologii těsnění a vysoce kvalitním materiálům snižuje sáček do vysavače Roborock s7 maxv ultra riziko vytékání o 50 % a efektivně chrání váš vysavač.

10 sáčků do vysavače v závislosti na četnosti používání je nejlepší čistit a vyměňovat kompatibilní s Roborock s7 pro ultra sáčky do vysavače každé 2 až 3 týdny, zejména v domácnostech s domácími zvířaty. 100% spokojenost produkty dobiger shop mají jednoletou záruku. Vylepšený design těsnění vylepšený design těsnění.
ZnačkaDOBIGER #ad
VýrobceDOBIGER #ad
Hmotnost0.95

3. BIOXO

#ad

Staubbeutel für Roborock S8 Pro Ultra & S8+ & Q5 & Q5 + & Q7 & Q7 Max & S7 MaxV Ultra Einweg-Staubbeutel 6 Stück

#ad
BIOXO #ad - Staubsauger staubbeutel / Automatischer Schmutzentsorgungsbeutel Ersatzteil 6-teilig Ersatzbeutel. Staubsaugerbeutel kompatibel mit reinigungsbasis s8 Pro Ultra / S8+ / Q5/ Q5+ /Q7/ Q7 Max/ S7 MAXV Ultra.

Verglichen mit traditionellen Reinigungsmethoden, die Verwendung von automatischem Staubsammelbeutel, Staubunterdrückung, starke Abdichtung, einfache Reinigung. Einfach zu installieren und zu ersetzen, jede Tasche kann bis zu 30 Mülleimer und Schmutz aufnehmen. Qualitätssicherung: regelmäßiger ersatz, um die beste Leistung und ein gesundes Leben zu gewährleisten, können alle Qualitätsprobleme innerhalb von 30 Tagen ersetzt oder erstattet werden.
ZnačkaBIOXO #ad
VýrobceBIOXO #ad
Výška5.5
Délka8.26
Hmotnost0.62
Šířka4.3
Číslo díluBIODBQ5
ModelkaDBRKQ5

4. Ecnaka

#ad

Q Revo sáčky do vysavače pro Roborock 10 kusů sáčků do vysavače pro Roborock Q Revo příslušenství robotický vysavač sáček Dust Bag velká kapacita náhradní sáčky filtrační sáčky náhradní díly

#ad
Ecnaka #ad - Díky skládacímu designu se rozšiřuje objem tašky. Spokojenost: máte-li dotazy k sadě příslušenství pro roborock q revo, kontaktujte nás prosím a do 24 hodin dostanete odpovědi. Snadné použití: jednoduše odstraňte kompletní q revo dust bag pro roborock a nainstalujte nové příslušenství q revo podél otvoru pro držák, velmi snadná výměna a údržba.

Nabízí nejen vynikající filtrování vzduchu, nečistot a jiných částic tak malých jako 0, 97 % prachu, efektivně blokuje 99, ale také dlouhodobou kvalitu. Před nákupem prosím model potvrďte. Doporučujeme pravidelně kontrolovat a vyměňovat sáček na prach vysavače. Pokud je sáček na prach q revo pro roborock plný nebo ucpaný, může to snížit sací výkon a čisticí účinek vysavače. Vysoce účinný výkon: sáčky do vysavače pro roborock vyrobené z kvalitního pp materiálu a vysoce pevné precizní tkaniny.

Tento produkt od nás je 10 x q revo sáček s příslušenstvím pro roborock, který uspokojí vaše každodenní potřeby a šetří vám čas a peníze při opětovném nákupu. Univerzální kompatibilita: příslušenství q Revo kompatibilní s robotem Roborock Q Revo. Automatické zapečetění a balení včetně: roborock vysavač q revo pro roborock se zaklapávacím uzávěrem zajišťuje, že nečistoty a prach jsou po použití bezpečně uzavřeny v sáčku. Zapečetěno bez úniku prachu, 3 mikronu.
ZnačkaEcnaka #ad
VýrobceEcnaka #ad
Výška3.15
Délka10.75
Hmotnost0.66
Šířka5.98
Číslo díluRor-B-QRE-10P
ModelkaRor-B-QRE-10P
Záruka30 dní.

5. Bluearks

#ad

Balení 14 sáčků na vysavač pro Roborock S8+ S8 Pro Ultra S7 MaxV Ultra S7 Pro Ultra Q7+ Q7 Max+ T8 Q5+ G10S PRO Q7 Max+ Q8 Max+ vakuový čistič Suction Station, 3l Large Capacity Vakuový čistič

#ad
Bluearks #ad - Kvalitní náhradní díly sáčků s7 se pomalu nabíjí a udržují sací výkon déle, aby efektivně chránil váš vysavač. Zapečetěno bez prachu a účinně blokuje 99, 97 % prachu, nečistot a jiných částic tak malé jako 0, 3 mikronu.

Velká kapacita & pratelný – každý náhradní sáček do vysavače pojme asi 30 nádob, lze prát, můžete nás kontaktovat, když uschne. Vylepšený design utěsnění – vylepšená technologie sealing a prémiový materiál k decrease 50% úniku rizika. Před objednáním prosím potvrďte model svého přístroje. Vysoce účinný výkon – vyrobeno z vysoce kvalitního pp materiálu a vysoce pevné přesné tkaniny. Pokud se vyskytne nějaký problém, když se zašpiní a znovu použít, pokud náhradní díly neodpovídají vašim očekáváním nebo pokud s nimi máte nějaký problém.

Kompatibilní modely- náhradní sáček na prach pro vysavač roborock s7 maxv ultra s7 pro ultra Q7+ Q7 Max+ T8 Q5+ G10S G10S PRO. Snadná obsluha – díky protiskluzovému hornímu designu můžete celý sáček na prach odstranit jedním zatažením nahoru, poté nainstalujte nový sáček do vysavače podél drážky.
ZnačkaBluearks #ad
VýrobceBluearks #ad
Hmotnost1.06

6. KEEPOW

#ad

S7+, T7, KEEPOW 5 kusů sáčků na prach příslušenství pro Xiaomi Roborock S7, T7plus vysavač

#ad
KEEPOW #ad - Udržujte svůj vysavač maximální výkon. Samotěsný design udržuje prach uvnitř a brání tomu, aby při vyprázdnění vypuklý prach.

Trvanlivé používání sáček s velkým objemem vydrží až 3 – 5 týdnů prachu. Kompatibilní model náhradní sáček na prach keepow kompatibilní s Roborock S7 S7+ T7S Plus, vhodný pro robotické auto-Empty Dock Dustbin. Priorita kvalitaroborock s7 sáčků na prach z netkané textilie. Snadná instalace pro robotické příslušenství s7, není zapotřebí nářadí, snadná výměna a nasazení, volná rukou.5 balení vám pomůže až půl roku zásoby. Záruka pokud máte problémy s vakuovým sáčkem, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaKEEPOW #ad
VýrobceKEEPOW #ad
Hmotnost0.37

7. ZEYXINH

#ad

ZEYXINH 10 kusů prachových sáčků pro Roborock S8/S8 Pro Ultra/ S7 MaxV Ultra/S7 Pro Ultra/Q7+/Q7 Max+/Q5+ náhradní díly vysavače, velká kapacita náhradní sáčky do vysavače

#ad
ZEYXINH #ad - Velká kapacita a bezpečný filtr: velikost tohoto sáčku na prach roborock s7 je 7, 53" h x 5, 51" h, dostatečně velká, 09 "Š x 4, aby shromažďovala všechny druhy odpadků nebo nečistot, tavený hadřík může velmi dobře blokovat prachové částice.

Tento filtrační sáček se výborně hodí pro sběr nečistot, což je velmi praktické pro váš každodenní život. Pokud nejste s naším produktem spokojeni, můžete se na nás obrátit a problém vyřešit dle libosti. Zákaznický servis: aby byl váš robot výkonnější, doporučujeme vám čistit a vyměňovat díly každé 2-3 týdny. Instalace snap-in a snadná obsluha: rychlá instalace snap-in, čímž se zlepšuje účinnost vakua, prachu a usazenin, snadné odstranění a výměna. Vysoce kvalitní materiál: sáčky do vysavače se skládají ze 2 vrstev vysoce pevného vlákna Meltblown jako filtrační vrstvy a 2 vrstev netkané textilie pro větší trvanlivost.

Efektivně udržuje pyly a částice jemného prachu a má dobře uzavřené hrany. Iroká kompatibilita tyto náhradní sáčky do vysavače jsou perfektně kompatibilní s vysavačem roborock S7 MaxV Ultra / S7 pro Ultra / Q7 Max+ / Q7 Max / Q7 Max+ Plus / Q5+, před objednáním prosím potvrďte model svého přístroje.
ZnačkaZEYXINH #ad
VýrobceZEYXINH #ad
Výška5.51
Délka7.09
Šířka4.53
Číslo dílu001
ModelkaLJD
Záruka30 dní záruka vrácení peněz.

8. AnDongo

#ad

3L Große Kapazität Einwegbeutel Zubehör Set, 8 Stück Staubbeutel Ersatz für Roborock S8+ / S8 Pro Ultra / S7 MaxV Ultra / S7 Pro Ultra / Q7+ / Q7 Max+ / Q5+ Vakuum Selbstleeres Dock

#ad
AnDongo #ad - International products have separate terms, age ratings, and language of product, including fit, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions. Große kapazität größe 16 cm 13 cm 15 cm 3 l große Kapazität hält bis zu 8 Wochen Staub. Anwendung: die mülltonnenbeutel gelten nur für roborock s7 maxv ultra / Q7 Max+ / S7 Pro Ultra / Q7+ / Q5+ selbstleere Dock, bitte überprüfen Sie Ihren Maschinentyp vor der Bestellung.
ZnačkaAnDongo #ad
VýrobceAnDongo #ad
Výška1.5
Délka13
Šířka9
Číslo dílurbrq7bag
Modelkarbrq7

9. ODASHEN

#ad

Odashen 10 Pack Staubbeutel Zubehör für Xiaomi Roborock S7/ S7 Maxv Plus/ S7+ Plus/ S7 Maxv/ T7Splus Staubsauger Ersatzteile

#ad
ODASHEN #ad - Gleitender staubbeutelmundversiegelungsentwurf, der gesamte Prozess muss nicht mit Staub in Berührung kommen. Lieferumfang: 10 x Staubbeutel.

Odashen 10 pack staubbeutel zubehör für Xiaomi Roborock S7 T7S T7plus T7Splus Staubsauger Ersatzteile. Leicht zu reinigen, hilft, Schmutz, Staub und Ablagerungen auf dem Boden zu entfernen. Ersetzen sie den alten, kaputten oder verschmutzten Staubbeutel und verbessern Sie die Reinigungsfähigkeit und Wirkung des Roboterreinigers. Einfach zu installieren und zu entfernen ohne zusätzliche Energie und Zeit. 1, 8 l superkapazität, staubbeutel nehmen automatische versiegelung ab, muss nur einmal im Monat gewechselt werden.
ZnačkaODASHEN #ad
VýrobceODASHEN #ad
Hmotnost0.64

10. Jissta

#ad

10 Staubbeutel Zubehör für Roborock S8+/S8 Pro Ultra/S7 MaxV Ultra/S7 Pro Ultra/Q7+/Q7 Max+/ Q5+/ T8 Staubsauger Absaugstation,Großer Kapazität Filter Ersatzbeutel Zubehör Staubsaugerbeutel

#ad
Jissta #ad - Bitte prüfen sie vor der Bestellung Ihren Gerätetyp. Großes fassungsvermögen im gegensatz zum ursprünglichen staubsaugerbeutel hat der neue, verbesserte Beutel ein großes Fassungsvermögen von 3 l, das mehr Staub und Schmutz aufnehmen kann und die Zeit bis zum Austausch des Zubehörbeutels verlängert.

100% kompatibleersatz zubehör staubbeutel für roborock s8+/s8 pro ultra/ s7 maxv ultra/s7 pro ultra/Q7+ / Q7 Max+/ Q5+/ T8 Staubsauger, idealer Ersatz für Original-Staubbeutel. Hohe qualität & effiziente filtrationstaubsaugerbeutel für xiaomi roborock s7 maxv ultra besteht aus 2 Lagen hochfester, ultrafeiner Meltblown-Fasern als Filterschicht und 2 Lagen Vliesstoff, kann effektiv 99, sehr robust und wird nicht durch scharfe Fremdkörper im Inneren durchstochen, 99% der Schmutz- und Staubpartikel filtern. Der griff mit push-pull-design verfügt über eine starke Dichtung, die sicherstellt, dass Staub und Schmutz nach dem Gebrauch sicher im Beutel eingeschlossen sind.

Der austausch und die Installationsmethoden sind die gleichen wie bei den Originalteilen. So bleibt das innere Ihres Geräts, insbesondere der Motor, staubfrei. Warme tippsum die beste leistung zu erhalten und die Lebensdauer Ihres Staubsaugers zu verlängern, wird empfohlen, den Filterbeutel alle 2-3 Monate zu ersetzen. Einfacher austauschsnap-in-installation für schnellen und einfachen austausch.
ZnačkaJissta #ad
VýrobceJissta #ad
Výška5.51
Délka7.09
Hmotnost0.68
Šířka4.53
Číslo díluST-01
ModelkaST-01