Top 10 power Bank Fast Charging – Přenosné power banky pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SBAOH

#ad

Paměť pro kempování s kapesní svítilnou a ručním nabíjením, malá, silné nabíjení pro mobilní telefon, ale silná vstup a výstup USBC, Powerbanka 20 000 mAh

#ad
SBAOH #ad - Napájení po dobu týdnů enormní kapacita powerbanky 20 000 mah může nabíjet airPods Pro 26krát, 8, iPhone 8, 2krát. Nemusíte si dělat starosti s aktivací režimu udržovacího nabíjení nebo nedostatečným výkonem – stačí zasunout a začít.

Hodí se pro všechny přístroje od velkých až malých funguje inteligentně s celou řadou přístrojů od velkých po malé, tabletů, včetně mobilních telefonů, notebooků atd.3 metody nabíjení přenosné napájení má 3cestný nabíjecí typ. 2. Neuvěřitelná rychlost nabíjení pokročilá technologie nabíjení pro zajištění co nejrychlejšího nabití až 74 wh / 18 w pd. Generaci můžete ručně napájet proudem tak, kabel usb-c na usb-c x 1, že rukojeť otáčíte otáčející se rukojetí hlavní jednotkou! Co obdržítepowerbanka sbaoh t102 x 1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Tato rychlonabíjecí powerbanka může nabít vaše mobilní telefony během 30 minut na 50% baterii, kempování, hudební festivaly, hry, což je nutnost pro nabíjení v případě nouze.1. Kabel typu c je určen pouze pro použití s powerbankou. Pokud by došlo k problémům s kvalitou během 1 roku, kontaktujte nás prosím přímo a my Vám zašleme novou náhradu!3.
ZnačkaSBAOH #ad
VýrobceSBAOH #ad
Záruka1

2. AMEGAT

#ad

USB C In&Out externí baterie pro mobilní telefony, kompatibilní se smartphony, notebooky, tablety, sluchátky a dalšími, 30W powerbanka externí akumulátor se 3 porty, AMEGAT Powerbanka 20 000 mAh

#ad
AMEGAT #ad - 30w vysokorychlostní nabíjení: 30w funkce rychlého nabíjení umožňuje úplné nabití za pouhé 4, 3 hodiny. Upozorňujeme, že pro dosažení této rychlejší rychlosti nabíjení je nutná 30W USB-C nabíječka není součástí dodávky. 30w rychlé nabíjení: s obousměrným pd 30w usb c in & out lze většinu chytrých telefonů nabít na 50 % během 30 minut.

Dokonale se hodí pro vaše nové smartphony, tablety a všechna další zařízení USB-C. Promyšlený design: u amegat kombinujeme funkčnost a design. Díky značné kapacitě baterie 20 000 mah může tato powerbanka splnit požadavky na nabíjení většiny přístrojů a. Velkorysá kapacita znamená, že máte k dispozici dostatek energie pro více nabití smartphonů, tabletů a jiných mobilních zařízení.

Použijte stylové světelné efekty stiskem tlačítka a kvalitní materiály, abyste vylepšili strukturu produktu a byli perfektní pro lety, služební cesty a outdoorové dobrodružství. Rozsáhlá ochrana: při nabíjení zařízení buďte v klidu, protože naše powerbanka obsahuje entireProtect – komplexní ochranný systém, přepětím, přehřátím, nadměrným proudem, který chrání před přebitím, zkratem a dalšími. Masivní kapacita 20 000 mah.
ZnačkaAMEGAT #ad
VýrobceShenzhen Autral Technology Innovation Co.,Ltd #ad
Výška0.91
Délka5.75
Hmotnost0.95
Šířka2.91
Číslo díluPBQ2010
ModelkaPBQ2010
Záruka2 roky limitovaná záruka

3. AMEGAT

#ad

Kompatibilní se smartphony, externí baterie pro mobilní telefony, štíhlá, tablety, AMEGAT Powerbanka 10 000 mAh, notebooky, 30 W Fast Charging Power Bank USB C vstup a výstup, sluchátky a dalšími

#ad
AMEGAT #ad - Vychutnejte si na cestách nabíjecí kapacitu po celý den. Tíhlá kapacita 10 000 mah. Duální design: vybavena 1 přípojkou usb-c a 1 přípojkou usb-a, může naše powerbanka nabíjet dvě zařízení současně, aby splnila vaše různé požadavky na nabíjecí přípojku.

Naše powerbanka disponuje stylovými světelnými efekty a kvalitními materiály, které zlepšují její texturu a jsou perfektní pro lety, cestování a outdoorové dobrodružství. Rychlejší nabíjení s 30 w: naše powerbanka má obousměrné pd usb c in & out, díky čemuž lze většinu chytrých telefonů nabít až 60 % za pouhých 30 minut. Přípojka usb-c podporuje vysokorychlostní vstup 18 W a minimalizuje dobu čekání. Je perfektně kompatibilní s novými smartphony, tablety a dalšími zařízeními USB-C.

Rozsáhlá ochrana: buďte v bezpečí při nabíjení svých přístrojů, přepětím, komplexní ochranný systém, přehřátím, nadměrným proudem, který chrání před přebitím, protože naše powerbanka obsahuje EntireProtect, zkratem a dalšími. Promyšlený design: u amegat klademe velký důraz na funkčnost a design. S tloušťkou pouhých 17 mm je naše powerbanka menší než váš smartphone a bez problémů se vejde do každé tašky nebo batohu.
ZnačkaAMEGAT #ad
VýrobceShenzhen Autral Technology lnnovation Co.,Ltd. #ad
Výška0.78
Délka5.55
Šířka2.6
Číslo díluPBQ1010
ModelkaPBQ1010
Záruka2 roky limitovaná záruka

4. Acelufly

#ad

6 výstupů, rychlé nabíjení, bezdrátová solární powerbanka se 4 kabely, venkovní externí akumulátor s kapesní svítilnou,, Powerbanka 26 800 mAh, 15 W USB-C výstup/vstup, 3 vstupy pro mobilní telefon

#ad
Acelufly #ad - Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, přáteli nebo kolegy, usb-c výstup/vstup, vstup iOS s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení. Bezdrátové nabíjení : funkce bezdrátového nabíjení powerbanky nabízí pohodlný způsob nabíjení pro všechny přístroje, které jsou kompatibilní s Qi bezdrátovým nabíjením.

Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje. Kromě toho je vybavena výkonnou led kapesní svítilnou, která nabízí spolehlivé osvětlení pro noční nebo nouzové situace a je tak nepostradatelným společníkem pro outdoorové cestování. Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest.

Nabízíme profesionální předprodej a zákaznický servis. Vestavěné 4 kabely: powerbanka má 4 integrované kabely s různými přípojkami usb vstup, usb-c výstup, což znamená, micro USB výstup a iOS výstup, že je potřeba nosit další nabíjecí kabel. Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh. Sdílejte pohodlí nabíjení s rodinou, aniž byste museli čekat. Ekněte sbohem se svázanými kabely a nabíjejte svá zařízení kdykoli a kdekoli.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

5. Acelufly

#ad

Karabinou, 3 vstupy pro mobilní telefon, 15 W, externí akumulátor se dvěma svítilnami, Bezdrátová powerbanka 26 800 mAh, 6 výstupů, rychlé nabíjení, outdoor, solární powerbanka se 4 kabely

#ad
Acelufly #ad - Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje. Vestavěné 4 kabely: powerbanka má 4 integrované kabely s různými přípojkami usb vstup, což znamená, micro usb výstup a ios výstup, USB-C výstup, že je potřeba nosit další nabíjecí kabel.

Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest. Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, přáteli nebo kolegy, vstup ios s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení. Bezdrátové nabíjení : funkce bezdrátového nabíjení powerbanky nabízí pohodlný způsob nabíjení pro všechny přístroje, které jsou kompatibilní s Qi bezdrátovým nabíjením.

Děkujeme, 1× návod k obsluze, nabíjecí kabel usb-c × 1 a kromě toho nabízíme doživotní záruku. Pokud máte dotazy, že jste si nás vybrali: Obdržíte powerbanku × 1, 1× karabinku, neváhejte nás kontaktovat. Položte přístroj jednoduše na powerbanku, abyste mohli začít nabíjet a zpříjemněte způsob nabíjení. Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh. Ekněte sbohem se svázanými kabely a nabíjejte svá zařízení kdykoli a kdekoli. Nabízíme profesionální předprodej a zákaznický servis.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

6. Acelufly

#ad

Externí akumulátor se dvěma svítilnami, outdoor, solární powerbanka se 4 kabely, 3 vstupy pro mobilní telefon, 6 výstupů, 15 W, rychlé nabíjení, karabinou, Bezdrátová powerbanka 26 800 mAh

#ad
Acelufly #ad - Děkujeme, 1× návod k obsluze, nabíjecí kabel usb-c × 1 a kromě toho nabízíme doživotní záruku. Vestavěné 4 kabely: powerbanka má 4 integrované kabely s různými přípojkami usb vstup, což znamená, usb-c výstup, micro USB výstup a iOS výstup, že je potřeba nosit další nabíjecí kabel.

Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest. Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh. Pokud máte dotazy, 1× karabinku, že jste si nás vybrali: Obdržíte powerbanku × 1, neváhejte nás kontaktovat. Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, přáteli nebo kolegy, usb-c výstup/vstup, vstup iOS s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení.

Sdílejte pohodlí nabíjení s rodinou, aniž byste museli čekat. Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje. Kromě toho je vybavena výkonnou led kapesní svítilnou, která nabízí spolehlivé osvětlení pro noční nebo nouzové situace a je tak nepostradatelným společníkem pro outdoorové cestování. Nabízíme profesionální předprodej a zákaznický servis.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

7. Anker

#ad

3 USB porty pro iPhone XR/XS/X / 8/7, Samsung Galaxy a další, powerbanka, rychlé dobíjení, iPad, Powerbanka Anker 337 PowerCore 26 K 26800 mAh, externí akumulátor s dvojitým vstupním nabíjecím portem

#ad
Anker #ad - Anker plus: připojte se ke 50 milionům spokojených zákazníků. Dvojitá rychlost: v porovnání se standardními powerbankami lze tento externí akumulátor díky dvojitému micro USB vstupu nabíjet dvakrát rychleji.

Obdržíte: jednu powerbanku anker powercore 26800, dva 60cm micro USB kabely žádné kabely Lightning, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Kompletní nabití powerbanky trvá jen něco přes 6 hodin. Bleskurychlé nabíjení: tři usb výstupy s poweriq a voltageboost od anker zaručují nejrychlejší nabíjení tří zařízení současně maximální výstup 6 A. Nabíjejte s Anker. Kolosální kapacita: kapacita 26 800 mah nabije většinu přístrojů šestkrát, tablety nejméně dvakrát a jiné USB přístroje několikrát.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.9
Délka7.1
Hmotnost1.1
Šířka3.2
Číslo díluAK-848061039238
ModelkaA1277
Záruka18 Monate

8. Anker

#ad

Anker PowerCore-power banka prenosna nabijecka,barva cerna

#ad
Anker #ad - Absolut sicher: ankers fortschrittliches MultiProtect Sicherheitssystem garantiert vollständige Sicherheit für dich und deine Geräte. Qualcomm quick Charge wird nicht unterstützt.

Das anker plus: schließe dich den über 50 Millionen glücklichen Kunden an. Was du bekommst: einen anker powercore 10000 externen Akku, ein Mikro-USB-Kabel, eine Bedienungsanleitung, 18 Monate Garantie, eine digitale Rechnung sowie immer freundlichen Kundenservice. Schnellladetechnologie: ankers exklusive poweriQ und VoltageBoost Technologie in Kombination liefern die schnellstmögliche Ladung für jedes deiner Geräte. Lade Anker. Federleicht & kompakt: der kleine und federleichte externe Akku 6 x 9 x 2. 2 cm mit 10000mah lädt das iPhone 8 fast viermal und das Galaxy S8 fast dreimal.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.87
Délka3.62
Hmotnost0.4
Šířka2.36
Číslo díluAK-A1263011
ModelkaAK-A1263011
Záruka18 Monate Garantie

9. Anker

#ad

Anker PowerCore externí akumulátor

#ad
Anker #ad - Federleicht und kompakt: leistungsstark mit 13000mah mit zwei blitzschnellen USB-Ports - und das kleiner als ein Geldbeutel! Schnellladetechnologie: poweriq und voltageboost in Kombination liefern die schnellstmögliche Ladegeschwindigkeit von bis zu 2.

4a pro port oder 3A Gesamt. Input: 5v/ 2A. Was du bekommst: einen anker powercore 13000 externen akku, eine Bedienungsanleitung, ein Mikro-USB-Kabel, 18 Monate Garantie und immer freundlichen Kundenservice. Lade Anker. Lädt ein iphone 8 fast fünf mal, ein iPhone X oder Samsung Galaxy S8 drei Mal. Enorme kapazität: als nachfolger des powercore 10400mah kommt dieser Akku in der exakt selben Größe. Das anker plus: schließe dich den über 30 Millionen glücklichen Kunden an.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.87
Délka3.84
Hmotnost0.56
Šířka3.15
Číslo díluA1215011
ModelkaA1215011
Záruka18 Monate

10. Anker

#ad

Anker- power bankaprenosna nabijecka,barva cerna

#ad
Anker #ad - Was du bekommst: einen anker powercore 20100 externen akku, eine Bedienungsanleitung, 18 Monate Garantie, ein Mikro USB Kabel kein Lightning-Kabel, eine digitale Rechnung und immer freundlichen Kundenservice.

Input: 5v / 2A. Lade Anker. Deshalb lädt er dein iphone 8 siebenmal, das galaxy S8 fünfmal oder das iPad Mini 4 sogar zweimal! Blitzschnelles laden: poweriq und voltageboost in kombination liefern die schnellstmögliche Ladegeschwindigkeit von bis zu 2. 4 a pro port oder 4. 8 a insgesamt. Zertifizierte sicherheit: ankers Multi-Schutz Sicherheitssystem bietet vollständigen Schutz für dich und deine Geräte. Das anker plus: schließe dich den über 20 Millionen glücklichen Kunden an. Enorme kapazitÄt: dein powercore akku wiegt ungefähr so viel wie eine kleine Cola-Dose 355 g - also kein Leichtgewicht! Verwende für eine optimale Ladung ein 2 A Ladegerät.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška6.54
Délka2.28
Hmotnost0.78
Šířka0.87
Číslo díluA1271G11
ModelkaA1271G11
Záruka18 Monate