Top 10 Schimmelfarbe Innen Weiß – Barvy na zeď

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Caparol

#ad

12 500 l, Caparol Indeko-plus Barva do interiéru

#ad
Caparol #ad - Snadné roztírání, umělá hmota nežloutne, složení dle normy DIN 55945. Velmi vysoká bělost. Vynikající schopnost míchání. Editelná vodou, šetrná k životnímu prostředí, bez zápachu. Dvojité krytí.
ZnačkaCaparol #ad
VýrobceUNKWN #ad
Hmotnost39.68
Číslo dílu1102732
Modelka11280510

2. Lignocolor

#ad

Lignocolor Barva na stěnu Vnitřní barva na strop křídová barva ušlechtilá matná 2,5 l bílá 60 barevných odstínů

#ad
Lignocolor #ad - 100% ruční výroba v naší manufaktuře barev. Kvalitní a matná barva na stěnu na bázi křídy pro interiér vysoce krycí. 1 l na cca 10 m² na jednu objednávku 2, 5 litru stačí na cca 25 m² na objednávku. Bez zápachu, prodyšný. Dné škodlivé výpary vhodné pro dětské pokoje.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor GmbH #ad

3. Alpina

#ad

Jemná barva Alpina 2,5 l, matná nástěnná barva pro interiér

#ad
Alpina #ad - S originální krycí a barevnou sílou od Alpina. Téměř bez zápachu, prodyšné. Vybrané barevné pigmenty pro působivou barevnou hloubku. Stupeň lesku:Ušlechtilá matná. 2, 5 l až pro 30 m2.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška6.18
Délka6.5
Hmotnost0
Šířka6.5
Číslo dílu898598

4. Alpina

#ad

100ml tuba s houbičkou na vyspravení stěny, Interiérová barva Alpinaweiß SOS

#ad
Alpina #ad - Perfektní zpracování: díky houbovému nástavci. 100 ml vystačí na cca0, 75 m² při jednorázovém nátěru. Perfektní pro vzduch v místnosti: málo výparů a bez zápachu. Perfektní krycí síla: kryje při první nátěru. Krycí schopnost třída 1 při výtěžnosti cca7 m²/litr, rovnoměrný povrch bez šmouh, mnohokrát oceněná kvalita.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška7.36
Délka1.38
Šířka2.17
Číslo dílu918636

5. Alpina

#ad

Alpina Ochranný hrdina pro milovníky barev 2,5 litru transparentní matný

#ad
Alpina #ad - Zachovává původní barvu stěny. Ideální pro zdravé klima v místnosti. 2, 5 litru na cca 20-25m². Istitelný, transparentní ochranný potah. Bez rozpouštědel a konzervačních prostředků. Pro snadné čištění silně namáhaných oblastí stěn. Oceněno modrým andělem.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška6.18
Délka6.5
Hmotnost5.95
Šířka6.5
Číslo dílu914028

6. Caparol

#ad

Caparol Sylitol Bio Mineral Vnitřní barva bílá 12,500 l

#ad
Caparol #ad - Caparol bio vnitřní barva Sylitol pro kvalitní. Minerální nátěry stěn a stropů v celém obytném prostoru. Jako například obytný. Ve školách. Jídelní a ložnice.
ZnačkaCaparol #ad
VýrobceUNKWN #ad
Výška10.04
Délka15.75
Hmotnost46.3
Šířka11.81
Číslo dílu1103404
Modelka4002381605276

7. Bioni

#ad

Bioni MycoSolan vnitřní barva proti plísním s technologií stříbrného systému 2,5 litru

#ad
Bioni #ad - Tím je obzvláště vhodná pro citlivé osoby, jako jsou alergici. Malovaný prostor lze znovu použít již několik hodin po nátěru. Velmi vydatný: 2, 5 litru vystačí na 7–8 m² při doporučeném 2násobném nátěru. Trvalá ochrana proti plísním: mycosolan je vnitřní barva odolná proti plísním s technologií systému stříbra pro dlouhotrvající a ekologicky šetrnou ochranu proti plísním.

Mnohostranně použitelný: mycosolan je perfektní barva pro sanaci a preventivní ochranu při plísni na stěně nebo stropu v ložnici, dětském nebo obývacím pokoji a ve vlhkých prostorách, jako je koupelna a kuchyň. Bez přidání jedovatých látek: na rozdíl od mnoha barev proti plísním se mycosolan vnitřní barva proti plísním obejde bez běžných jedovatých látek.

Vysoká krycí síla: mycosolan má vynikající krycí schopnost třída 2 podle DIN EN 13300 a dá se tak snadno a velmi dobře zpracovat na mnoha různých podkladech. Patentovaná technologie: receptura vyvinutá a společně patentovaná s Fraunhofer Institutem ICT, která se v praxi úspěšně používá již více než 15 let. Bez zápachu: mycosolan nepáchne.
ZnačkaBioni #ad
VýrobceBIONI CS GmbH #ad

8. Alpina

#ad

Alpina Koupelnová a kuchyňská barva 5 litrů bílá matná

#ad
Alpina #ad - Odolná proti praní. Vysoce krycí. 5 litrů na cca 35 m². S filmovou ochranou proti plísním. Pro prostory náchylné k plísním.
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška7.32
Délka10.98
Hmotnost17.64
Šířka7.83
Číslo dílu559512

9. ADLER

#ad

ADLER Tiromin bílý 1 litr, prémiová silikátová barva uvnitř bílá, minerální barva, bez rozpouštědel, změkčovadel a konzervantů

#ad
ADLER #ad - Bez zápachu. Vysoce prodyšná a odolná proti plísním. Doporučeno pro minerální podklady omítka, nevlastní domy, beton, koupelny, kuchyně, např. Vhodné pro alergiky: vhodné pro alergiky.

Adler - rodinný provoz od roku 1934 - přední rakouský výrobce laků, barev a ochranných produktů na dřevo zaručuje nejvyšší spokojenost, vysokou kvalitu, komplexní znalosti o použití a ekologické produkty v prémiové značkové kvalitě. Obývací pokoj, sádrokartonové desky. Celkový vnitřní prostor: vnitřní silikátová barva pro nástěnné a stropní nátěry v interiéru, chodba; vhodné také do školy a školky a veřejné budovy.

Prémiová minimální barva: bílá, matná silikátová barva s nejvyšší krycí silou třída 1. Vyrobeno bez přídavku rozpouštědel, změkčovadel a konzervačních látek. Etrná k životnímu prostředí: minerální barva adler je velmi šetrná k životnímu prostředí a doporučená biologická.
ZnačkaADLER #ad
VýrobceADLER #ad
Hmotnost3.73
Číslo dílu406505006811

10. plid

#ad

Plid® Vnitřní barva proti plísni – bílá pro všechny stěny TRVÁ OCHRANA – barva proti plísním pro vlhké prostory, koupelnu a kuchyň – účinná ochrana proti plísním – Made in Germany 5 l

#ad
plid #ad - Vyrobeno v německu: důvěřujte nejvyšší kvalitě z Německa, protože barva proti plísním Plid je pečlivě vyrobena a testována.

Použitelný v interiéru na minerálních podkladech: protiplísňová barva Plid se ideálně hodí pro použití v interiéru na minerálních podkladech, vápenná omítka, jako je beton, cement, tapety nebo omítky. Vysoká krycí síla: díky vysoké krycí síle barvy plid proti plísním často stačí již jeden nátěr, aby spolehlivě zabránilo tvorbě plísní. Efektivní ochrana proti plísním: chraňte svůj domov před škodlivým růstem plísní s barvou proti plísním – pro zdravé klima v místnosti.
Značkaplid #ad
Výrobceplid #ad