Top 10 Rutsche mit Wasseranschluss – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití, pro děti od 3 let, použití pro domácí použití, BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky.

Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku. Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. Smoby

#ad

Držadly, pro děti od 2 let, vzpěrami, s protiskluzovým výtokem, délka 1,5 metru, Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu

#ad
Smoby #ad - Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti. Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích.

Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let. Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

3. Smoby

#ad

Große Rutsche mit Wasseranschluss, mit Rutschauslauf, Smoby, Funny II Wellenrutsche, für Kinder ab 2 Jahren, 2 Meter lang

#ad
Smoby #ad - Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet.

Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug. Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach. Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden.

Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen. Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen. Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

4. Baby Vivo

#ad

Zahradní skluzavka pro malé děti, plastový slon, Dětská skluzavka od Baby Vivo, pro vnitřní a venkovní použití, v různých barvách, zaoblené rohy a hrany

#ad
Baby Vivo #ad - Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv. Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

5. Baby Vivo

#ad

Delfín, zahradní skluzavka pro malé děti, Baby Vivo Dětská skluzavka, zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití, plast, v tyrkysové barvě, dětská skluzavka

#ad
Baby Vivo #ad - Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca: 175 x 40 x 80 cm DxŠxV. Testováno a testováno podle EN 71-3. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Doporučený věk: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Výška31.5
Délka68.9
Šířka15.75
Číslo dílu34534815

6. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Demontáž a přeprava jsou rovněž možné.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.

7. Smoby

#ad

Pro děti od 3 let, vyztužení, Smoby – XL skluzavka s dvojitou vlnou – velká skluzavka s přípojkou na vodu, s protiskluzovým výtokem, délka 2,30 m

#ad
Smoby #ad - Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.

Pro děti od 3 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a hlubokému těžišti je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 3 let. Jednoduchá montáž a demontáž – zahradní skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Pokud chcete přezimovat skluzavku v dětském pokoji, je demontáž stejně jednoduchá. Díky zavlažování je klouzání na zahradě v horkých letních dnech ještě zábavnější.

Velký protiskluzový výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání. S přípojkou na vodu – integrovaný vývod vody dělá skluzavku na xl vodní skluzavku. Xl dětská skluzavka – volně stojící obrovská skluzavka se svým dvojitým hřídelem postará o velkou a pestrou zábavu při uklouznutí.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška23.43
Délka73.43
Hmotnost30.86
Šířka12.8
Číslo dílu310261
Modelka310261
Záruka1 rok.

8. Feber

#ad

Hřiště, Famosa 800009597, centrum aktivity se skluzavkou na hračky, pro děti od 2 do 7 let, FEBER

#ad
Feber #ad - Jednoduchá montáž. Nabízí dítěti více aktivit. Pro chlapce a dívky od 3 let. Může lézt, plazit se, schovávat se, sklouznout po skluzavce, šplhat po žebříku.
ZnačkaFeber #ad
VýrobceFamosa #ad
Výška23.82
Délka42.91
Hmotnost37.7
Šířka21.26
Číslo dílu800009597
Modelka719015
Záruka2 roky

9. YOLEO

#ad

Fun-Slide s basketbalovým košem, zahradní skluzavka pro malé děti na 1-3 roky, vnitřní a venkovní protiskluzová dráha s protiskluzovým výtokem,, skládací, YOLEO Dětská skluzavka, dětská skluzavka

#ad
YOLEO #ad - Design celé kluzné lišty je hladký a bez otřepů, takže nepoškodí citlivou pokožku dítěte ani nepoškrábe látku oblečení. Děti běhají, zatímco si hrají se skluzavkami. Zlepšete tělesnou kondici: yoleo skluzavka pro malé děti je opravdu nádherná hračka. Bezpečné materiály: yoleo skluzavka pro malé děti je vyrobena z ekologického pe materiálu a neobsahuje žádné škodlivé látky, aby byla zajištěna bezpečnost vašich dětí.

Robustní konstrukce: dětská skluzavka yoleo byla vyvinuta s trojúhelníkovým strukturálním systémem a je silnější a stabilnější. Skládací montáž bez nářadí: dětskou skluzavku lze sestavit během několika minut bez dalšího nářadí. Může zlepšit rovnováhu dětí a koordinaci svalů. S basketbalem a obručemi se mohou děti naučit a procvičovat své házecí schopnosti. Když děti na skluzavce sklouznou, gravitace se rozdělí na obě strany na dno skluzavky a nachází se blíže k zemi, čímž je zajištěna bezpečnost a stabilita protiskluzového zařízení.

Pokud jej nepoužíváte, 4 zářivými barvami a roztomilým vzhledem bude mít vaše dítě nekonečnou zábavu, můžete jej během několika sekund složit a uložit do rohu. Přiměřený design: 30 × 34 cm oblast přípravy nabízí prostornou oblast aktivity pro miminka. S maximální nosností 25 kg, ať už uvnitř nebo venku. Malé děti, které často hrají skluzavky, lezou a střílejí koš, jsou agilnější a pozitivnější a také se více zajímají o sport.
ZnačkaYOLEO #ad
VýrobceYOLEO #ad
Výška25.98
Délka49.21
Hmotnost9.92
Šířka12.99

10. little tikes

#ad

Stabilní, Little Tikes Easy Store Velká skluzavka – hrací sada pro vnitřní i venkovní použití – dlouhá životnost, bezpečná pro děti – skládací pro snadné cestování a uložení – oranžová a zelená

#ad
little tikes #ad - Robustní konstrukce – konstrukce s dlouhou životností vydrží po mnoho let. Tato skluzavka je vhodná pro děti od dvou let a byla vyvinuta s ohledem na vývoj malých dětí.

Absolutně bezpečné – loketní opěrka s uzamčením pro dodatečnou stabilitu; snadno se rozepírající schodiště; lehký sklon; vysoké strany drží děti při klouzání v stopě; široká základna. Velké, snadné klouzání – jeden z našich nejoblíbenějších dětských klouzání v vzrušujících pestrých barvách. Rozměry – hmotnost kg: 11, 52, šířka cm: 96, hloubka cm: 96, 64, 82; výška cm: 167, 52; délka sáně cm: 150. Aktivní hry – ideální pro aktivní tělesnou hru. Věkové skupiny: 24 měsíců - 6+ let. Vaše dítě bude zažít hodiny plné zábavy. Jednoduchá montáž – skládací pro snadné cestování a skladování.
Značkalittle tikes #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška23.25
Délka7.91
Šířka5.19
Číslo dílu426310060
Modelka426310060
Záruka2 jahre.