Top 10 Toys For Toddlers – Kostky a vkládačky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Coogam

#ad

Barevně odpovídající klasifikační hra, Montessori jemná motorika dovednost předškolní pedagogická Montessori vzdělávací hračka pro 3 4 5 let, Coogam Počítání dinosaurů třídění hraček sada

#ad
Coogam #ad - Early counting & math concept: pro každou maminku nebo učitele v učebně, díkůvzdání, counting dino hračka dělá skvělý doplněk k učení matematiky. Bezpečné pro děti to play: while the bowls & tongs are high quality the dinosaurs made from safe material ist safe for kids to play with.

Perfektní pro preschoolers or kindergartners to learn early matematics, hand-eye coordination, atd. 6 korespondingových barevných misk, 2 tongs, 5 dvojitých bočních aktivních karet, and a draw-string bag. Perfektní jako dárek na narozeniny, Vánoce, Velikonoce a všechny svátky. Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, color perception, patterns, striengthening pincer grasp, sorting, different dinosaurs, and counting.

A s 5 dvojitými aktivními kartami, senzorické přehrávání, děti mohou snadno odpovídat barvám, počítání, číslům, rozvíjet jemné motorické dovednosti a další. Rozmanité dinosaury & colors: 6 typů dinosaurů s vibrant barvami jsou sure to grasp a dítě attention. Sada dinosaurů na tříděné hračky: existuje 72 dinosaurů 6 barev a 12 každých barev v 6 druzích dinosaurů. Všichni dinosauři mají hladkou povrchovou úpravu bez ostrých okrajů nebo rohů, aby dítě poškodilo.
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka4
Šířka4
Číslo dílupuzzle110
Modelkapuzzle110
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. Learning Resources

#ad

20-teilig, Mehrfarbig, Spielzeug zum Lernen, Lernspielzeug, Farben-Set, ab 18 Monaten, Kleinkind-Aktivitäten, Learning Resources Snap-n-Learn Formen-Schnecken

#ad
Learning Resources #ad - Altersstufen und schwierigkeitsgrade: das speziell für kleine Hände und Köpfe entwickelte Lernspielzeugset für Kleinkinder schon ab 18 Monaten trainiert wichtige feinmotorische Fertigkeiten.

EnthÄlt: 10 farbenfrohe Schnecken, 10 Schneckenhäuser. Wiederverwendbare aufbewahrung: Nach dem Spiel wandern die freundlichen Schnecken in den durchsichtigen Kunststoffeimer und warten dort auf ihren nächsten lehrreichen Einsatz. 3 zuordnungsmÖglichkeiten: die zweiteiligen Schnecken lassen sich nach Formen oder Zahlen sortieren und zuordnen oder zum Erlernen von Farben nutzen. Schnecken richtig stecken: beim kombinieren und Zuordnen der 10 farbenfrohen Schnecken dieses Lernspielzeugsets eignen sich Kinder das Erkennen von Formen, Farben und Zahlen an.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška7.75
Délka5.5
Hmotnost1.3
Šířka5.5
Číslo díluLER6722
ModelkaLER6722

3. mushie

#ad

Mushie Stohovací pohárek hračka | stohovací věž s 8 pohárky | pro miminka a děti | vyrobeno v Dánsku | bez BPA originál

#ad
mushie #ad - Včetně: 8 x stohovací pohárek materiál: pp plast. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a podporuje mnoho dalších schopností, síla uchopení atd.

100% bez pvc a ftalátů, vyrobeno v Dánsku:. Stohovací kelímky od mushie podporují učení dítěte! Animujte své dítě těmito veselými a pestrými stohovatelnými kelímky v různých barvách. Stohovací kelímky pomáhají při vývoji těla a mozku a zajišťují, jako je rovnováha, že hrací doba je celé hodiny zábavná a kreativní. Stohovací kelímky jsou inspirovány věží "rundetårn" v kodani, Dánsku a hračka je součástí dánské kolekce hraček Hygge pro děti od 0 do 3 let.
Značkamushie #ad
VýrobceMushie #ad
Výška3.5
Délka3.25
Hmotnost0.35
Šířka3.25
Číslo díluMSC-40
Modelka2400230
Zárukaamazon standard

4. Little Dutch

#ad

Pure & Nature Vintage, Little Dutch 4701 FSC dřevo duha motorická hračka

#ad
Little Dutch #ad - Stohovací hračka pro malé děti. Duha se skládá z 8 oblouků, které se do sebe vejdou. Rozměry: 5 x 23, 5 x 11, 5 cm. Doporučený věk: od 12 měsíců. Materiál: fSC dřevo.
ZnačkaLittle Dutch #ad
VýrobceTiamo #ad
Výška4.53
Délka9.25
Šířka1.97
Číslo díluLD4701

5. Learning Resources

#ad

Learning Resources Snap-n-Learn Dino-Steckfiguren

#ad
Learning Resources #ad - Bestens geeignet für kinder, die noch nicht zählen können, denn die Dinos dürfen nach Farben und Formen sortiert werden. Zum set gehört eine praktische Aufbewahrungsdose. Fördert das Erkennen von Formen und Farben. Fördert frühkindliche mathefertigkeiten im Handumdrehen! Fördert die auge-Hand-Koordination und die Feinmotorik.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources Ltd #ad
Výška7.5
Délka5.7
Hmotnost1.05
Šířka5.7
Číslo díluLER6708
ModelkaLER6708

6. Manhattan Toy

#ad

Klasická hračka na hraní, Manhattan Toy 200970 Skwish klasická chrastítko

#ad
Manhattan Toy #ad - TaktilnÍ hraČka v dĚdiskÉ kvalitĚ: skwish classic je nejen bezpečný, protože akrylové barvy na vodní bázi bezpečné pro miminka zůstávají vytvrzené, ale mají také dostatek hmatových kvalit s hladkým dřevěným žilkováním.

Rozvojová hračka: skwish možná neudělá z každého dítěte matematického génia, ale každé dítě může těšit ze svých jedinečných vlastností vývoje. Multifunkční spojka dětská hračka: klasická, což je důležité pro hrubou motoriku; lehké dřevěné hmoždinky, multisenzorická chrastítka podporuje uchopení a uchopení, hladký povrch a elastické pásky usnadňují uchopení pro malé ruce. Plemeno dětí: skwish je překvapivě lehký a umožňuje malým dětem snadno posouvat hračku sem a tam na hmoždinkách, což vytváří velmi příjemný zvuk a umožňuje dítěti objevovat zvuky a naučit se příčinu a následek.

Stojí za naší značkou: pokud toto čtete, našli jste bezpečnou hračku od skutečné firmy a značky, která se o ni stará. Od roku 1978 je manhattan toy důvěryhodným zdrojem nápaditých hraček pro miminka, malé děti a děti každého věku.
ZnačkaManhattan Toy #ad
VýrobceManhattan Toy #ad
Výška5.91
Délka5.91
Hmotnost0.21
Šířka5.91
Číslo dílu200970
Modelka200970

7. Learning Resources

#ad

Learning Resources Rock 'n' Gem Surprise – Steine mit Edelsteinüberraschung

#ad
Learning Resources #ad - Inklusive mehrsprachiger Anleitung und Verpackung. Aufbrechen – Überraschungssteine knacken und farbenfrohe edelsteine freilegen – immer wieder aufs neue! lernen – sortieren, zuordnen und zählen, mit Edelsteinen in 8 Farben und 4 Formen! Kein schmutz – steine aus kunststoff – mit dem Spielhammer und -meisel an die Geologie heranführen, ganz ohne anschließendes Reinemachen! Aufbewahren – die schätze passen in den mitgelieferten Beutel mit Kordelzug! Ab 3 jahren.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška2.8
Délka12.1
Hmotnost1.2
Šířka10
Číslo díluLER2875
ModelkaLER2875

8. Fisher-Price

#ad

Fisher Price Infant Trio 4065485

#ad
Fisher-Price #ad - So spielt die musik immer dort, wo sie gehen und stehen! Ab 18 Monaten. Ab 6 Monaten. Mit der farbring pyramide können babys 5 farbenfrohe Ringe stapeln und sortieren.

Geschenkset mit drei klassischen Baby- und Kleinkind-Spielzeugen. Zusätzlich können sie mit der integrierten Wippe spielen ab 6 Monaten. Greifen, stapeln und antippen trägt zur Entwicklung der Feinmotorik von Kindern bei und zeigt ihnen den Zusammenhang zwischen Ursache und Wirkung. Babys erste bausteine besteht aus 10 Bausteinen und einer Aufbewahrungsbox mit Sortierdeckel und Griff zum einfachen Mitnehmen. Das xylofon verfügt über eine schnur und räder, so dass kinder es hinter sich herziehen können, wenn sie schon laufen können.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška13
Délka6
Hmotnost3.75
Šířka18
Číslo díluFWP36
ModelkaFWP36
Záruka2 Jahre Gewährleistung

9. LEGO

#ad

žirafa a Panda, LEGO DUPLO My First Animal Train 10955 Pull-Along Toddlers' Animal Toy with an Elephant, New 2021 15 kusů, Tiger

#ad
LEGO #ad - S touto výukovou hračkou mohou děti postavit kočárky, umisťovat zvířata do vlaku a ven z vlaku a skládat je. Lego duplo vlak pro malé děti obsahuje slony na stavění 4 kusy, žirafu 3 kusy a pandu 2 kusy, tygra 2 kusy, zvířecí hračka.

Hračky se zvířaty mají různou složitost konstrukce, aby malé děti a děti od 1, 5 roku mohly rozvíjet jemnou motoriku. Hračka lego duplo pro malé děti od 1, 5 roku obsahuje 4 hračky pro zvířata na sestavení a 4 zásuvky s koly. Tato sada na hraní pro malé děti od 18 měsíců má všechno: kreativitu, chytrá hra a vývojové výhody. Lego duplo animal train sada s roztomilou zvířecí hračkou je skvělým dárkem k narozeninám nebo Vánocům pro malé děti ve věku 1, 5 roku.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška3.58
Délka13.94
Hmotnost0.99
Šířka7.52
Číslo dílu10955
Modelka6332188

10. Moonkie

#ad

Veselý pedagogický stohovatelný hrnek-silikon měkká a zoubková hračka.., Moonkie Stohovací hrníček pro miminka hračka, stohovací věž se 7 pohárky pro miminka a děti

#ad
Moonkie #ad - Také 7 různých barev našeho stohovatelného kelímku přitahuje pozornost dítěte a podporuje jeho vizuální vývoj. Použití jako kousátko – naše stohovatelné věže pro miminka nabízejí kombinaci různých textur, které jsou měkké a žvýkací, tvarů a velikostí tvarů, aby na ně děti mohly žvýkat.

Naše stohovatelné hry jsou vyvíjeny s péčí a láskou k detailu. Naše stohovací věže pro miminka neobsahují bpa, takže si můžete být jisti, že si s nimi vaše dítě může hrát a kousat do nich. Pokud nejste spokojeni s naší stohovatelnou věží pro miminka, kontaktujte nás a my Vám nabídneme uspokojivé řešení. Bohaté textury – hrníčky našich stohovatelných kelímků pro miminka lze vložit do úst a tělo šálku je vytvořeno se vznešenými okolními texturami těla šálku, velmi snadno uchopitelné pro dítě.

Skvělé nápady na dárky a náš závazek – právě jste našli perfektní dárek pro oslavu miminek. Inovativní design – 7 stohovatelných hrnků naší stohovatelné věže má různé vzory na horní straně a jemné tahy štětcem, které obohacují hmatový pocit ručně malovaných vzorů. 100% potravinářský silikon – stohovací kelímky pro miminka od moonkie jsou vyrobeny výhradně ze 100% potravinářského silikonu, PVC a ftaláty, bez plniv a bez zápachu.
ZnačkaMoonkie #ad
VýrobceMoonkie #ad
Výška3.53
Délka3.53
Šířka3.53
Číslo dílu7
ModelkaSCT-1
Záruka1 rok omezená záruka