Top 10 Virtual Reality headset – VR náhlavní soupravy pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hallmark

#ad

Abnehmbarer Virtual Reality VR Viewer Jump Into Skydiving Virtual Reality Video, Hallmark Vatertagsgrußkarte

#ad
Hallmark #ad - Botschaft auf der vorderseite: dad, you soar above the rest innentext: Have a high-flying Father's Day! Dieses hallmark vr-headset funktioniert auch mit anderen Virtual-Reality-360-Grad-Videos und enthält umfassende Erfahrungen wie Surfen, Rennauto fahren und Motorradfahren.

Der hallmark vr viewer ist mit den meisten iphone- und android-Smartphones kompatibel. Telefongröße mit hülle: 15, 2 x 8, 9 cm und 1, 27 cm dick. Eine vatertagskarte und ein geschenk in einem, ohne jemals das Haus zu verlassen, geben Sie einem Vater eine 360-Grad-Skydiving Erfahrung, mit dem VR-Viewer und Virtual-Reality-Video. Das pop-up-vr-viewer von Hallmark ist ein Virtual-Reality-Headset aus hochwertigem Papier. Das design dieser karte verfügt über ein bild eines fallschirmspringens und enthält eine echte VR-Brille ein zum Patent angemeldetes Pop-Up-Hallmark VR Viewer und VR-Videos.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC #ad
Výška8.31
Délka5.75
Hmotnost0.06
Šířka0.13
Číslo dílu1299FEO7542
Modelka1299FEO7542

2. SUPERUS

#ad

Příslušenství VR kompatibilní s Meta Quest 3, s nastavitelným závěsem, SUPERUS Čelenka pro Meta Quest 3, Elite-Headstrap náhrada za Oculus Quest 3, vylepšený komfort, snížení tlaku hlavy

#ad
SUPERUS #ad - Polstrování z pu kůže lze jednoduše připevnit suchým zipem na zadní straně plastu a umožňuje pohodlné odstranění a čištění. Zesílené boční popruhy tyto pásky pro příslušenství meta quest 3 vydrží vyšší napětí a odstraňují obavy z problémů s trhlinami. Vyvinuto pro meta quest 3 náš pásek na hlavu je pečlivě navržen tak, aby zlepšil váš herní zážitek tím, že zvyšuje komfort a snižuje tlak hlavy.

V případě dotazů nebo obav se neváhejte obrátit na náš 24hodinový zákaznický servis pro uspokojivá řešení. Konec s neustálým nastavováním hlavního pásku; nyní je jednodušší nasadit a sundat. Rychlé a snadné přizpůsobenínastavitelný knoflík na zadní straně se přizpůsobí široké paletě tvarů a velikostí hlavy. Lepší rozložení hmotnosti horní popruh a polstrování zad efektivně rozdělují hmotnost náhlavní soupravy a nabízejí bezpečný tvar, který posune větší váhu dozadu a snižuje tlak na lícní kosti.

Nastavitelný závěs vám umožňuje snadno zvednout náhlavní soupravu a zkontrolovat tak okolí, aniž byste museli sundat headstrap. Kromě toho má pásek na hlavu kabelovou svorku pro zajištění nepřerušovaného VR zážitku. Snadná instalace instalace našeho elitního pásku je hračka. Elenku můžete snadno zasunout a obléknout podle svého vkusu, aniž byste museli headset pevně přitlačit proti kůži nebo se vypořádat s výraznou mezerou v nosu. Jednoduše odstraňte původní čelenku pro quest, nasaďte náš elitní pásek a nastavte kulatý knoflík na zadní straně na obvod hlavy.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluSQ0-013
ModelkaSQ0-013
Zárukatři měsíce

3. Modonghua

#ad

Modonghua Kompatibel mit VR Seilzug-Kabel-Management VR Seilzugsystem, 3/6 Stück, VR Kabel-Management Spiele Headset Zubehör Vives/Oculus-Rift S/PS VRs

#ad
Modonghua #ad - Komfortabler: die spannung des einziehbaren drahtes ist moderat und kann bis zu 180, 3 cm verlängert werden, dann wird automatisch zurückgesprungen; für ein komfortableres VR-Erlebnis. Leises vr-erlebnis: verwendet silikon-, abs- und gummi-Materialien und Geräuschdämpfungstechnologie, um die Ruhe zu maximieren und das Ziehen des Kabels während des Gebrauchs zu minimieren.

Einfacheres design: vereinfachen sie dieses system vom geräuschfreien integrierten Design der oberen weichen Schlaufe und Seilzug-Körper bis zu 360° Rotationsfunktion integriert in der Kabelhalterung, um sie zu fixieren, machen es einfach zu montieren und zu demontieren und passt sich verschiedenen Arten von Kabel an, ohne über das Kabel zu rutschen.

Breite kompatibilität: geeignet für Vive/Oculus-Rift S/PS VR etc. Zwei möglichkeiten zu installieren: einfach zu installieren, Sie können Klebehaken oder Schraubhaken wählen, ob Sie es dauerhaft wollen oder nicht, abhängig davon, und welche Art von Decke Sie haben.
ZnačkaModonghua #ad
VýrobceModonghua #ad
Výška2.36
Délka4.33
Hmotnost0.37
Šířka2.56
Číslo dílu16040593675069

4. SUPERUS

#ad

Vylepšený komfort a udrží váš VR headset bez potu černý, SUPERUS Čelenka & Silikon Face Cover kompatibilní s příslušenstvím Oculus/Meta Quest 2

#ad
SUPERUS #ad - Pásek na hlavu obsahuje kabelový klip, který je silnější, aniž by se cítil těžký, a vydrží mnohem více napětí, abyste si mohli nerušeně užívat svůj svět VR. Knoflík pásu již nemusíte pokaždé uvolňovat a utáhnout, ale můžete jej bez námahy nasadit a sundat. Naštěstí je polstrování z pu kůže připevněno suchým zipem na zadní straně plastu, takže jej můžete snadno sundat a vyčistit.

Ultimativní vr ponoření – design nosní podložky proti prosakování světla může minimalizovat únik světla z oblasti nosu a umožňuje blokovat světlo a vycentrovat na obě čočky, aby vám poskytl intenzivnější a příjemnější zážitek z virtuální reality. Lepší rozložení hmotnosti – horní čelenka a zadní polstrování přispívají k lepšímu rozložení hmotnosti headsetu a zajišťují stabilnější usazení tak, že na zadní straně hlavy zatěžuje větší váhu a uvolňuje lícní kosti. Kromě toho můžete vr nasadit nebo sundat mnohem rychleji, jakmile najdete správné nastavení. Design pro váš quest 2 – silikonový kryt na obličej superus je koncipován tak, aby se vyřešila problém, a háček k zaháknutí na nosní části, aktualizovaný design výřezu, aby se zabránilo pohybu nebo spadnutí krytu během hry, aby se hodil přes váš Quest 2 pěnové rozhraní obličeje, který senzor blokuje, což zlepšuje komfort a ponoření.

Vylepšený design – náš elite strap s nastavitelným závěsem vám umožní kontrolovat okolí nebo se podívat na váš telefon tím, že headset jednoduše vyklopíte. Silnější boční popruhy – boční popruhy našeho hlavového popruhu jsou vyrobeny z vylepšeného polymerového materiálu, takže si nemusíte dělat starosti s prasklinami.
ZnačkaSUPERUS #ad
VýrobceSUPERUS #ad
Číslo díluBY/SQ0-008-4/US
ModelkaSQ0-008

5. AMVR

#ad

S krytem otevření baterie a ochranou kotníku není určeno pro nabíjecí stanici, kompatibilní s příslušenstvím Meta/Oculus Quest 3, AMVR Vylepšené pokrytí rukojeti ovladače

#ad
AMVR #ad - Upozornění: tažná lišta plastového akumulátoru by se měla nacházet pod akumulátorem, my Vám v každém případě nabídneme uspokojivé řešení! Pokud narazíte na problémy s používáním, sdělte nám to prosím, aniž by bylo nutné odstranit celý kryt rukojetí ovladače. Součástí dodávky je: 1 pár krytů ovladačů s řemenem na kotník, 1 pár krytu přihrádky na baterie a 4 plastové pásky na vytažení baterie dvě z nich jsou již namontovány na krytu baterie.

Otočné nýty mohou úhel snadno přizpůsobit podle různých velikostí rukou nebo herních akcí, což umožňuje jemnější pohyby rukou. Snadná instalace a odstranění: jednodílný design rukojeti ovladače kompatibilní s quest 3 usnadňuje instalaci a odstranění. Mnohostranné nastavení: nylonové pásky na suchý zip na zápěstí umožňují snadné upevnění a přizpůsobení délky a zúžení řemínku na ruku kompatibilního s quest 3 pro různé velikosti rukou. Textura rukojeti zajišťuje lepší tření, zabraňuje sklouznutí nebo sklouznutí ovladače během používání a nabízí lepší držení a lepší kontrolu.

To zajišťuje nejen stabilní a bezpečné uchopení, ale také snižuje možnost potíží s rukou a únavou. Ešení problému s výměnou baterie: konstrukce otvoru baterie umožňuje pohodlnou výměnu baterie, a nikoli pro nabíjecí stanici. Komfortní rukojeť: rukojeť ovladače kompatibilní s quest 3 je vyrobena z měkkého silikonového materiálu, který pomáhá zabránit nadměrnému tlaku nebo nepohodlí na rukou a umožňuje delší uchopení bez únavy nebo nepohodlí. Upozornění: baterie nejsou součástí dodávky!
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceShenzhen Youban Zhihui Technology Co., Ltd #ad
Výška5.91
Délka5.91
Šířka1.97
Záruka1 rok

6. SINWEVR

#ad

Langlebig und leicht, kompatibel mit Quest 2 Quest 3 VR-Headset, Lvory White, Elite Strap Ersatz für verbesserte Unterstützung und Komfort in VR, SINWEVR Verstellbares Kopfband

#ad
SINWEVR #ad - Einfach zu bedienenunser kopfband verfügt über ein größenverstellrad auf der Rückseite, das Headset zwischen den Spielern zu wechseln, das Fit-Rad passt die Enge leicht mit einer schnellen Drehung an, das es zu einem Kinderspiel macht, macht Ihr Virtual-Reality-Erlebnis noch besser.

Verbesserter komfort: mehr als ein stück kunststoff, unser Kopfband integriert Komfortpolsterung mit verbesserter Gewichtsverteilung, sorgt für besseren Komfort und Unterstützung beim Tragen des Headsets während des immersiven Gameplays. Super passformkompatibel für meta quest 2 vr headset, sorgt für 100% Übereinstimmung, Premium ergonomischer Gurt erhöht Balance, Upgrade Kopfband Ersatz für Quest 2 Elite Strap, Unterstützung und Stabilität beim Spielen von VR-Spielen. Hochwertiges materialwir verwenden hochwertiges abs-material, und weiche atmungsaktive Schaumstoffpolsterung, viel stabiler und langlebiger als die Elite-Version, um den Kopfdruck zu reduzieren, vermeiden Sie das Verrutschen des VR-Headsets beim Spielen.

Verbessern sie ihr erlebnis: flexible bandage unterstützt ihren kopf für längere, bequemere Spielzeit, so dass das Headset nicht mehr frontschwer ist, unser Kopfband ist genau richtig gewichtet, es macht einen großen Unterschied zum VR-Erlebnis auf dem Meta Quest 2.
ZnačkaSINWEVR #ad
VýrobceSINWEVR #ad
Výška6.3
Délka10.24
Hmotnost0.4
Šířka6.3
Číslo díluOculus
ModelkaCompatible for Quest 3 and Quest 2

7. AMVR

#ad

6 balení zatahovací stropní řemenice pro Quest 3/Quest 2/PSVR/PSVR 2/Rift/Rift S/Valve Index/HTC Vive/Vive Pro/HP Reverb G2 spojovací kabel černý, AMVR VR vedení kabelů

#ad
AMVR #ad - Flexibilní design systém vr stropních válečků s funkcí otáčení o 360 stupňů vám umožňuje volný pohyb během hry a náhodně se pohybovat po místnosti. Další je dbát na to, že pevně drží. Nastavitelné napětí zasouvací systém vedení kabelů vr může při použití automaticky pružit, aniž bychom to museli dělat ručně, a současně se pohodlně roztahuje a můžeme jej vytáhnout do požadované polohy.

Iroká kompatibilitasystém stropních rolí pro více modelů náhlavních souprav vr a je kompatibilní s Quest 3/Quest 2/PSVR/PSVR 2/Rift/Rift S/Valve Index/HTC Vive/Vive Pro/HP Reverb G2 propojovacím kabelem. Háček byste měli po určitou dobu pevně zatlačit dolů, pak zasuňte šroubovací uzávěr do otvoru a pak zastrčte šroub do hákového šroubu. Zároveň si můžete užívat vr hru uvnitř, aniž byste si museli dělat starosti, že zakopnete o kabely a stáhnete se zpět.

2 metody instalacenejprve vyvrtejte otvor o průměru asi 5 mm, aby lepicí oblast byla suchá a čistá, abyste zajistili, stáhněte nálepku za lepicí háček a nalepte ji. Naše výrobky mohou snížit šum a snížit odpor použitého kabelu, maximalizovat klid, takže se můžete plně a snadněji ponořit do požitku ze hry. Zvýšená zkušenost s vr vr kabelový systém ze silikonových, abs a gumových materiálů.
ZnačkaAMVR #ad
VýrobceAMVR #ad

8. Hevanto

#ad

Hevanto Head Strap

#ad
Hevanto #ad - Ergonomický design:. Snadná instalace a čištění. Upgrade bočních popruhů:. Lehký a přenosný. Nastavitelný pásek na hlavu VR.
ZnačkaHevanto #ad
VýrobceHevanto #ad
Výška2.36
Délka9.84
Hmotnost0.4
Šířka6.69
Číslo díluVR-gjpL-03
ModelkaVR-gjpL-03

9. Soumit

#ad

Lepší držení a komfort, aktivace jedním kliknutím pro Quest 3 Headstrap, Soumit Elite Strap kompatibilní s Meta Quest 3

#ad
Soumit #ad - Upozornění: pro bezpečnější usazení v otázkách 3 je spojení pevné, což může ztížit odstranění. Zadní stranu headstrap for quest 3 lze uvolnit a utáhnout pomocí snadno ovladatelného zařízení, které umožňuje více uživatelům mnohem pohodlnější a jednodušší nastavení.

Snadná instalace: design vše v jednom pro quest 3 elite headstrap se snadno instaluje během pouhých 3 kroků během několika sekund. Celkově je opravdu kvalitní a komfortní, díky čemuž je hraní mnohem komfortnější. A head strap pro mate quest 3 se dodává s cool nálepkami, abyste si vytvořili vlastní jedinečnou čelenku. Vylepšený otočný závěs: zadní část hlavního pásku podporuje flip, abyste elitní pásek oblékli nebo svlékli, který je pro vás velmi pohodlný, aniž byste se museli obtěžovat suchým zipem a upínacími pásky.

Hodí se pro většinu lidí: lze snadno nastavit otočením otočného knoflíku nebo kliknutím na terč na pohodlnější tvar. Snižte tlak na obličej a zatížení krku: soumit elite strap kompatibilní s tloušťkou horní části polštáře Meta Quest 3 může efektivně zlepšit komfort a snížit tlak. A funkce sklápění a kloubové ovládání se snadno pohybují. Dodatečný komfort a delší ponoření: kompatibilní pouze s meta/oculus quest 3, není kompatibilní s Meta/Oculus Quest 2 nebo jinými značkami nebo modely sluchátek VR.
ZnačkaSoumit #ad
VýrobceSoumit #ad

10. PZV

#ad

Staubdicht, VR-Objektiv-Schutzabdeckung, VR-Headset-Zubehör, für Oculus Quest VR-Headset, kratzfest, staubdicht, Schutzhülle, waschbar

#ad
PZV #ad - Perfekte Passform. Die sicht bleibt klar und geschützt und sorgt für ein angenehmes Gefühl und ein angenehmes Erlebnis. Das material ist weich und bequem, es wird nicht das Gerät selbst zerkratzen. Kratzfest und staubdicht, bieten einen guten Schutz für Ihr Objektiv und machen die Dinge klarer. Speziell für das vr-objektiv von Oculus Quest entwickelt. Schützt das Headset vor Kratzern und Staub.
ZnačkaPZV #ad
VýrobcePZV #ad