Top 10 Wecker Licht Sonnenaufgang – Světelné budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. YONGYAO

#ad

Budík, časově řízené noční světlo, funkce odloženého buzení, 6 hlasitých zvuků, králík, lampa na noční stolek, světlo, hodiny pro zajíce, dětský, YONGYAO Dětský dětský světelný budík, budík, modrý

#ad
YONGYAO #ad - Spora energie na rozdíl od běžných budíků se zajícovské hodiny zrodily kvůli úspoře energie. To znamená, že si ho můžete vzít s sebou na dovolenou v přírodě. Pokud je dostatečně tichý, obrazovka nezobrazuje čas. Pokud je rozpoznán zvuk nebo se dotknete hodin, obrazovka se okamžitě zapne.

Perfektní jako vánoční nebo narozeninový dárek pro chlapce a dívky. Jako funkci odpočítávání jej můžete při vaření nalepit na světlo do ledničky, abyste si mohli počítat čas. Vestavěný budík pro zajíce s akumulátorem během práce nemusíte neustále připojovat, protože růžový budík může být napájen baterií s kapacitou 2000 mAh. Zvonek bude i nadále v pěti minutách. Je ideální pro celou rodinu. Noční světlo + odpočítávání máte pár svítících uší.

Cute rabbit bunny budík hodiny zajíc budík pro děti roztomilý králík design z ekologického a bezpečného silikonového materiálu je velmi měkký na dotek. Lze jej použít jako noční světlo a můžete nastavit na 30 minut, 60 minut nebo celou noc. Má také funkci odloženého buzení, kterou můžete ovládat třesením a tónováním. Dvojitý alarmypodpora králičích hodin lze nastavit na dva různé budíky v pracovní den a o víkendu.
ZnačkaYONGYAO #ad
VýrobceXiamen Xin Rui Creative Electronic Technology CO , LTD #ad
Výška7.87
Délka2.6
Hmotnost0.47
Šířka4.72
Číslo díluXR-MM-c03
ModelkaXR-MM-c03
ZárukaZáruka 1 rok!

2. Philips

#ad

Dotykový displej, 7 tónu buzení, digitální FM rádio, Philips HF3531/01 Wake-Up Light funkce východ slunce, budík s denním světlem

#ad
Philips #ad - Digitální budík s fm rádiem, nebo 7 přirozenými tóny buzení, včetně nastavení 2 přírodních zvuků. Ideální budík s buzením denním světlem: postupné zjasnění světla v 5 úrovních – od pozvolné ranní červené po přirozené denní světlo. Displej s automatickým nastavením jasu a inovativním Touch Pads. Wake-up light lze také nastavit jako svítidlo na noční stolek s 10 různými intenzitami osvětlení. Funkce smartsnooze: dotkněte se Wake-up Light a tón buzení opět zazní za 9 minut.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška7.56
Délka7.83
Hmotnost2.54
Šířka5.75
Číslo díluHF3531/01
ModelkaHF3531/01
Záruka2 roky výrobce.

3. Lumie

#ad

Bílý, Lumie Bodyclock Spark 100 – světelný budík se západem slunce

#ad
Lumie #ad - 30minutový východ slunce vás probudí přirozeným způsobem světlem, takže se budete cítit svěže a svěží, individuálně nastavitelná intenzita světla na konci východu slunce, tlačítko odloženého buzení citlivé na dotyk.

Prokázaně pomáhá proti sad/winterblues, certifikovanému zdravotnickému produktu třída 1. Napodobuje barvy skutečného východu a západu slunce pomocí smíšených leD diod a současně slouží jako stmívatelné univerzální osvětlení ložnice. Uvolňuje se do spánku, zatímco světlo po dobu 30 minut postupně slábne, světlo po 30 minutách buď úplně zhasne, jako při skutečném západu slunce, nebo svítí jako noční světlo – ideální pro děti. Od lumie, specialisty na světelnou terapii a vynálezce světelného budíku. Světlocitlivý, samostmívací displej během noci.
ZnačkaLumie #ad
VýrobceLumie #ad
Výška6.3
Délka7.48
Hmotnost2.23
Šířka7.48
Číslo díluNBCKE-0000
ModelkaNBCKE-0000

4. Philips

#ad

Philips HF3519/01 Wake Up Light funkce východu slunce, budík denního světla, digitální FM rádio, bílá

#ad
Philips #ad - Barevná simulace východu slunce vás probudí přirozeným způsobem. Výběr z 5 různých přírodních tónů buzení. S fm rádiem se můžete probudit k vaší oblíbené rádiové show. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsaženého světelného zdroje. Displej se automaticky ztlumí, když se v ložnici setmí.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.75
Délka7.83
Hmotnost2.2
Šířka7.56
Číslo díluHF3519/01
ModelkaHF3519/01

5. BAOZILY

#ad

11 barevných světel 20 stupňů jasu, 7 přirozených zvuků, budík se světlem, dvojitý alarm/snooze, simulace wake up light, FM rádio, východ slunce, BAOZILY Světelný budík s denním světlem

#ad
BAOZILY #ad - 7 přirozených zvuků + fm rádio: budík se světlem může dodat 7 nádherných přirozených zvuků: zpívající ptáci, ovládání 0 až 20 stupňů zvuku. Perfektní na vánoce, narozeniny, pomocí které můžete nabíjet váš telefon. Multifunkční světlo: budík s východem slunce má usb nabíjecí přípojku, partnera, výročí, noční světlo / lampička na čtení/lampu na psací stůl/fototerapeutickou lampu.

Můžete nakonfigurovat dny v týdnu a víkendy tak, a vybrat si formáty času 12 hodin nebo 24 hodin. Lze použít také jako noční světlo pro děti, jako skvělý dárek pro rodinu, přátele a děti. 2 budík a funkce odloženého buzení : budík s denním světlem se dvěma budíky můžete spravovat svůj každodenní život. Pokud simulace západu slunce začne 10–120 minut před nastaveným časem, jas světla se postupně stmívá, dokud úplně nevyjde, čímž vzniká klidné prostředí pro spaní. Stisknutím tlačítka "fm rádio" lampa budíku automaticky vyhledá a uloží 40 rozhlasových stanic v playlistu, zábava a klavírní hudba a FM rádio, potoky, pípnutí, mořské vlny, zvonkohry, které můžete nastavit jako tóny budíku.

Budík s denním světlem vám nabízí dalších 9 minut lze konfigurovat až 5krát, aby zohledňovaly různé časy východu slunce, což zajišťuje vyrovnávací dobu a zabraňuje nadměrnému spánku. 11 režimů osvětlení a 20 stupňů jasu: wake up light vhodné pro různé příležitosti s 11 barvami světla, zelená, fialová + 7 barev polární průběhu, 1 úroveň až 20 změn, perfektní pro dekoraci ložnice, azurová, jas lze změnit, modrá, 5 jednotlivých barev: červená, zajišťuje pohodlnou a teplou atmosféru. Simulace východu a západu slunce: světelný budík simuluje scénu východu slunce, jas lampy na noční stolek se před plánovaným časem buzení 10–60 minut postupně mění z 10 % na 100 %.
ZnačkaBAOZILY #ad
VýrobceBAOZILY #ad
Výška6.69
Délka6.69
Hmotnost0.75
Šířka3.15

6. Philips

#ad

Philips Wake Up Light HF3650/01 LED, probuzení a usínání se světlem, bílá

#ad
Philips #ad - Stmívatelné světlo, hodí se jako lampička na čtení a noční stolek. Funkce smarttouch: ovládání obrazovky jednoduchým klepnutím. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Usnadňuje usínání díky jemně pulzujícímu světlu a zajišťuje relaxaci. Rovky nejsou součástí dodávky. S funkcí odloženého buzení a FM rádiem. Uvolněné probuzení díky simulaci východu slunce: od jemné ranní červené až po přirozené denní světlo.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.43
Délka11.1
Hmotnost2.09
Šířka12.05
Číslo díluHF3650/01
ModelkaHF3650/01

7. Togaga

#ad

11 barev světla 20 jasů, denní světlo, rádio, východ slunce, simulace západu slunce, 7 zvuků přírody, Světelný budík, se dvěma alarmy, lampa na noční stolek pro dospělé

#ad
Togaga #ad - As pomocné funkce spánku lze nastavit od 10 do 120 minut. Západ slunce a pomoc při spánkustiskněte budík s denním světlem tlačítko časovače spánku, hluku hmyzu a fm rádia, řeky, abyste se dostali do režimu simulace západu slunce. Světlo východu slunce lze použít také jako fm rádio, twitterem, kvábáním a pípáním ve správné hlasitosti, vlnami, houslemi, můžete uložit a nastavit až 40 kanálů.

7 přirozených přístrojů a fm rádia 7 přirozených zvuků slunečních alarmů s 20stupňovou regulací hlasitosti. Nastavitelný jas s 20 stupni pro lampičku na čtení, lampu na noční stolek, atmosférické světlo a SAD terapeutické světlo. Kromě toho se za tímto budíkem nachází USB nabíjecí přípojka 5 V/2 A. Světlo postupně od 100 % do 0 % a díky hluku deště, které vás podpoří při usínání a zvuku a nabízí vám sladký sen. Kromě toho můžete pomocí tlačítka odloženého buzení jednoduše vypnout, aniž byste otevřeli oči, alarm 2 pro víkend.

Tak můžete nabíjet svůj mobilní telefon nebo jiné přístroje i bez přídavných zásuvek. Dvojitý budík a funkce snoozebudík se slunečním světlem podporuje 2 alarmy, alarm 1 na týden, pokud máte jinou pracovní dobu. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, abyste umožnili jemné probuzení. Světelný budík simulující východ sluncesimulujte se světelným budíkem wake up light po dobu 10 – 60 minut východu slunce, od jemné jantarové barvy přes teplou oranžovou až po jasně žluté světlo, a to postupně, abyste se cítili osvěženi a získali přirozený tah.
ZnačkaTogaga #ad
VýrobceTogaga #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost1.1
Šířka7.01

8. Laliled

#ad

FM Radio, Laliled Sonnenaufgang Wecker Wecklicht Touchscreen,Doppelseitige Beleuchtung Wecker für schwere Schläfer,Dual Alarm für Snooze,12-Farben Nachtlicht Schlafhilfe

#ad
Laliled #ad - Wecken sie auf von sonnenaufgang simulation10-60 minuten vor der alarmzeit, um einen Sonnenaufgang zu simulieren und Ihren Körper aufzuwecken. 5 natürliche geräusche dienen als Alarm, Das Licht hellt sich allmählich auf, um Sie zur angegebenen Zeit aufzuwecken. Sonnenaufgang schlafhilfe & fm radiostellen sie einen schlaftimer für 10-180 minuten oder unbegrenzt ein, friedlicher einzuschlafen.

Licht und ton werden allmählich gedämpft und zur eingestellten Zeit ausgeschaltet. Zusätzlich, sonnenuntergangssimulation beleuchtung wählen oder andere farbige Lichter, um Ihnen oder Kindern zu helfen, Mit FM Radio Scanning von 76-108 MHz bleiben Sie mit den neuesten Nachrichten und interessanten Programmen auf dem Laufenden. Touchscreen & doppelseitiger bildschirmdiese neu aktualisierte Weckleuchte zentralisiert alle Bedienelemente auf einem sichtbaren Touchpanel für einfache Bedienung, und stattet doppelseitige Beleuchtung aus, die einen besseren Sonnenaufgang Simulationseffekt liefert, Das macht es bequemer und effektiver.

Dual wecker & schlummernwir auch besonders entwarf die "Schlummern"Funktion''für schwere Schläfer Erwachsene, Sie können unbegrenzt schlafen ohne sich Sorgen zu machen Der Alarm geht nicht wieder los. 12 bunt lichter und zeitanzeigedieser sonnenlicht-wecker verfügt über 12-farbige leuchten mit 20-helligkeitsstufen, mit einfarbigen, Damit können Sie das Display komplett ausschalten, gemischten Farben, um eine einzigartige Atmosphäre. Das zeitdisplay bietet vier stufen der helligkeitsanpassung 100%-75%-25%-OFF, und Verlaufseffekte die Sie frei anpassen können, wenn Sie während des Schlafes völlige Dunkelheit bevorzugen.
ZnačkaLaliled #ad
VýrobceLaliled #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.17
Šířka6.3
Číslo díluDWN-FZ90181-CA
ModelkaFZ90191

9. APUZOM

#ad

Dárky pro dívky,, dotyková stmívatelná se 48 změnami barev, budík se světlem, vánoční dárky, lampa na noční stolek, White Noise Machine, APUZOM Bluetooth reproduktor se světlem, dětský světelný budík

#ad
APUZOM #ad - 18měsíční bezstarostná záloha produktu a celoživotní přátelská zákaznická podpora. Hlučný přístroj pomáhá při relaxaci – tento dětský budík má sbírku 16 integrovaných uklidňujících zvuků, které vám pomohou uvolnit se mysl a tělo a 48 speciálně vyvinutých možností barevného světla na podporu spánku nebo zvýšení energie; nastavte světla a hudbu na usínání předem 15/30/60 minut a nechte si s funkcí usínání pomocí funkce budík s budíbudíbudíbudís krájejte čas před spaním.

Multifunkční bluetooth reproduktor s nočním světlem – bluetooth budík spojuje všechny požadované funkce – bluetooth reproduktor + dotyková lampa na noční stolek+budík+zvukový stroj+MP3 přehrávač + časovač spánku v jednom; tento všestranný a kompaktní Bluetooth reproduktor s kombinací světla a hodin se hodí pro různá prostředí a situace. Nemusíte být odborníkem, od bílé až po barvy, abyste zjistili nastavení budíku. Vše lze nastavit pomocí jednoduchého ovládacího panelu, klepnutím na horní stranu reproduktoru. Dárky pro dívky a chlapce: hledáte praktický dárek, který se nevejde do regálu? budík na noční světlo s bluetooth reproduktorem je kombinací praktičnosti a ohleduplnosti a je perfektní volbou pro každého na vašem seznamu, zejména pro děti a dospívající dívky a chlapce ve věku 10 až 16 let.

Uživatelsky přívětivé lampy na noční stolek s bluetooth reproduktorem – nashromáždili jsme zpětnou vazbu od zákazníků, optimalizovali uživatelské rozhraní a odpovídajícím způsobem vylepšili provozní program Bluetooth reproduktoru s nočním světlem. Chcete budík s jemnějším buzením nebo budíkem, ale budík s bluetooth reproduktorem může pomoci to mnohem jednodušší, pomocí kterého se můžete probudit ke své oblíbené písni. S tímto bluetooth reproduktorem s hodinami budete díky kompatibilitě SD / TF karet nejlépe zásobováni.
ZnačkaAPUZOM #ad
VýrobceShenzhen Xinyiheng Digital Co. , Ltd #ad
Výška4.41
Délka3.62
Hmotnost1.41
Šířka3.62
ModelkaDY28S
Záruka2 roky.

10. WHTIAN

#ad

FM rádio, noční světlo pro dospělé a děti, funkce buzení a 20 jasů, 7 přirozenými zvuky, Světelný budík Wake Up se simulací východu slunce se dvěma alarmy

#ad
WHTIAN #ad - Přirozený budík pro východ slunce pro zlepšení spánku, energie a pohody. Fm rádio: wake up světlo má funkci fm rádia a musíte stisknout tlačítko "rádio". Tento budík podporuje manuální/automatické vyhledávání rádiových kanálů a automatické ukládání rádiových kanálů do seznamu skladeb.

Dvojitý budík a funkce snooze: budík s východem slunce podporuje 2 budíky a můžete nastavit alarm 1 jako pracovní den a alarm 2 jako den odpočinku. 7 barevných led světel: světlo – ručně / automaticky přepíná světlo mezi žlutou, zelenou a azurovou. Probouzecí světlo lze použít jako lampu na čtení, červenou, modrou, indigo, fialovou, atmosférické světlo a noční světlo pro miminka. Můžete si vybrat a nastavit své osobní oblíbené tóny mezi dudu, mořským šumem, zpěvem ptáků, bicí, bílým šumem a větrem v požadované hlasitosti, klavírní hudbou, jemnou hudbou, abyste si vychutnali jemné příjemné probuzení s přirozenými zvuky přírody.

Vylepšená funkce snooze vám po době buzení nabízí dalších 9 minut spánku. Obrazovka byla pečlivě vyvinuta, lampu na noční stolek, aby světlo bylo měkčí a krásnější. Knoflíková baterie budíku si pamatuje vámi nastavený čas atd. Takže si nemusíte dělat starosti s výpadkem proudu. Inteligentní simulace východu slunce / západu slunce – simulace s budíkem cca 10 – 60 minut východu slunce tím, že světlo postupně zvyšujete ze 10 % na 100 % a 10 – 120 minut západu slunce lehkým stmíváním světla ze 100 % na 0 %.
ZnačkaWHTIAN #ad
VýrobceWHTIAN #ad
Výška6.3
Délka2.36
Hmotnost1.1
Šířka6.3
Číslo díluACA-002
ModelkaACA-002