Top 10 Livington Steam Twister – Parní čističe

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Livington

#ad

Livington Steam Twister bílý – rotující parní čistič vč. příslušenství – parní čistič a ruční parní čistič – odstraňuje až 99,9 % bakterií – elektrický mop na podlahu s nádrží na vodu – akumulátorový

#ad
Livington #ad - Ruční parní přístroj: jediným kliknutím proměníte parní čistič na přenosný ruční parní přístroj pro snadné čištění kuchyňských pracovních desek a oken až po koupelnové dlaždice a sprchové stěny. Tak lze čistit různé podlahy optimálním množstvím páry.

3stupňová parní automatika: livington steam twister má 3 nastavení páry. S působivými 140 otáčkami za minutu zajišťuje bezchybné výsledky v nejkratším čase. Pára a rotace: díky geniálnímu systému duopad nabízí steam twister trojnásobný účinek: Čistí, leští a suší vaši podlahu v jediném průchodu. Rozsah dodávky: 1x livington steam twister, 1x malý kovový kartáč, 1x nástavec na škrabku, 1x rohová hubice, 1x trysková hubice, 2 x MF podložky, 1x velký plastový kulatý kartáč, 1 x odměrka.

Ištění bez chemie a úspora peněz: livington steam twister efektivně odstraňuje nečistoty a skvrny ze všech podlah v domácnosti a pomocí horké páry o 120 stupňů odstraňuje 99% virů a bakterií bez chemického čištění. Ušetříte tak čas a peníze.
ZnačkaLivington #ad
VýrobceLivington #ad
Výška20.08
Délka9.45
Hmotnost6.61
Šířka7.09
Číslo díluM34868
Modelka12345

2. Livington

#ad

Livington Náhradní polštářky Steam Twister – úsporná sada – 6 kusů polštářků z mikrovlákna pro parní čistič Steam Twister – Duopad systém – pro všechny podlahy a povrchy

#ad
Livington #ad - Lze je dokonce prát v pračce a jsou tak znovu použitelné. Tři funkce: díky geniálnímu systému duopad umožňují současné čištění, leštění a okamžité sušení podlahy.

Rozsah dodávky: 6 x livington Steam Twister polštářky z mikrovlákna. Ideální doplněk: polštářky se perfektně hodí na livington Steam Twister a dají se velmi snadno vyměnit, takže máte vždy po ruce čistou sadu polštářků. Snadná údržba a pratelnost: díky svému kvalitnímu materiálu a chytré konstrukci mají obzvlášť dlouhou životnost a odolnost. Všechny podlahy: polštářky z mikrovlákna jsou ideální pro všechny typy podlah a povrchů, dlaždice, jako jsou podlahy z pravého dřeva, parkety, linoleum, laminát a mnoho dalšího.
ZnačkaLivington #ad
VýrobceLivington #ad
Výška0.51
Délka4.72
Hmotnost0.33
Šířka4.72
Číslo díluM35509

3. Vileda

#ad

Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů*, hygienické čištění podlahy, Vileda Parní čistič Steam Plus, ideální pro koberce, pro všechny podlahy

#ad
Vileda #ad - Snadné uložení: pro úsporu místa uložení vileda Steam Plus do skříně lze rukojeť jednoduše sundat a zavěsit na zadní stranu. Síla páry pro hygienicky čisté podlahy: vileda steam plus nabízí vynikající čisticí výkon a odstraňuje až 99, 9 % bakterií a virů ze všech podlah a koberců.

Vždy připraven k použití: při výměně prostoru lze konektor jednoduše vytáhnout a znovu zasunout, parní čistič je okamžitě připraven k použití, aniž by se musel podruhé zahřívat. Ideální pro rohy a malé prostory: parní čistič je vybaven trojúhelníkovou stírací hlavou, se kterou je čištění v rozích, pod nábytkem a v malých prostorách obzvlášť snadné. Rychlé nahřátí za 15 sekund: parní čistič se zahřeje za pouhých 15 sekund a vytváří horkou páru, pomocí které lze podlahy snadno čistit bez použití chemikálií.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška27.05
Délka10.08
Hmotnost5.1
Šířka5.79
Číslo dílu168918
Modelka4023103229716
Záruka2 roky.

4. Mediashop

#ad

Hurricane Floating Mop elektrický mop na podlahu – akumulátorový stěrač pro snadné stírání, drhnutí a leštění – ultra lehký mop s různými polštářky z mikrovlákna

#ad
Mediashop #ad - Rozsah dodávky a podrobnosti – 1 x hurricane plovoucí elektrický mop, drhnutí a leštění, po 2 x speciální mikrovláknová podložka na stírání, 1 x nabíjecí kabel.

Silná baterie – ve srovnání s nemotorizovanými stírací systémy je stírání podlahy až 10x rychlejší. Výdrž baterie 90 minut stačí pro celý dům. Tíhlý design – mop na podlahu se svým štíhlým tvarem dostane i na těžko přístupná místa a je přitom tak lehký, že jej lze snadno ovládat jednou rukou. Ištění bez námahy – díky rotačnímu výkonu 100 ot. Min stírá a leští mop jako sám sebe, dokonce i na svislých plochách, jako jsou schody a soklové lišty.
ZnačkaMediashop #ad
VýrobceMediaShop #ad
Výška5.12
Délka4.72
Hmotnost2.78
Šířka1.57
Číslo díluM30457
ModelkaM30457
ZárukaZáruka výrobce.

5. Livington

#ad

Livington Deeper Sweeper – bezdrátový akumulátorový čistič podlah se 4 rotujícími kartáči – trojúhelníkový design – elektrický smeták s LED světlem – smeták bez sáčku – flexibilní otočná hlava –

#ad
Livington #ad - Dná špína nezůstane nezjištěna. Můžete čistit bez obav bez obav z poškrábání nebo poškození. Etří váš doma: livington deepersweeper sweeper je vybaven inteligentními rohovými tlumiči, které chrání váš nábytek, podlahové lišty a stěny.

Ať už se jedná o drobky, vlasy nebo zbytky jídla, tento koště vaši podlahu dokonale čistí. 360stupňové neodmyslitelné kartáče pro důkladné čištění: jedinečné kartáče livington deepersweeper zachycují nečistoty a prach z každého směru, takže nepřehlédnete žádné místo. Rozsah dodávky: 1 x livington Deeper Sweeper, 1 x nabíjecí kabel. Snadné vyprázdnění nádoby na prach: díky integrované nádobě na prach můžete nečistoty beze kontaktů a rychle zlikvidovat jednoduchým stisknutím tlačítka.

Již žádná namáhavá výměna sáčků do vysavače. Integrovaný rohový kartáč pro těžko přístupná místa: díky speciálnímu rohovému kartáči deepersweeper můžete snadno odstranit nečistoty z rohů a úzkých oblastí, které běžné smetáky často zanedbávají.
ZnačkaLivington #ad
VýrobceLivington #ad
Výška3.54
Délka13.7
Hmotnost2.29
Šířka11.69
Číslo díluM35881
Záruka2 roky.

6. lakigoes

#ad

12dílná sada plovoucích mopů, plovoucí mop náhradní polštářky, 16 cm univerzální elektrické náhradní stírací podložky, Náhradní mopové polštářky z mikrovlákna pro Hurricane Floating Mop M30457

#ad
lakigoes #ad - Mikrovlákno rychle schne na slunci, lze prát v pračce: Podložka pod mop je vyrobena z kvalitního mikrovlákna, nepouští vlákna a lze jej používat opakovaně. Iroké použití univerzální náhradní podložky pro plovoucí mop se perfektně hodí pro různé povrchy,. Po setření podlahy můžete špinavý mop hodit do dřezu a prát v ruce nebo prát v pračce na šetrný program.

Silná schopnost čištění měkký náhradní mop dokáže efektivně vyčistit většinu skvrn od vody na podlaze. Náš čisticí roztok vám nabízí tři různé druhy plovoucích mopových polštářků na podlahu. Lze jej otřít jak za sucha, tak i za mokra. Multifunkční čisticí sada: obsahuje 12 omyvatelných čisticích polštářků, silnější šedou barvu, 4 zelené z vlnité látky pro lepší odstranění skvrn a 4 šedé, která nevytéká ani nevybledne, 4 modré z korálového rouna pro lepší savost, takže si nemusíte dělat starosti s čištěním.

Snadná instalace tyto vyměnitelné elektrické podložky na mop se velmi snadno používají, nejsou nutné žádné nástroje, jednoduše nalepte své nové náhradní polštářky na přísavky a můžete začít. Jeho jemná vláknitá struktura efektivně absorbuje a váže nečistoty a zajišťuje tak důkladné čištění podlahových povrchů. Absorbuje prach a vlasy, dobrou lepivost a zcela beze zbytků, má velkou absorpci vody, aby vaše podlahy opět vypadaly jako nové. Vysoce kvalitní materiál, mop je extrémně savý a extrémně čistý.
Značkalakigoes #ad
Výrobcelakigoes #ad
Číslo dílu12
Modelka002

7. Vileda

#ad

Ideální pro koberce, odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů, Vileda Parní čistič Steam Plus s PowerPad, ekologické balení, pro všechny podlahy, navíc 2 náhradní polštářky z mikrovlákna

#ad
Vileda #ad - Ean: 4023103229730 Přídavný powerpad odstraňuje i odolné nečistoty. We love it clean: z důvodu životního prostředí je výrobek dodáván v trvale udržitelném ekologickém balení. Spora místa: aby bylo možné vileda steam plus prostorově úsporně uložit do skříně, lze rukojeť jednoduše sundat a zavěsit na zadní stranu.

Rozsah dodávky: steam plus s 2 náhradními polštářky a 1x Powerpad. Ideální pro rohy a malé prostory: parní čistič je vybaven trojúhelníkovou stírací hlavou, se kterou je čištění v rozích, pod nábytkem a v malých prostorách velmi snadné. Síla páry pro hygienicky čisté podlahy: parní čistič vileda steam plus odstraňuje až 99, 9 % bakterií a virů* ze všech podlah a koberců.

Vždy připraven k použití při výměně prostoru: při výměně prostoru lze konektor jednoduše vytáhnout a znovu zasunout, parní čistič je okamžitě připraven k použití, aniž by se podruhé zahříval. Rychlé nahřátí za 15 sekund: parní čistič se zahřeje za 15 sekund a vytváří horkou páru, pomocí které lze podlahy snadno čistit bez použití chemikálií. Včetně 2 náhradních polštářků.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška27.05
Délka5.79
Hmotnost5.1
Šířka10.08
Číslo dílu168932
Modelka4023103229730
Záruka2 roky.

8. iDOO

#ad

350ml nádržka na vodu a LED osvětlení, lešticí stroj, iDOO Bezdrátový elektrický mop na podlahu s funkcí rozstřikování, dvojitá rotační mop bez námahy, 280 ot/min, mop, akumulátor

#ad
iDOO #ad - Má dlouhá řídítka, postel, těžko přístupných místech, vysouvací výška – tento elektrický mop má výkonné led světlomety, se kterými můžete vidět a odstraňovat skvrny na spodních, jako je pohovka, která lze nastavit od 104 cm do 135 cm, většina lidí je může pohodlně používat bez bolesti kolen nebo zad.

Istič podlah idoo je tišší a úsporný: méně než 60 dB tichý zvuk a výkon 65 wattů. Vybaveno dvěma výkonnými odstředivými motory s rychlostí odstřeďování 250 ot/min, dokáže vyčistit plochu až 2350 čtverečních stop. Kromě toho se čistič podlah automaticky pohybuje rukou dopředu, což usnadňuje domácí práce. Jednoduchá kontrola kapacity vody. Stěrač podlahy s funkcí rozprašování – čistič a leštička na podlahy idoo je perfektní pro čištění a péči o všechny druhy povrchů tvrdých podlah: dřevěné podlahy, vinyl, mramor a žula.

Dva motory, výkonně čistý – s rozprašovačem idoo můžete celý dům vyčistit bez omezení délky kabelu. Je koncipován tak, tzn. Elektrický mokrý a suchý stěrač, takže jej můžete jednoduše nosit a používat. Lehký a volně stojící – mop idoo je lehký, aniž by se opíral o předměty, a snadno se skladuje a šetří místo. Odnímatelná nádrž na vodu, dlouhá doba provozu – tento bezdrátový mop má průhlednou a odnímatelnou 350ml nádržku na vodu, která vám umožní přidat vodu bez odměrky a trychtýře.
ZnačkaiDOO #ad
VýrobceiDOO #ad
Výška21.26
Délka5.51
Hmotnost6.6
Šířka16.34
Číslo díluID-EM002
ModelkaID-EM002-N1

9. Vileda

#ad

Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů, hygienické čištění podlahy na velkých plochách, pro všechny podlahy, ekologické balení, Vileda Parní čistič Steam Plus XXL s PowerPad

#ad
Vileda #ad - Lehký a skladný: steam plus Xxl lze navzdory své velikosti kompaktně uložit. Pro větší plochy: velký parní čistič má 40 cm širokou desku stěračů a je tak ideálním čisticím přístrojem pro větší plochy.

We love it clean: z důvodu životního prostředí je výrobek dodáván v trvale udržitelném ekologickém obalu. Připraveno k použití za 15 sekund: Steam Plus Xxl se zahřeje za 15 sekund. Ean: 4023103229761. 3 nastavení páry: parní čistič má 3 nastavení páry – málo páry pro parkety, maximální pára pro dlaždice a funkci koberce pro osvěžení koberců. Pro hygienické podlahy: parní čistič vileda steam plus Xxl odstraňuje až 99, 9 procent bakterií a virů bez chemických čisticích prostředků.
ZnačkaVileda #ad
VýrobceVileda #ad
Výška27.05
Délka5.79
Hmotnost4.85
Šířka10.08
Číslo dílu168938
Modelka168938
Záruka2 roky.

10. Livington

#ad

Roztoče, Livington SteamTouch – praktická parní rukavice – odstraňuje pachy, zvířecí postele, čistí čalouněný nábytek, autosedačky atd., ruční přístroj, bakterie a viry – parní čistič

#ad
Livington #ad - Ekologická dezinfikace: se systémem auto steam nabízí livington steamtouch 100 °c horkou páru, zvířatům a životnímu prostředí – 0% chemie, ale také ekologicky díky opakovaně použitelnému podložce. Mnohostranné oblasti použití: čistí čalouněný nábytek, autosedačky a ráfky, přebalovací podložky atd.

Hygienická čistota: parní rukavice odstraní jednou utěrkou i hluboko usazené nečistoty do hloubky pórů a skončí s odolnými nečistotami na všech površích. Navíc lze přístroj úsporně uložit. Design: díky kompaktnímu designu livington SteamTouch je lehký a ultrapřenosný. Optimální také pro venkovní použití pro zahradní nábytek, zvířecí postele, přikrývky, látkové potahy, motocykly, grily, látková zvířata, závěsy, jízdní kola.

Etrné k lidem, roztoče, která odstraňuje nejen pachy, bakterie a viry, 0% škodlivých látek. Rozsah dodávky: 1 x livington steamtouch 1 x silikonová rukavice 1 x parní hadice délka 1, 2 m 1 x tryska s bodovým paprskem 1 x kulatý parní kartáč 1 x rohový parní kartáč 1 x odměrka 1 x podložka z mikrovlákna 10 x jednorázová hygienická čisticí utěrka 1 x upevňovací popruh. Hygienicky čisté během několika sekund.
ZnačkaLivington #ad
VýrobceLivington #ad
Výška6.89
Délka11.81
Hmotnost3.86
Šířka9.25
Číslo díluM35687