Top 10 überwachungskamera Aussen Ethernet – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, PIR detekcí pohybu, dlouhá doba pohotovostního režimu, cloud/SD

#ad
ieGeek #ad - Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Zabudovaná infračervená led a externí bílé světlo venkovní bezpečnostní kamery zajišťují vynikající noční vidění až 10 m a nabízí vám kompletní ochranu ve dne i v noci. 2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos.

Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik. Pokud máte jakékoliv potřeby, déšť nebo dokonce německá zima, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců.

Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Simpler od geek-making securityať už letní horko, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, můžete se na nás obrátit.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

2. ieGeek

#ad

Detektor pohybu člověka, venkovní WLAN, WiFi kamera s barevným nočním viděním, venkovní monitorovací IP kamera PTZ, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K, detekcí pohybu, podporuje 5 GHz a 2,4 GHz

#ad
ieGeek #ad - 2k 3mp fhd pixely a barevné noční vidění tato venkovní bezpečnostní kamera wifi je vybavena hd video rozlišením, aby vám ve dne i v noci poskytla jasnější obrázky a vidoes než 1080p. Pokud plánujete v budoucnu upgradovat svou domácí síť z 2, která je kompatibilní s oběma síťovými signály, je tato monitorovací kamera, že si již nemusíte dělat starosti s omezeními sítě.

Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná venkovní pohyby, abychom po krádeži poskytli důkazy, abyste nezmeškali žádné nouzové případy. S nádhernou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontálně a 120° vertikálně může tato IP kamera venku nabídnout větší pozorovací úhly a pokrýt více oblastí, žádné mrtvé úhly. Podpora wi-fi 2, 4 ghz wlan na 5 ghz wlan, přesně to pravé. Detekce pohybu, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, zvuk a světelný alarmtato venkovní wifi kamera disponuje detekcí pohybu. Namísto toho, chceme naši nově optimalizovanou bezpečnostní kameru wifi využít k zabránění krádeži.

Ložiště v cloudu/sd & nahrávání 24/7 monitorování venkovní kamery podporuje nahrávání 24/7. To znamená, 4 ghz a 5 ghz po neustálém technologickém průlomu jsou monitorovací kamery geek nyní kompatibilní s 5 GHz WLAN pouze tento model. Zaznamenané informace jsou uloženy na micro sd kartě maximálně 128 g nebo na cloudovém serveru a můžete kdykoli zobrazit a přehrávat přehrávání. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní wifi kamera nabízí obrázky v noci v plné barvě až na 30 metrů.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka6.3
Hmotnost1.23
Šířka3.54
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert. 100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt.

Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, so dass Sie nichts verpassen werden. Wenn eine bewegung erkannt wird, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen.

Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen cloud-speicher an, zu speichern und wiederzugeben, um Videos aufzuzeichnen, Sie können eine der Optionen auswählen, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. TP-Link

#ad

TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C320WS venkovní + paměťová karta SanDisk Extreme microSDXC UHS-I 128 GB + adaptér & Rescue Pro Deluxe

#ad
TP-Link #ad - 2k qhd – zaznamenává každý obraz v křišťálově čistém rozlišení 2560 x 1440 Plné barvy – noční vidění – pořiďte si barevné video dokonce i v noci.

Paměťová karta sandisk extreme micro sd je ideální pro všechny smartphony s Androidem, tablety, akční kamery a drony. Kabelová nebo bezdrátová síť – připojte kameru přes Ethernet nebo WiFi k síti pro flexibilnější instalaci. Paměťová karta microsd nabízí rychlý výkon v aplikaci a velmi rychlé nabíjení díky klasifikaci A2. Rychlost čtení až 160 mb/s a rychlost zápisu až 90 MB/s vám umožní rychlý přenos souborů.
ZnačkaTP-Link #ad

5. Tenda

#ad

Venkovní s nočním viděním v barvě, zvukový a světelný alarm, 2cestné audio, CH3, kompatibilní s Alexou, rozpoznání osob a detekce pohybu, Tenda Venkovní monitorovací kamera WLAN, 1080P WLAN kamera

#ad
Tenda #ad - S clonou F1. 6 je obraz jasnější a jasnější i při slabém osvětlení nebo tmavé noci. Obrazovku můžete probudit hlasem, zobrazit monitorovací obraz a zařízení pohodlně ovládat. Hel můžete nastavit pomocí aplikace TDSEE, abyste viděli každý roh v reálném čase. I když se vaše zařízení poškodí vandalismem, můžete sledovat videa prostřednictvím cloudového záznamu.

K dispozici jsou tři režimy nočního vidění: chytrý režim, dvěma infračervenými světly a mnoha vysoce citlivými obrazovými senzory, plnobarevný režim a černobílý režim. Nehumánní cíle jsou odfiltrovány, což výrazně zlepšuje přesnost alarmu. Lze připojit k alexa assistant – připojte přístroj s alexou, abyste měli volné ruce. 30 m plnobarevné noční vidění – wi-fi kamera tenda je vybavena dvěma výkonnými světlomety, které umožňují jasné noční vidění v plné barvě. Zvukový a světelný alarm – pokud je během poplašného období zjištěn vloupání, spustí se akustický alarm s bílým blikajícím světlem, aby varoval nelegální vetřelce.

F1. 6 velká clona & 1080p sledování kamery – venkovní kamera přijímá 2mp obrazové senzory, vydává 1080p hd videa, snižuje šum a zachycuje více detailů. Monitorovací kamera 360 stupňů – díky naklápění a naklápění horizontální otáčení: 355°, vertikální otáčení: 90° můžete zaznamenat zorné pole o 360 stupňů, které při sledování nezanechá žádnou mrtvou zónu. Dvoucestné audio a individuální auido – plně duplexní audio komunikační funkce v reálném čase vám umožní chatovat s rodinou kdykoli a kdekoli.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost0.94
Šířka3.94
Číslo díluCH3
ModelkaCH3-WCA

6. WUUK

#ad

2K bezpečnostní kamera venkovní WLAN, IP67, noční vidění, WUUK bezdrátová monitorovací kamera venkovní, práce s Alexa/Google Assistant, bezdrátová kamera monitorování venkovní, zdarma 32 GB úložný prostor

#ad
WUUK #ad - Certifikováno vodotěsností ip67, inteligentní bezdrátová Wi-Fi kamera vydrží většinu outdoorových povětrnostních podmínek, že ji často sundávat. Pokud senzor pir rozpozná pohyb, odešle kamera alarm v reálném čase na váš telefon APP, abyste mohli rychle jednat. S dobíjecí baterií 9600 mAh. Wuuk jako rostoucí značka bezpečnostních systémů smart Home slibuje, že poskytneme profesionální zákaznický servis, abychom vyhověli potřebám našich hostů.

2cestná audio funkce vám umožňuje mluvit s cizími lidmi nebo varovat vetřelce. Za cloudový servis nevznikají žádné další náklady. Inteligentní detekce pohybu a okamžitá varování bezdrátová kamera používá pokročilé pir + lidské senzory a nejmodernější detekční algoritmy, které pomáhají bezdrátovým kamerám odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů. S dlouhou životností venkovní bezpečnostní kamera velká kapacita 9600 mah vestavěná baterie je navržena tak, deštivého nebo slunečního záření a lze ji zasunout kolem domu, aniž byste si museli dělat starosti, aby byla bezdrátová kamera venkovní a při nabíjení může být zatížení months.

Snadná instalace a profesionální zákaznický servis připojte základní stanici wuuk k vašemu wi-fi routeru přes ethernetový kabel a umístěte bezdrátovou kameru na vámi požadovaná místa. Pro vaše pohodlí použijte prosím promiton: Koupit jednou dostanete zdarma euro zástrčku společně. Všechna data jsou šifrována a uložena lokálně na základní stanici záznamy událostí zůstanou zachovány, i když je kamera ztracena.
ZnačkaWUUK #ad
VýrobceWUUK #ad
Výška4.72
Délka9.84
Šířka8.26
Číslo dílu2- Cam
Modelka1

7. Tenda

#ad

Ethernet-Splitter, Plug & Play, lüfterloses Metalldesign, Tenda Netzwerk-Switch Innen für Überwachungskamera Aussen, Desktop/Wandmontage, Verkehrsoptimierung, begrenzter lebenslanger Schutz

#ad
Tenda #ad - Gigabit-ports zur erweiterung des netzwerks: 16 10/100/1000 mbps auto-negotiation rj45-ports. Amerikanischer chip & höhere leistungsgarantie- Verwendet den leistungsstarken amerikanischen Chip mit überlegener Leistung, der die Netzwerklastkapazität umfassend verbessert und eine hochwertige Leistung bietet.

Es bietet eine kostengünstige lösung für die Videoüberwachung und kabelgebundene Vernetzung in so kleinen und mittelgroßen Szenarien wie kleinen und kleinen Unternehmen, Villen und Geschäften. Stabile Übertragung & sicher und zuverlässig: schaffen sie ein gigabit-high-Speed-Netzwerk, bevorzugtes Heim/Unternehmen, bieten eine sichere und zuverlässige Umgebung; stabile Vollduplex-Übertragungsrate kann 2000 Mbit/s erreichen, was eine rechtzeitige Übertragung großer Dateien und reibungslose Videowiedergabe gewährleistet.

Ein-tasten-vlan-erweiterungsmodus- unterstützt ein-tasten-isolationsmodus. Die vollduplex-Übertragungsrate des schalters kann 2000 Mbps erreichen, und alle Anschlüsse verfügen über eine Drahtgeschwindigkeitsweiterleitung und gewährleisten eine hohe Leistung für Verarbeitungsanwendungen, die eine hohe Bandbreite erfordern. Plug-and-play- und wandhalterung: unterstützt Desktop-Montage und Wandmontage, und verfügt über Plug-and-Play-Funktionalität und ein einfach zu bedienendes Design.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda Technology Inc. #ad
Výška1.06
Délka9.25
Šířka4.06
Číslo díluTEG1016M
ModelkaTEG1016M
Záruka3.

8. TP-Link

#ad

WLAN IP kamera, signalizace, 30 m plně barevné noční vidění, TP-Link Tapo C320WS monitorovací kamera venkovní, vodotěsnost IP66, bílý, dvoucestný audio, 4MP vysoké rozlišení, 1 kus 1 balení, detekce pohybu

#ad
TP-Link #ad - Můžete si vybrat mezi 2 variantami: základ: od 3, 49 € mtl a Premium: 10, 49 € mtl. Před zahájením placeného předplatného předplatného je možné 30 dní bezplatně vyzkoušet.

Kabelově připojená nebo bezdrátová síť – propojte svou kameru přes Ethernet nebo WiFi k síti pro flexibilnější instalaci. Starlight night vision – nabízí i ve hvězdném světle stabilní výhled s více detaily. Tapo care je placená cloudová paměť a služba smart home service. Detekce pohybu a oznámení – upozorní vás, když kamera rozpozná pohyb. Plné barvy – noční vidění – barevné video si můžete vychutnat i v noci. 2k qhd – zaznamenává každý obraz v křišťálově jasném rozlišení 2560 x 1440 .
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C320WS
ModelkaTAPO C320WS
Záruka2 years.

9. TP-Link

#ad

1er-Set, TP-Link Tapo C500 WLAN-Überwachungskamera für den Außenbereich, kompatibel mit Alexa und Google, Nachtsicht bis zu 30 m, Bewegungserkennung, Bi-Wege-Audio, Sirene, Auflösung 1080p, 360 Grad

#ad
TP-Link #ad - Auflösung: 1080p full hd1920 x 1080 px. Mehrere installationsoptionen - verwenden sie die Montageschrauben, die Schablone und die Schlaufen, um die Kamera an einer beliebigen Wand, Decke oder einem Mast zu befestigen - wo immer Sie wollen. Flexible speicheroptionen - speichern sie aufgezeichnete Videos auf einer installierten microSD-Karte bis zu 512 GB oder nutzen Sie den Cloud-Speicherdienst Tapo Care.

Größe: 123. 84*123*90mm(ohne montagevorlage)163. 6*138*90mm(mit Montagevorlage. Wir empfehlen das modell tapo c510w und c520WS, wenn Sie eine 2K-Auflösung und Nachtsicht in Vollfarbe benötigen. Anpassbarer tonalarm - zeichnen sie ihren individuellen ton als alarm auf, um Ihre Nutzungsmöglichkeiten zu erweitern; Zwei-Wege-Audio - Ermöglicht die Kommunikation über ein eingebautes Mikrofon und einen Lautsprecher; IP65 Wasser- und staubgeschützt. Nachtsicht bis zu 30m - sorgt für ihre Sicherheit durch eine klare Sichtweite von bis zu 30m auch bei völliger Dunkelheit.

Wir empfehlen das modell tapo c510W, wenn Sie eine 2K-Auflösung und Nachtsicht in Vollfarbe benötigen. Personenerkennung und bewegungsverfolgung - Intelligente künstliche Intelligenz identifiziert eine Person, während sie Bewegungen mit Hochgeschwindigkeitsrotation verfolgt und den Benutzer bei Bedarf benachrichtigt. Das tapo c500 hat keinen lan-anschluss und unterstützt nur drahtlose verbindungen. Wenn sie auch eine ethernet-Verbindung benötigen, wählen Sie bitte Tapo C520WS.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.88
Šířka19.69
Číslo díluTapo C500
ModelkaTapo C500
Záruka2 jahre.

10. Codnida

#ad

Automatické sledování, venkovní sledování, funguje s Alexou, alarm sirény, 3MP kamera s 2cestným audiem, noční vidění v barvě, Codnida 2K monitorovací kamera venkovní WLAN kamera, 360°

#ad
Codnida #ad - Pokročilá kamera smart siren & auto tracking kamera nabízí ochranu domova v noci i v noci. Při nabíjení se nemusíte obtěžovat odstraňovat kameru. Každá bezpečnostní kamera codnida má 7denní bezplatnou zkušební cloudovou službu a podporu 16-128 dní. Bezpečnostní kamera bude osoba automaticky sledovat, jakmile je detekován pohyb.

Ip66 může být odolný proti povětrnostním vlivům při expozici. Světlo a siréna se automaticky aktivují, jakmile je v noci zaznamenán pohyb. Vaše rodina a váš domov tak budete mít vždy přehled ve dne i v noci. Detekce pohybu a okamžité upozornění, venkovní kamera codnida se senzorem detekce pohybu pir, abyste snížili 99 % nepotřebných hlášení alarmů a jakmile je rozpoznán pohyb, který dokáže přesně rozpoznat lidi a pohybující se objekty. Plné hd noční vidění a 360° zorná kamera 2k venkovní wifi s 350° horizontálním a 90°vertikálním dálkovým ovládáním ptz, které vám nabízí 360° kulatý výhled bez mrtvého úhlu.

Bezpečnostní kamera codnida podporuje nepřetržitý záznam 24/7, nemusíte si dělat starosti s nejdůležitějšími momenty, i když jste venku na cestách nebo do práce. Wi-fi kamera codnida se 4 infračervenými LED diodami je jasně vidět i ve tmě až 10 metrů. Dvoucestné audio a 2, 4 ghz wlan ne 5 ghz wlan. Tremem tremem počasí. Nastavte si uživatelem definovanou alarmovou zónu, obdržíte okamžitou zprávu na své telefonní aplikaci.
ZnačkaCodnida #ad
VýrobceCodnida #ad
Výška6.3
Délka6.5
Šířka3.46
Číslo díluBF-BK04
ModelkaBF-BK04
Záruka1 rok záruka od.