Top 9 Nierengurt Motorrad Damen – Ledvinové pásy na motocykly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Ledvinový pás motocykl pro muže a ženy | Outlast® ledvinový pás s kontrolou teploty | zahřívací bederní opěrka opasek, černý, Blackwild ledvinový pás motocykl

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Ergonomicky přizpůsobený střih činí pásek efektivnějším. Vlastnosti kvality: podšívka outlast hitech zajišťuje vyváženou teplotní úroveň v tomto ledvinovém pásu.

Jedinečný styl: elastické vsadky na stranách ledvinového pásu jej činí vhodným pro ženy i muže. Vhodné také pro outdoorové sporty. Rozsah dodávky: obdržíte 1 x ledvinový pás blackwild motocykl v požadované velikosti. Použití: tento ledvinový pás můžete libovolně používat na svém motocyklu, skútru a kole. Můžete chránit záda až do obvodu pasu 150 cm. Komfortní: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze zabránit problémům se zády.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
VýrobceBLACKWILD #ad
Hmotnost0.44
Číslo dílu11140
Modelka11140

2. ORTEMA

#ad

ORTEMA Lumbo-X High vel. XL ledvinový pás – prodyšný ledvinový pás podle sportovně-ortopedického hlediska

#ad
ORTEMA #ad - Nový ochranný systém ortho-tech byl vyvinut pro tlumení nárazů při působení vnější síly a k ochraně bederní páteře bederní oblasti.

Vyrobeno z prodyšného materiálu mesh a tím zajišťuje až o 80 % lepší výměnu vlhkosti. Navrženo podle sportovně-ortopedických hledisek – zapracovaný článkový řetízek v bandáži sleduje pohyb těla dopředu. Pro maximální volnost pohybu s vysokým ochranným účinkem – vysoká verze má výšku 24 cm. Přesně padnoucí a dobře sedí díky individuálně nastavitelným stabilizačním popruhům a nabízí tak nejvyšší komfort.
ZnačkaORTEMA #ad
VýrobceORTEMA #ad

3. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Základní černá | efektivní stabilizace ohřívač ledvin, černá, bederní opora ledvinový pás, BLACKWILD ledvinový pás motocykl| ledvinový pás motocykl pro muže a dámy

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Rozsah dodávky: obdržíte 1 x ledvinový pás blackwild motocykl v požadované velikosti. Použití: tento ledvinový pás můžete libovolně používat na svém motocyklu, skútru a kole.

Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám po stranách. Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám na bocích. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze zabránit problémům se zády. Díky elastickým vsadkám na bocích ledvinového pásu je vhodný pro ženy i muže. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky kterému je pásek efektivnější. Můžete chránit záda až do obvodu pasu 150 cm. Jedinečný styl: svrchní látka 450 d polyester a vnitřní strana 100% polyester. Vhodné také pro outdoorové sporty.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
VýrobceBLACKWILD #ad
Číslo dílu1
Modelka1
ZárukaNOTHING

4. Nerve Shop

#ad

černý, L 110 cm, Ledvinový pás motorka Solid zesílený podšívkou Fleece flexibilní flexibilní suchý zip sport podpora ochrana

#ad
Nerve Shop #ad - Ledvinový pás s individuálním nastavením šířky pomocí suchého zipu. Unisex, vhodné pro muže a ženy. Lehké a pohodlné. Odolná proti roztržení, odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje.
ZnačkaNerve Shop #ad
VýrobceKangQi #ad
Číslo dílu55A16091

5. O'NEAL

#ad

O'NEAL | ledvinový pás | motokros, enduro, motocykl | přizpůsobení velikosti pomocí suchého zipu, Oranžová, podšívka Lycra® | PXR Kidney pásek | dospělí

#ad
O'NEAL #ad - Kvalita vysoce kvalitní produkt značky o'NEAL | 50 let zkušeností v oblasti motocyklů, horských kol a motokrosů. Bezpečnost robustní kryt s gumovým nástřikem. Vlastnosti komfortní bio vnitřní pěna. MateriÁl podšívka Lycra.
ZnačkaO'NEAL #ad
VýrobceONEAL #ad
Číslo dílu0733-020
Modelka0733-020
ZárukaProduct Warranty

6. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Fluorescenční šedá, Zelená, efektivní stabilizace | ledvinový pás pro muže a dámy, Ledvinový pás BLACKWILD motocykl | ohřívač ledvin bederní opora ledvin

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Dodatečná podpora: ledvinový pás je stejně vhodný pro podporu bederní páteře a velmi účinný v zimní sezóně. Vhodné také pro outdoorové sporty. Elastické vložky po stranách ledvinového pásu jsou vhodné pro ženy i muže.

Rozmanité velikosti: blackwild ledvinový pás k dostání ve velikostech S, M, L, xxl, XL, 3xl. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky strečovým zónám po stranách je pásek efektivnější. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze se vyhnout problémům se zády. Velmi pohodlné usazení díky strečovým zónám po stranách. Použití: tento ledvinový pás můžete podle libosti použít na svém motocyklu, skútru a na kole. Jedinečný styl: svrchní látka 450d polyester a vnitřní strana 100% polyester.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
Hmotnost0.44

7. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

Ledvinový pás BLACKWILD motocykl | ledvinový pás pro muže a ženy | ledvinový ohřívač bederní opora ledvin, Šedá, černošedý, efektivní stabilizace

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Vhodné také pro outdoorové sporty. Rozmanité velikosti: blackwild ledvinový pás k dostání ve velikostech S, M, L, XL, xxl, 3xl. Dodatečná podpora: ledvinový pás je stejně vhodný pro podporu bederní páteře a velmi účinný v zimní sezóně.

Velmi pohodlné usazení díky strečovým zónám po stranách. Jedinečný styl: svrchní látka 450d polyester a vnitřní strana 100% polyester. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze se vyhnout problémům se zády. Použití: tento ledvinový pás můžete podle libosti použít na svém motocyklu, skútru a na kole. Elastické vložky po stranách ledvinového pásu jsou vhodné pro ženy i muže. Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky strečovým zónám po stranách je pásek efektivnější.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad

8. BLACKWILD The Rider's Skin

#ad

L, bederní opěrka| opěrný pás zad červený, BLACKWILD ledvinový pás motocykl| Crossroad ledvinový pás motocykl pro muže a ženy | efektivní stabilizace ledvin

#ad
BLACKWILD The Rider's Skin #ad - Rozsah dodávky: obdržíte 1 x ledvinový pás na motocykl blackwild Crossroad v požadované velikosti. Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám po stranách. Pro správnou velikost postupujte podle tabulky.

Velmi pohodlné sezení díky strečovým zónám na bocích. Můžete chránit záda od velikosti S až XXL. Použití: tento ledvinový pás můžete libovolně používat na svém motocyklu, skútru a kole. Pohodlí: tento ledvinový pás snižuje sílu na svaly pasu a lze zabránit problémům se zády. Vhodné také pro outdoorové sporty.

Vlastnosti kvality: vnitřní strany z měkké 3d síťoviny, ergonomicky přizpůsobený střih, díky kterému je pásek efektivnější. Má reflexní proužky na zadní straně. MateriÁl: ledvinový pás se skládá z polyesteru 450d na vnější straně a měkké vnitřní strana z mikrovlákna 100% polyester a hole pro stabilizaci pasu.
ZnačkaBLACKWILD The Rider's Skin #ad
VýrobceBLACKWILD #ad
Výška0.98
Délka12.99
Šířka8.27

9. Jet

#ad

Jet Motorrad Nierengurt Herren und Damen Sicherer Klettverschluss Rückenstütze Reflektierende Einsätze Elastischer Klettverschluss ORIAN M, Schwarz

#ad
Jet #ad - Reflektierende Einsätze. Weiches Fleecefutter. Weiche Rückenpolsterung. Elastischer Klettverschluss an der Taille.
ZnačkaJet #ad
VýrobceJet #ad
Výška3.94
Délka7.87
Šířka0.79
Číslo díluKidney02
ModelkaORIAN