Top 10 soy Milk Maker – Stolní mixéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mumisuto

#ad

Výrobce sójového mléka, zařízení na přípravu, Veggie Drink Maker, stroj na výrobu sójového mléka s nerezovou ocelí a čepelemi, výrobníkem na výrobu ořechů a sójového mléka, stroj na ovesné mléko

#ad
mumisuto #ad - Snadná obsluha, ovesné mléko a sójové mléko, není nutné namáčení v porovnání s běžnými stroji na výrobu sójového mléka nevyžaduje naše zařízení na výrobu mandlového mléka žádné namáčení ořechů a zrn. Přidejte jednoduše přísady, kešu mléko, stiskněte tlačítko a během několika minut si můžete vychutnat domácí mandlové mléko bez laktózy, stejně jako smoothies a studené/horké rostlinné nápoje.

Domácí ořechové mléko je ideální pro ty, ořechového, mandlového, kteří hledají rostlinné mléko bez přísad a konzervačních látek. Vytváří vaše oblíbené nápoje jako ovocné šťávy, 1× odměrku, 1× návod český jazyk nelze zaručit, květinové čaje, 1× síťový kabel, kapacita 600 ml 20 oz studený nápoj, sójové mléko, smoothies, ovocné čaje, mléčné koktejly atd. Perfektní dárekbalení obsahuje 1 × výrobník sójového mléka, dostatečné pro 2 – 3 osoby. Zdravá a pohodlná životní zkušenost inteligentní led obrazovka umožňuje kontrolu času a teploty přesnější než tradiční výrobníky na mléko, což může ušetřit náklady a snížit množství odpadu.

Výroba hladkého ořechového mlékamodernizovaný výrobník ořechového mléka je vybaven vysoce výkonným motorem o výkonu 600 w a 10 výkonnými čepelemi z ušlechtilé oceli, jeho volnoběžná rychlost je 36000 ot. Min a zatížení je 25 000 ot. Min, surové ořechy můžete během několika sekund vyrobit ořechové mléko, zabudovaný čtyřúhelníkový směšovací sloupek může přísady opakovaně srazit. Přísady můžete připravit předvečer, takže čištění je rychlé, abyste se mohli probudit s horkým mlékem, přesunout strojem tak, jakmile se probudíte.
Značkamumisuto #ad
Hmotnost3.46

2. Springlane Kitchen

#ad

Výrobník sójového mléka, kuchyňský mixér se sítkem pro přípravu rostlinných druhů mléka všeho druhu – 0,6 litru, SPRINGLANE zařízení na rostlinné mléko Mila

#ad
Springlane Kitchen #ad - Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Díky 24hodinovému časovači naprogramujete zařízení na rostlinné mléko již v předvečer a ráno si bez čekání vychutnáte čerstvě připravené rostlinné mléko.

24h časovač s digitálním displejem – mila je chytrá a chytrá. Díky plně automatické přípravě nebylo rostlinné mléko a alternativy smetany nikdy jednodušší. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Zcela realistická příprava – mila je bezstarostný produkt z rostlinného mléka. Naplňte jednoduše své oblíbené přísady do mixovací komory a stiskněte start.

Spora nákladů – zbytečné výdaje na peníze patří od nynějška minulosti - na 100 ml rostlinného nápoje totiž potřebujete pouze 3–10 g přísad. Technika ohřevu a superdokonalosti – super jemný mlýnek Milas zaručuje prvotřídní výsledky rostlinného mléka, které si můžete ihned vychutnat.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška15.16
Délka17.91
Hmotnost10.36
Šířka9.06
Číslo dílu943767

3. maxxo

#ad

Maxxo Sójové mléko MM01 přístroj na přípravu sójového mléka na přípravu polévky mandlové mléko, veganské polévky tofu smoothie jam, sójové mléko

#ad
maxxo #ad - 10 programů pro sójové mléko, pyré, šťávu pro kojeneckou výživu a smoothies. Objem 0, rozměry 225 × 260 × 360 mm, 3 litru, hmotnost 2, odměrka, 9 – 1, výkon 1100 w, nálevka a sítko jsou součástí dodávky, 2 kg, napětí 230 V, základní recepty přímo v návodu český jazyk nelze zaručit.

Nepřilnavá vrstva pro snadné čištění. Jednoduchý ovládací panel je intuitivní, 1 tlačítko pro aktivaci a výběr automatických programů a 1 tlačítko pro spuštění / zastavení stroje. Objem 0, 9 až 1, kvalitní hrnek z ušlechtilé oceli, 3 litru, elegantní design, zajištění proti přeplnění a popálení. Včetně odměrky, sítka a čisticího kartáče. Zařízení, tofu, kaše, marmeládu, mandlové mléko, které umí téměř vše.
Značkamaxxo #ad
VýrobceMaxxo #ad
Výška10.24
Délka7.48
Šířka8.66
Číslo díluMM01
ModelkaMM01

4. Augosma

#ad

Augosma Výrobník rostlinného mléka z ušlechtilé oceli, víceúčelový mixér pro soy milk, vegan, zelený, polévku, vodu, stroj na sójové mléko s čepelí z ušlechtilé oceli

#ad
Augosma #ad - Inteligentní ovládací rukojeť – programovatelné inteligentní ovládání s rukojetí z ušlechtilé oceli umožňuje flexibilní přepínání různých funkcí.

Vysoce výkonné míchání – odnímatelný nůž se 4 vlnkami a okolní turbulenční tyčí zajišťují lepší mletí. Kompaktní velikost nezabere mnoho místa v kuchyni. Maximální ochrana – zámek magnetického spínače a přepadový kroužek poskytují maximální ochranu vaší rodině. Všestranný mixér – vychutnejte si rychle a jednoduše lahodné veganské mléko nebo smoothies, mixér drtí sójové boby, vegany, ořechy a ovoce extra jemně. Snadno se čistí a přenáší – má zabudovanou funkci oplachování, která dokáže vyčistit zbytky jídla uvnitř.
ZnačkaAugosma #ad
VýrobceAugosma #ad
Výška9.84
Délka4.84
Hmotnost3.04
Šířka6.14

5. Vegan Milker

#ad

Barmské tofu atd. Maximální emulze. 1 litr za 1 minutu. e-kniha s recepty, multifunkční filtrační sítko – domácí rostlinné mléko, Vegan Milker CLASSIC by Chufamix

#ad
Vegan Milker #ad - Viz video. Jednoduché a všestranné: funguje s každým běžným tyčovým mixérem není součástí dodávky. Viz video. Spora času: filtr lze vložit do každé nádoby na vaření nebo jiné nádoby na vaření, takže lze připravit několik litrů v jednom pracovním kroku.

Záruka 3 roky. Pomocí hmoždíře je součástí dodávky jednoduše a nekomplikovaně přitisknete a proséváte. Díky patentovanému emulgačnímu systému lze doma připravit rostlinné mléko, jogurty, čaj, barmské tofu, kávu, veganské sýry a šťávy. Ušlechtilá ocel a plasty z EU, hmoždíř, certifikované TÜV. Funkce filtru: pokud se semena rozdrtí v mixéru nebo kuchyňském robotu, slouží perfektně jako filtrační sítko.

Emulguje 1 litr za 1 minutu. Následně se snadno čistí. Náklady na 1 litr jakéhokoli rostlinného nápoje jsou až o 80 % nižší. S ním získáte větší množství tekutiny z každého zrna nebo semen. Spora peněz: vegan milker je nejprodávanější příslušenství tyčového mixéru v evropě. Vyrobeno ve Španělsku: tato verze se skládá z 1 e-knihy s recepty a 4 díly: filtr, nádoba a víko. Viz video.
ZnačkaVegan Milker #ad
VýrobceChufamix #ad
Výška5.12
Délka11.42
Hmotnost1.57
Šířka5.12
Číslo dílu82790
Modelka82790
Záruka3 roky.

6. Irishom

#ad

Mehrzweck-Mixer für Reibung, 350 ml, Keramik, Irishom Sojenmilch-Zitruspresse, EU-Stecker Pink, Milchmaschine mit Edelstahl und Klinge, Wasser

#ad
Irishom #ad - Vielseitig anwendbar kann für Sojamilch, Babynahrung, Brei, Reisbohnen, Saft und so weiter verwendet werden. Einfach zu bedienen wählen sie einfach aus sechs Programmen per Knopfdruck.

Mahlen die ultrafeine mahltechnologie sorgt für bessere und leisere Mahlwirkungen, und macht Sojamilch und Getränke glatter. Verbrühungssichere Griffe für einfaches Ausgießen von Getränken. Niedrige kühlung es gibt viele löcher an der Unterseite, um die Wärme abzuleiten und die Lebensdauer des Motors zu verlängern. Sicher zu bedienen wenn sie die obere Abdeckung öffnen, schaltet sie sich automatisch ab, um sie vor Unfällen zu schützen.
ZnačkaIrishom #ad
VýrobceIrishom #ad
Výška10.24
Délka5.91
Hmotnost2.65
Šířka5.91
Číslo díluXZI7681043544038MB
ModelkaXZI7681043544038MB

7. GAESHOW

#ad

Lis na mléko a citrusy,, výrobník rostlinného mléka, výrobník sójového mléka, 600 ml, přístroj na sójové mléko s čepelí z ušlechtilé oceli, GAESHOW Výrobník sójového mléka, veganský výrobník mléka

#ad
GAESHOW #ad - S odloženým startem až dvanácti hodin můžete přísady připravit v předvečer a probudit se s teplým mlékem. Ať už pro osobní potřebu nebo jako dárek, dostatečné pro 2–3 lidské potřeby. Automatické čištění a automatický časovač: automatický přístroj na sójové mléko je vybaven funkcí čištění a funkcí odloženého startu.

Ve čtyřhranném míchacím sloupku se mohou přísady opakovaně srazit, což zaručuje měkkou chuť nápoje. Na konci programu je pípání, takže jej nemusíte mít celou dobu v očích. Inteligentní led displej: sójové mléko s inteligentní led obrazovkou umožňuje kontrolu času a teploty přesnější než běžné zvedáky mléka. Připravte si své oblíbené šťávy, sójové mléko, smoothies, 1 lopatku, 8 m, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, 1 čisticí kartáček, s kapacitou 600 ml 20 oz, tento přístroj na mléko je praktická a elegantní volba. Snadná obsluha a žádné znečištění: ve srovnání s tradičními veganskými výrobci nápojů bez mléka nevyžaduje zařízení na sójové mléko žádné namáčení ořechů a obilovin.

Stačí přidat koření, stiskněte tlačítko a má více funkcí, ovesné mléko, aby vyhovoval vašim potřebám. Připravte si hladké ořechové mléko: náš modernizovaný stroj na mléko z vlašských ořechů používá výkonný motor 600 w a 10výkonné čepele z ušlechtilé oceli, aniž by něco ztratily, s vakuovou rychlostí 36 000 otáček a zatížením 25 000 otáček. Vychutnejte si domácí mandlové mléko bez laktózy, nápoje ze sójového mléka. As funkce můžete znát na LED obrazovce.
ZnačkaGAESHOW #ad
ModelkaMachine à Lait de Noix

8. Klarstein

#ad

Klarstein Zařízení na výrobu rostlinného mléka, digitální stroj na výrobu sójového mléka, výrobník rostlinného mléka na kaši a šťávy, veganský výrobník mléka,, výrobník polévky a ořechového mléka

#ad
Klarstein #ad - Potěšení bez mléka: náš plně automatický přístroj na přípravu rostlinného mléka a polévek se hodí pro výrobu sójového mléka, šťáv a smoothies, ořechového mléka, ovesného mléka, kaše, které si můžete doma připravit s naším strojem. Jednoduše vložte své přísady do výrobníku na sójové mléko a stiskněte tlačítko start, abyste připravili své oblíbené veganské nápoje.

Automatické čištění: vychutnejte si jednoduché čištění s naším výrobcem na rostlinné mléko. Mlýnek s 5 čepelemi promění přísady na chutné šťávy, veganské mléčné koktejly a další. Jednoduché obslužné pole: rozšiřte svůj veganský životní styl s naším multifunkčním výrobcem rostlinného mléka. Užívejte si bez laktózy: vytvořte si vlastní obilné mléko, protože náš výrobce mléka plant milk maker je ideálním pomocníkem.

Tento veganský přípravek na mléko je vhodný zejména pro lidi, mandlové mléko nebo sójové mléko, ořechové mléko, kteří nesnášejí mléčné výrobky. Výkonný stroj na rostlinné mléko: tento výrobník na přípravu mléka a ovesného mléka je vybaven topným výkonem 1200 W a výkonem motoru 800 wattů. Výrobník mléka z ořechů je vybaven funkcí automatického čištění, která celý mixér čistí, aniž byste se potili.
ZnačkaKlarstein #ad
VýrobceKlarstein #ad
Výška15.55
Délka6.69
Šířka14.57
Číslo díluLMB2-VeganMilkMak

9. Rommelsbacher

#ad

Zvon na pyré, vnitřní nádoba z ušlechtilé oceli, objem náplně 1,3 l, drcení, nůž na broušení, čisticí program, 9 programů, pyré, ROMMELSBACHER Veggie Drink & Polévky SVD 1400 – vaření

#ad
Rommelsbacher #ad - Včetně: odměrky, sítka. Použití pouze se zavřeným víkem, 3. Inovativní, odnímatelný zvon pro obzvlášť jemné textury, 2. Vnitřní nádoba z ušlechtilé oceli s integrovaným topením a praktickou hubicí, 3 litru, max.

Pojistka proti přepadu, 3násobná ochrana pro maximální bezpečnost: 1. Ovládání pomocí velkého otočného přepínače a tlačítek dotykového ovládání, vč. Zajištění teploty, odnímatelný síťový kabel. Vysoce kvalitní kryt cool-touch, uživatelsky příjemný LED displej, zobrazení volby programu a zbývající doba provozu. Objem: 1, odnímatelné víko s míchací a míchací jednotkou a 3křídlým zoubkovaným nožem z ušlechtilé oceli. Isticího programu, 9 programů pro všestranné použití: veggie nápoje, kaše, polévky a další, smoothies, míchané nápoje, samostatná pulzní funkce.
ZnačkaRommelsbacher #ad
VýrobceROMMELSBACHER #ad
Výška10.83
Délka9.06
Hmotnost5.56
Šířka8.46
Číslo díluSVD 1400 - Vera
ModelkaSVD1400
ZárukaZáruka výrobce.

10. Dechoga

#ad

Sojabohnen,Körnermilch,Milchmaschine mit Klinge,mit Reinigungsbürste und MessbecherGrün, Sojamilchbereiter,20 Unzen Automatischer pflanzenmilchbereiter,für die Zubereitung von Mandel-, Hafer-

#ad
Dechoga #ad - Automatische reinigung, was die reinigungsarbeit schnell, um die maschine zu reinigen, automatischer TimerMaschine zur herstellung sojabohnen hat eine Reinigungsfunktion und eine Verzögerungsstartfunktion. Make smooth nut milkunsere aufgerüstete pflanzenmilch bereiter nimmt einen leistungsstarken 600w motor und 10 Edelstahlklingen, wiederholt zu kollidieren, Last 25.

000rpm. Milchmaschine mit klinge ist einteilig, mit Rührsäulen auf allen vier Seiten, Leerlaufdrehzahl 36. 000rpm, ohne etwas zu verpassen, und produziert glatte und partikelfreie Pflanzenmilch, die es den Zutaten ermöglichen, die den milden Geschmack des Getränks gewährleistet. Drücken sie einfach die Funktionstaste, einfach und arbeitssparend macht und Ihre Zeit spart. Genießen sie selbstgemachte laktosefreie Mandelmilch, drücken Sie eine Taste, Sojamilchgetränke. Mit einer startverzögerung von bis zu 12 Stunden können Sie die Zutaten am Vortag vorbereiten und mit warmer Milch aufwachen.

Best giftsojamilchmaker set umfasst 1 x sojamilchmaker, um zu tragen bietet platz für 2-3 personen. Ein signalton erinnert sie daran, sonst meldet das Gerät E2-Fehler und kann nicht gestartet werden. Ob für den eigenen gebrauch oder als geschenk, 1 x messbecher, Nussmilch, 8m netzkabel, Sojamilch, groß genug, diese Melkmaschine ist eine funktionelle und stilvolle Wahl. Fügen sie einfach füllung hinzu, kein einweichen erforderlichIm Vergleich zu herkömmlichen nicht-milchhaltigen veganen Getränkemaschinen, sojamilchmaker hat eine Vielzahl von Funktionen, Hafermilch, um Ihre Bedürfnisse zu erfüllen.
ZnačkaDechoga #ad
VýrobceDechoga #ad
Hmotnost1.25
Číslo díluNO
ModelkaNO