Top 10 Stoßdämpfer – Doplňky k nábytku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sytopia

#ad

Parkety, není nutná ochranná rohož nehodí se pro, super tichá a měkká pro tvrdé podlahy, 5dílná sada koleček pro kancelářské židle, koberce, laminát, Sytopia Kancelářská židle kolečka 11 mm x 22 mm

#ad
Sytopia #ad - Je pohodlné si dát kávu nebo se otočit, jemné klouzání ve svém domě a kanceláři, když na ní sedíte a kloužete. Abyste zaručili úspěšnou výměnu, změřte si předem kolečka židle a zkontrolujte, zda jsou vhodná naše kolečka na kancelářské židle o velikosti 11 mm x 22 mm.

Vylepšená kancelářská židle – sada 5 prémiových otočných koleček pro kancelářské židle. Dné škrábance pro všechny podlahy – gumová kolečka sytopia kancelářská židle nepotřebují ochrannou rohož. Podporuje hmotnost 318 kg – sytopia nabízí inteligentnější rozložení hmotnosti díky dvojitým kolečkům a kompaktnějším kolečkům na židli s průměrem 50 mm pro celkovou podporu a rovnováhu, stabilnější a trvanlivější. Tichý a 360° hladký klouzání.

Kolečka jsou vyrobena z polyuretanu tlumícího nárazy. Instalace bez nářadí – na výměnu potřebujete pouze dvě minuty: vytáhněte stará kola a zatlačte do něj kolík nových koleček. Užijete si tiché, aniž byste rušili ostatní. Průměr je 50 mm. Nehodí se pro židle s kolíkem 10 mm. Nehodí se pro židle 1KEA a Topstar. Univerzální velikost koleček: 7/16" široká x 7/8" vysoká 11 x 22 mm, vhodná až na 99 % židlí kancelářské židle, herní židle, židle k psacímu stolu.
ZnačkaSytopia #ad
Výrobce‎Sytopia Inc. #ad
Výška1.97
Délka2.28
Hmotnost0.37
Šířka1.97
Číslo dílu11mm Stift
ModelkaBürostuhl Rollen 11mm

2. Baasha

#ad

židle na tvrdé podlahy, vhodná pro každou podlahu, židle k psacímu stolu pro herní židle, lehká kolečka s lehkým chodem, Náhradní kolečka kancelářské židle 1000 kg–11 × 22 mm, bez škrábanců sada 5

#ad
Baasha #ad - Verze heavy duty má nosnost až 2200 LBS a je perfektní pro těžší lidi. Jednoduše vytáhněte staré kolo židle a nasaďte jej. Kvalitní gumová kolečka pro většinu židlí: tato kolečka na židle 11 mm jsou vhodná pro většinu židlí herní židle, kancelářské židle, manažerské křeslo a mají standardní velikost 11 mm 7/16" x 22 mm.

Kolečka na tvrdé podlahy 11 mm lze použít jako náhradní kola pro většinu pracovních židlí a stoliček. Poté zasuňte lištu nového kolečka židle do otvoru, dokud nebude bezpečně upevněna. Sada 5 koleček pro kancelářské židle, cenově výhodná možnost, aby vaše židle zůstala v bezvadném stavu, která nevyžaduje nákup nové židle. Neriskujete, nabízíme vám 30denní bezplatný vracet nebo výměnu zboží. Tato kvalitní herní kolečka jsou potažena extra silnou polyuretanovou vrstvou snižuje zatížení při pojízdném křesla pro ochranu podlahy před poškrábáním a poškozením.

Kolečka vaší kancelářské židle pro tvrdé podlahy kloužou hladce a bezpečně po dřevěných, který vaše židle způsobuje vaší rodině nebo kolegům, tvrdých, dlaždicových a kobercových podlahách, vinylových, bez ostrých zvuků nebo zvuků. Vnitřek náhradních koleček pro kancelářskou židli je vyroben z vysoce kvalitní oceli a zaručuje dlouhou životnost. Tichý a bezhlučný: máte obavy z hluku, laminátových, když sklouzne? naše otočná kolečka jsou nově koncipována a přizpůsobena potřebám našich zákazníků. Dvouřadý design kol s kolečky z tvrdé podlahy o šířce 5, 1 cm pro kancelářské židle.
ZnačkaBaasha #ad
VýrobceBaasha #ad
Hmotnost2.07
Číslo dílu1
Modelka11MM Grau

3. Domkan

#ad

Kolečka pro kancelářské židle, kolečka pro kancelářské židle, kolečka pro koberce a parkety, Domkan Sada 5 koleček pro kancelářské židle, náhradní rohože nehodí, odolná kolečka pro kancelářské židle

#ad
Domkan #ad - Dné škrábance na všech podlahách naše kolečka na psací stůl nikdy nepoškrábe, bezpečné klouzání po dřevěném, tvrdém dřevu, vinylu, laminátu, zašpiní ani nepoškodí váš psací stůl. S našimi gumovými válečky můžete zcela bezhlučně přejít na každou podlahu. Rolovací židle k psacímu stolu sada 5 prémiových otočných koleček pro kancelářské židle.

Nehodí se pro židle 1kea a topstar. Užijete si tiché, jemné klouzání ve svém domě a kanceláři, aniž byste rušili ostatní. Vychutnejte si bezstarostné, dlaždicích a kobercích podlahách po celý den s kolečky kancelářské židle. Je pohodlné si dát kávu nebo se otočit, když na ni sedíte a kloužete. Tichý a 360° hladký klouzání kola jsou vyrobena z polyuretanu tlumícího nárazy. Pokud si objednáte nesprávnou velikost pro vaši židli, herní židle, obraťte se prosím na Lifelong Support a my vám pomůžeme.

Univerzální velikost koleček: šířka 7/16" x výška 11 x 22 mm, židle k psacímu stolu. Před nákupem prosím změřte a potvrďte, hodí se až na 99 % židlí kancelářské židle, jaká velikost koleček na tvrdé podlahy je vhodná pro vaši židli. Abyste zaručili úspěšnou výměnu, změřte si předem kolečka židle a zkontrolujte, zda jsou vhodná naše kolečka na kancelářské židle o velikosti 11 mm x 22 mm. Instalace bez nářadí výměna potřebujete pouze dvě minuty: vytáhněte stará kola a zatlačte do něj kolík nových koleček.
ZnačkaDomkan #ad
VýrobceDomkan #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluZXL

4. izdeel

#ad

Kancelářská židle, velikost dříku 11 × 22 mm, kolečka pro kancelářské židle, náhradní kolečka na koberce a parketové podlahy, pryž, kolečka na tvrdé podlahy, kolečka pro kancelářské židle – univerzální tvar, kolečka na kancelářské židle

#ad
izdeel #ad - Kupte si naše kancelářské židle, že nemůžete nastavit výšku židle, aniž by se zvýšila výška židle, už si nemusíte dělat starosti, díky čemuž budete sedět výrazně lépe a pohodlněji. Kvalitní servis nabízíme 30denní služby vrácení a vrácení peněz. Design dvojitého kola kancelářská židle jsou vybavena dvěma polyuretanovými pneumatikami tlumícími nárazy má design dvojitého kola maximální nosnost 250 kg.

Pokud má produkt, problém nebo nesplňuje vaše požadavky, kontaktujte nás prosím včas, který jste obdrželi, my jej vyřešíme co nejdříve. Pro instalaci nejsou nutné žádné nástroje, lze je provádět ručně. Univerzální násady pro kancelářské židle vhodné pro každou židli k psacímu stolu, pokud tato kolečka 11 mm podporují, před nákupem si přesně určíte správnou velikost pera až na milimetr.

Ka dvojitého kola je větší a váleček klouže stabilněji a bezpečněji na zemi než jednotlivé kolo, stabilnější. Přiměřená výškanaše kolečka pro kancelářské židle si zachovají původní design kancelářského kola, výška činí 56 mm. Nemusíte si dělat starosti, že židle nekontrolovatelně sklouzne. Super tichý a měkkýŽidle neruší ostatní zvuky při pohybu. Kromě toho se liší od modelů jednotlivých kol, nezatěžuje nohy židle příliš silně a způsobuje poškození.
Značkaizdeel #ad
Výrobceizdeel #ad
Hmotnost1.15
Číslo díluCC902
ModelkaZwarte polyurethaan zwenkwielen

5. Sytopia

#ad

Group B, Sytopia Office Chair Base Replacement Matte Black

#ad
Sytopia #ad - Kolečka jsou vyrobena z polyuretanu tlumícího nárazy. Nehodí se pro židle s kolíkem 10 mm. Užijete si tiché, jemné klouzání ve svém domě a kanceláři, aniž byste rušili ostatní. Gumové válečky jemně a tiše namontují vaše dřevěné podlahy, parkety, koberce, mramor a laminát, dlaždice, aniž by se poškrábaly, praskaly nebo vydávaly hluk.

Abyste zaručili úspěšnou výměnu, změřte si předem kolečka židle a zkontrolujte, zda jsou vhodná naše kolečka na kancelářské židle o velikosti 11 mm x 22 mm. Instalace bez nářadí – na výměnu potřebujete pouze dvě minuty: vytáhněte stará kola a zatlačte do něj kolík nových koleček. Je pohodlné si dát kávu nebo se otočit, když na ní sedíte a kloužete. Tichý a 360° hladký klouzání. Univerzální velikost koleček: 7/16" široká x 7/8" vysoká 11 x 22 mm, vhodná až na 99 % židlí kancelářské židle, herní židle, židle k psacímu stolu.

Podporuje hmotnost 317 kg – sytopia nabízí inteligentnější rozložení hmotnosti díky dvojitým kolečkům a kompaktnějším kolečkům na židli s průměrem 50 mm pro celkovou podporu a rovnováhu, stabilnější a trvanlivější. Nehodí se pro židle 1KEA a Topstar. Vylepšená kancelářská židle – sada 5 prémiových otočných koleček pro kancelářské židle. Dné škrábance pro všechny podlahy – gumová kolečka sytopia kancelářská židle nepotřebují ochrannou rohož.
ZnačkaSytopia #ad
VýrobceSytopia Inc. #ad
Číslo dílu1
Modelka1

6. Sytopia

#ad

Schwarz, 5 Stück, Sytopia Universal Bürostuhlrollen, glatte Computerstuhlrollen, robuste und leise, ersetzt Bürostuhlmatte, Gummi-Ersatzrollen für Hartholzböden und Teppich, 5 cm

#ad
Sytopia #ad - Verbesserte bürostuhlrollen erneuern sie die brillanz ihres stuhls mit einem set von 5 hochwertigen 360° drehbaren Bürostuhlrollen. Bodensichere gummi-stuhlrollen verbessern sie ihr leben mit sytopia gummirollen und sparen sie Ihre Brieftasche auf Stuhlmattenersatz. Unsere robusten räder bieten hervorragende Stabilität und Tragfähigkeit, sorgen für Ihre Sicherheit und schützen Ihren Stuhl.

Sie werden es lieben oder Sie werden eine problemlose Rückerstattung haben. Entscheiden sie sich für sytopia, verpassen Sie nicht diese außergewöhnliche Chance, Ihren Stuhl zu neuen Höhen der Perfektion zu erheben. 100% zufriedenheitsgarantiesytopia garantiert ihnen ein unerreichbares einkaufserlebnis. Nutzen sie agile mobilität und verabschieden Sie sich von festsitzenden Rädern. Langlebig und bodenschonend für hartholzböden, Marmor- und Laminatböden, Fliesen-, Parkett-, Teppich-, ohne Kratzer oder Geräusche zu verursachen.

Universelle passform: 7/16 "x 7/8" 11 x 22 mm, ausgenommen IKEA & Topstar Stühle. Müheloses gleiten und unübertroffene stabilität- hergestellt aus hochwertigem, das Ihnen ein leises Gleiten zu Hause und bei der Arbeit gewährleistet, stoßdämpfendem Polyurethan, ohne andere zu stören. Verabschieden sie sich von ständigem Radwechsel und genießen Sie dauerhafte Haltbarkeit. Hohe tragfähigkeit: sytopia fortschrittliche doppelrad-design-bürostuhlrollen garantieren ihnen eine felsenfeste Sicherheit.
ZnačkaSytopia #ad
VýrobceSytopiat Inc. #ad
Číslo dílu1

7. Amtake

#ad

Laminát a, kolečka pro kancelářské židle, Sada 5 koleček pro kancelářské židle, náhradní kolečka pro tvrdé podlahy, koberce, židle k psacímu stolu, kolečka pro herní židle, parkety, 11 × 22 mm

#ad
Amtake #ad - Snadná instalace pro instalaci nejsou nutné žádné nástroje, lze ji provést ručně. Nevztahuje se na židle 1KEA. Kvalitní servispokud máte dotazy nebo nespokojenost s našimi výrobky, poskytneme vám uspokojivá řešení a služby do 24 hodin, neváhejte nás kontaktovat, vaše zkušenosti byly vždy naším cílem.

Stačí jednoduše vyndat starou kolečka k psacímu stolu a zasunout do ní nová náhradní kolečka kancelářské židle a je již smontovaná. Vybavena dvěma průhlednými dvojitými kuličkovými přesnými ložisky a polyuretanovou pneumatikou, aby vaše židle zůstala v bezvadném stavu, nebude rušit ostatní hlukem při pohybu, která tlumí nárazy, která nevyžaduje nákup nové židle. Před nákupem prosím vezměte na vědomí míru. Nosnost kolečka kancelářské židle unesou až 1 000 liber, cenově výhodná volba, což je ideální pro těžší lidi. Jedná se o vynikající alternativu.

Příklady jsou luxusní kožené židle, počítačové židle, domácí kanceláře a jiné kancelářské židle. Ochrana podlahy ať už používáte naše kolečka pro kancelářské židle na podlahových krytinách, dlaždicích nebo dřevu, kobercích, kancelářská židle tlumící nárazy chrání vaši podlahu před poškrábáním a otisky a šetří tak peníze. Můžete jej instalovat i během telefonování, protože trvá pouze 5 minut a vaše židle je opět jako nová. Obecné použití tato vysoce kvalitní kolečka na otočné židle o velikosti 11 ± 0, 15 mm x 22 mm lze použít pro celou řadu židlí.
ZnačkaAmtake #ad
VýrobceAmtake #ad
Číslo díluOffice Chair Wheels

8. QUICARD

#ad

Kancelářské židle, otočné židle, super tichá kolečka pro podlahy z tvrdého dřeva, koberec, 5dílná sada koleček pro kancelářské židle, laminát, kolečka na tvrdé podlahy 10 mm x 22 mm pro IKEA a Topstar

#ad
QUICARD #ad - Dvojitá kolečka jsou ideální pro snížení zatížení, což vám umožní zlepšit stabilitu a snadněji řídit než s jedním kolem. Vezměte prosím na vědomí, že tato kolečka nejsou vhodná pro většinu koleček pro kancelářské židle s kolíky 11 x 22 mm. Tichý a hladký klouzánídvouřadá kola + čtyři vysoce přesná ložiska + jedna skořepina kola z měkkého polyuretanu.

Montáž a demontáž lze dokončit během 3 minut. Důležité upozornění kovový kolík koleček má průměr 10 x 22 mm a je vhodný pro ikea a topstar herní židle, kancelářské židle, manažerské křeslo a všechny židle se standardní velikostí 10 x 22 mm. Vysoce přesné kuličkové ložisko na oběžném kole a na hřídeli válce zajišťuje rovnoměrný a tichý pohyb bez hluku. Ochrana podlahykancelářská židle lze použít na koberec, mramor, laminát, dlaždice, žulu a kamenné podlahy.

S touto kolečkovou kancelářskou židlí si můžete užívat bezstarostné a bezpečné klouzání. Vylepšená kolečka kancelářské židle tlumící nárazy z polyuretanové gumy chrání vaši podlahu před poškrábáním a skvrnami. Kolečka pro tvrdé podlahy jsou opatřena polyuretanovou vrstvou, která chrání podlahu před poškozením a otisky. Jednoduše odstraňte staré kolo židle a vyrovnejte nový náhradní kolík s otvorem a zatlačte jej.
ZnačkaQUICARD #ad
VýrobceQUICARD #ad
Číslo díluQDE00006-WXL

9. Petutu

#ad

Samolepicí tlumicí tlumicí tlumicí polštářky pro dveře, notebook, Petutu 316 kusů gumových nárazníků transparentní elastický nárazník na nábytek nárazník dveří, skříně

#ad
Petutu #ad - Ochrana nábytku kromě dveří skříně a dveřních klik lze použít také pro rámy obrazů, víko toalety nebo jako ochranu proti nárazům na citlivé povrchy.

Snadné používání samolepicí vyrovnávací podložky jsou praktičtější. Samolepicí gumové nohy polyuretan, transparentní — elastické nárazníky lze nenápadně umístit na místa, která mají být chráněna. Multifunkční silikonové vyrovnávací podložky lze použít jako dveřní zarážku, tlumič hluku, nábytek nebo tlumič, okenní zarážku, klávesnici atd. Jednoduše se stáhněte a nalepte – použijte na suchém, hladkém a čistém povrchu. Více velikostí a množství všechny balení obsahují 316 kusů 8 velikostí, různé velikosti a tvary mohou splnit různé vaše potřeby.
ZnačkaPetutu #ad
VýrobcePetutu #ad
Číslo díluP044
ModelkaP044

10. Glamexx24

#ad

Kolečka, Glamexx24 Kancelářská židle Hallo Home®, žádné škrábance na podlaze, tichá a měkká, 11 × 20 mm, sada 5 koleček na tvrdé podlahy

#ad
Glamexx24 #ad - Polyuretanové kolo má vysokou pevnost, tlumení nárazů a odolnost proti opotřebení, takže kolečka židlí nepoškodí podlahu. Kvalita: díky vysoce kvalitním ocelovým kuličkám a silné ocelové konstrukci jsou kolečka na otočné židle hladší a spolehlivější.

Komfort při kolečkách: kola nevydávají žádný hluk a váš klid a práce určitě nebudou rušeny. Pozor důležité: před nákupem si prosím přesně určete správnou velikost pera až na milimetry! To vám ušetří čas a nervy. Snadná instalace : vyjměte stará kola a jednoduše nasaďte nové kolečko. Design: tato kolečka zvýší hodnotu vaší kancelářské židle, protože mají jedinečný a velmi moderní design. Nemusíte používat žádné nářadí. Tato kolečka mají kolík 11 mm x 20 mm.
ZnačkaGlamexx24 #ad
VýrobceHALLO HOME #ad
Výška3.54
Délka7.09
Šířka4.33