Top 9 Microsoft Tastatur Maus Kabellos Set – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Nano USB přijímač, Qwertz rozložení -Black, zpoždění bezdrátové připojení bezdrátové, Logitech MK295 Bezdrátová klávesnice Mouse sada s tichou touch technologií, zkratky tlačítka, optická vodítka

#ad
Logitech #ad - Stabilní normy zajišťují přizpůsobitelnou výšku. Klávesnice je vybavena 10m Rozsah a USB přijímače. Absolutní komfort: klávesnice nabízí číselnou podložku a osm praktických klávesových zkratek pro snadnější řízení a efektivnější zadávání dat.

Plug-and-play: stačí kliknout na klávesnici a myš a dát ji přímo díky plug-and-play. Technologie tichého dotyku: logitech mk295, bezdrátová klávesnice myš s nejmodernějším optickým sledováním. Zažijte plnou cvaknutí s 90% méně hlukem pro lepší koncentraci. Bezdrátové připojení: připojení kabelového vodiče na stole díky zpožděním bezdrátovému připojení 2, 4 GHz. Logitech mk295 je kompatibilní s Chrome OS a Windows na notebooku a PC. Poznámka: klávesnice s německým rozložením Qwertz. Robustní design: splash-odolný, pevná konstrukce a robustní klíče.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška33.46
Délka23.62
Hmotnost1.27
Šířka23.62
Číslo dílu920-009794
Modelka920-009794
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

2. Logitech

#ad

černé, dlouhá životnost baterie, bezdrátové připojení 2,4 GHz přes nano USB přijímač, Sada bezdrátové klávesnice a myši Logitech MK270, pro Windows / ChromeOS PC / laptopy, německé rozložení QWERTZ

#ad
Logitech #ad - Klávesnice s 8 speciálními klávesami: máte přímý přístup k ovládání médií. Přepínač on / off pomáhá šetřit energii. Bezdrátová klávesnice a myš: protože neexistují kabely, práce nebo hraní doma i na cestách je ještě pohodlnější.

Pokročilé bezdrátové připojení 2, 4 ghz: bezdrátová technologie Logitech zajišťuje rychlé a spolehlivé připojení na vzdálenost 10 m. Kompaktní počítačová myš: počítačovou myš lze snadno uložit do brašny saka nebo notebooku a usnadňuje mobilní práci. Dlouhá provozní doba: pracujte měsíce bez výměny baterií pomocí klávesnice 36 měsíců a myši 12 měsíců.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.71
Délka17.36
Hmotnost0.93
Šířka5.87
Číslo dílu2228626
Modelka920-004511
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

3. Logitech

#ad

Schwarz, 3 Jahre Batterielaufzeit, Laptop, 2,4 GHz Unifying USB-Empfänger, Sondertasten, Für PC, Logitech MK540 Advanced Kabellose Tastatur und Maus Combo für Windows, Deutsches QWERTZ-Layout

#ad
Logitech #ad - Lange batterielaufzeit: das kabellose tastatur- und Maus-Set überzeugt durch eine lange Batterielaufzeit - die Tastatur funktioniert bis zu 36 Monate und die kabellose Maus bis zu 18 Monate 3. Kabellose freiheit: plug & play für tastatur und maus mit dem logitech Unifying USB-Empfänger - für eine zuverlässige, kabellose Verbindung von bis zu 30 m Entfernung vom PC oder Laptop 2.

Kompatibilität: die logitech maus-tastatur-Kombination ist mit Windows 10 oder höher, Windows 8, Windows 7 und Chrome OS kompatibel. Komfortabel: die elegante kabellose maus des Combos ist beidhändig bedienbar und verfügt über weiche Griffflächen aus Gummi sowie eine fortschrittliche Tracking-Technologie und Cursor-Steuerung. Upgrade zu der logitech mk850 combo: die mk850 bietet bluetooth/USB, geformte Maus, eine gepolsterte Handballenauflage, hyperschnelles Scrollen und individuelle Anpassungen - für mehr Produktivität.

Präzises tippen: die tastatur in standardgröße bietet eine geringe Geräuschentwicklung, ein spritzwassergeschütztes Design 1 und verstellbare, eine Handballenauflage, ausklappbare Füße. Individuelle steuerung: die computertastatur ist mit praktischen, essenziellen Sondertasten ausgestattet, die direkten Zugriff auf Medienwiedergabe, Taschenrechner & Batteriestandsanzeige ermöglichen.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.94
Délka17.99
Hmotnost1.83
Šířka7.6
Číslo dílu920-008675
Modelka920-008675
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

4. QCen

#ad

Bezdrátová klávesnice a myš, ergonomická bezdrátová klávesnice ve standardní velikosti s 19 speciálními tlačítky a číselným blokem, Bezdrátová klávesnice a myš, pro PC,, QCen 2,4 GHz, ultra tenká

#ad
QCen #ad - Baterie není součástí dodávky. Vynikající úspora energie klávesnice a myš mají vlastní spínač pro zapnutí a vypnutí, kombinace se automaticky přepne do klidového režimu, čímž se šetří zbytečná spotřeba baterie. Spolehlivé plug & playpokročilá technologie bezdrátového připojení 2, téměř bez zpoždění, 4 GHz s dosahem až 10 m, poruch nebo poruch.

Tlačítka silent touch nůžkový design bezdrátové klávesnice, zažijte plný pocit klikání s o 98 % menším rušivým hlukem pro lepší koncentraci, zajišťuje příjemný zážitek ze psaní. Pokud po 10 minutách nedojde k žádnému chirurgickému zákroku, aby se šetřila energie. Kompatibilita a provoz bezdrátová klávesnice a myš podporuje většinu zařízení a operačních systémů s USB rozhraním.

Ultratenká klávesnice ve standardní velikosti klávesnice nabízí všechna obvyklá tlačítka ve standardní velikosti, 7 klávesových zkratek a číselnou klávesnici, 12 kláves FN, ideální pro práci a studium. Klávesnice potřebuje dvě baterie AAA a myš potřebuje jednu AA baterii. Kombinace je kompatibilní s windows 10 nebo vyšším, vhodná pro projektory, Windows 7 a Chrome OS, Windows 8, notebooky, počítače, Chromebooky, chytré televizory.
ZnačkaQCen #ad
VýrobceQCen #ad
Výška0.79
Délka16.54
Šířka4.92
Záruka6 Month Warranty Against Manufacturer Defects

5. Microsoft

#ad

Německé rozložení klávesnice QWERTZ, Wireless Comfort Desktop 5050 sada s myší a klávesnicí, černá, bezdrátová

#ad
Microsoft #ad - Myš s technologií bluetrack pro přesnou práci na téměř všech površích* a pěti volně obsazených tlačítek včetně praktického 4cestného rolovacího kolečka. Praktická favoritní tlačítka: rychlé a jednoduché programování jako u autorádia. Bezdrátové ovládání s 2, 4 GHz bezdrátovou technologií. Aes šifrování klávesových vstupů pro větší bezpečnost. Tvarově krásná a ergonomická klávesnice se zakřiveným rozložením tlačítek Comfort Curve.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost1.98
Šířka9.84
Číslo díluPP4-00008
ModelkaPP4-00008
Záruka2 roky zákonná záruka

6. seenda

#ad

Rozložení DE QWERTZ, seenda Fullsize klávesnice s podložkou na zápěstí a číselnou klávesnicí, 2,4 GHz, laptop, černá, bezdrátová kombinace pro Windows PC, Ergonomická sada klávesnice a myši

#ad
seenda #ad - Pozor: klávesnice i myš potřebují 2 aaa baterie, 1 x usb přijímač obvykle stojí pod krytem baterie myši, baterie nejsou součástí dodávky. Myš má 3 stupně dpi 800 – 1200–1600, takže citlivost kurzoru lze nastavit podle přání. Jednoduše nám sdělte číslo vaší objednávky. Tvar myši je také pohodlný a ergonomický, zaručuje dobrou přilnavost a dlouhou životnost.

Pohodlné psaní a klikání: ergonomický design a nůžková tlačítka vám mohou poskytnout dobrý a pohodlný pocit při psaní. Rozsah dodávky: 1* ergonomická klávesnice, 1 x myš, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pomocí multimediálních tlačítek můžete pohodlně a jednoduše ovládat funkce jako ovládání hlasitosti, přehrávání/pauza nebo e-maily atd. Bezdrátová klávesnice myš: 2, pak můžete používat klávesnici a myš combo. Ergonomický design: klávesnice je opatřena opěrkou dlaní/opěrkou zápěstí pro podporu zápěstí.

Záruka 24 měsíců: slibujeme vám 1 rok vrácení peněz nebo 2 roky bezplatnou výměnu, pokud někdy obdržíte vadnou klávesnici nebo máte problémy s používáním. A dva skládací stojany na zadní straně umožňují PC klávesnici naklonit do pohodlného úhlu, aby se snížila únava rukou. Přímo a rychle. Full size s číselnou klávesnicí a multimediálními tlačítky: full size de rozložení klávesnice s číselnou klávesnicí a izolovanými klávesami zajišťuje, že můžete pracovat rychle a efektivně.
Značkaseenda #ad
Výrobceseenda #ad
Výška1.18
Délka17.13
Šířka8.46
Záruka2 roky limitovaná záruka

7. Microsoft

#ad

Německé rozložení klávesnice QWERTZ, bezdrátové, Microsoft Wireless Desktop 3050 sada s myší a klávesnicí

#ad
Microsoft #ad - Bezdrátové snadné použití s technologií 2. 4ghz bez rušení. Ifrování klíčových vstupů AES pro větší bezpečnost. Klávesnice s posuvníkem zoomu pro rychlé přiblížení / oddálení displeje, praktické klávesové zkratky a snadno programovatelná oblíbená tlačítka. Ultra plochá klávesnice s klasickým rozložením kláves a velkým opěrkou dlaní. Myš s technologií bluetrack pro precizní práci na téměř všech površích, čtyřcestný rolovací kolečko, pět volně přiřazitelných kláves a inovativní klávesu pro lupu.
ZnačkaMicrosoft #ad
VýrobceMicrosoft #ad
Výška1.74
Délka18.39
Hmotnost2.14
Šířka7.83
Číslo díluPP3-00008
ModelkaPP3-00008
Záruka2 roky zákonná záruka

8. CHERRY

#ad

Homologace GS, SX nůžková mechanika, nabíjecí klávesnice, černá, tichá, klávesnice QWERTZ, německé rozvržení, bezdrátová sada klávesnice a myši, modrý anděl, CHERRY STREAM DESKTOP RECHARGE

#ad
CHERRY #ad - Led indikují nízký stav baterie, stav nabití a rozlišení myši. Tlačítka myši tichým kliknutím. Tichý stisk kláves. Přes usb-c dobíjecí nimh akumulátory GP ReCyko+ v myši a klávesnici. Cherry sx nůžková mechanika.
ZnačkaCHERRY #ad
VýrobceCherry GmbH #ad
Výška1.34
Délka18.2
Hmotnost2.32
Šířka6.53
Číslo díluJD-8560DE-2
ModelkaJD-8560DE-2
ZárukaZáruka výrobce

9. QCen

#ad

Dlouhá výdrž baterie, ergonomická bezdrátová klávesnice s myší, pro Windows/PC/laptop/počítače –, tichá myš 1600DIP, Bezdrátová klávesnice a myš, 2,4 GHz, bezdrátová klávesnice s číselnou klávesnicí

#ad
QCen #ad - Upozornění: bezdrátová klávesnice a myš sdílejí USB přijímač. Stabilní spojení, 4 ghz nabízí automatické rozpoznání frekvence a stabilní signál, plug and play, Plug and Play Technologie 2, dosah připojení až 10 m bez latence. Výdrž klávesnice v pohotovostním režimu až 12 měsíců! snížený šum, takže si nemusíte dělat starosti, klávesnice není super tichá, více zaostření Myš je velmi tichá, ale je o 90 % tišší než běžné klávesnice, že rušíte ostatní.

Klávesové kombinace, pohodlné a rychlé 12 multimediálních klávesových kombinací má rychlý přístup k programům a kontrolka může zobrazovat stav tlačítka zámku klávesnice a další stavy, což je velmi praktické. Spora energie, prodloužení životnosti baterie po 10 minutách volnoběhu se klávesnice a myš dostanou do klidového stavu a lze je probudit stisknutím nebo dvojitým kliknutím libovolného tlačítka.

Komfortní a plynulé psaní díky kratšímu rozestupu tlačítek je psaní rychlejší a plynulejší a standardní německé rozložení QWERTZ se 105 tlačítky odpovídá vašim zvyklostem používání. Ergonomie, menší únava obloukový design myši se přizpůsobí dlani a klávesnice má úhel sklonu 8°, čímž lze při dlouhodobém používání snížit pocit únavy.
ZnačkaQCen #ad
Výška0.71
Délka16.93
Šířka4.92
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects